Erkek kardeşim gay midir?

bacaklarındaki tüyleri falan hep cımbızla ya da ağda yaparak alıyor kız kardeşlerim de ona yardımcı oluyorlar. birde erkeklere tatlıymış gibi laflar ediyor, ona kızlara mı aşık oluyorsun yoksa erkeklere mi diye sorunca çok normal bir soru sormuşum gibi kızlara diye cevap verdi... acaba 3 kız kardeşin yanında büyüdü diye mi böyle oldu? ben artık onun gay olduğunu düşünüyorum bunu söylerken içim sızlıyor ama ne diye bilirim ki, siz ne diyorsunuz? pek de emin olamıyorum...

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• kız kardeşleri ile büyüdüğü için onlara özeniyor olabilr .bacaklarını temizlerken kızlar gibi yapması merak ya da hoşuna gittiğinden yapıyordur .hisleride kız gibi olabilir .daha ileride gidebilir ya da merakı geçince ve zevk almadığını anlayınca ,kendisini her zaman erkek olarak görüyor ,her zaman erkeksi oladuğunun farkında ise zamanla davranışları düzelebilir .size verdiği cevabıda normal .kendinizi üzmeyin ve aklınıza farklı düşünceler gelmesin . ama siz her zaman konuşarak aksi bir düşüncesi olup olmadığını anlamaya çalışın .size kısa bir soru sorayım .kızların giyimerinede ilgi gösterdiğini fark ettiğiniz oldumu .eğer ilgisi yok ve his rastlamadı iseniz sorun etmeyin hiç bir zaman .rahat olun .ama gözlemleyin her zaman .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kaç yaşında olduğunu yazmamışsın ama?

0|0
    0|0
  • bakımlı olamaz mı ? mesleği nedir

1|1
    0|0
  • cok zor bir durum erkeklerin icine al onu kizlardan uzak tut bizde 3 kiziz en kucugu erkek ama fazlasiyla tas firin cikti oda :D

erkeklerin arasina sok kizkardeslerin onun önunde agda yapmasin birde kalkip kendileri yardim ediyor bu yanlis

1|0
    0|0
  • Sadece metroseksüel.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yapı olarak daha kıbar olabilir. bu onun gay oldugun gostermez ancak gay ısede buna bı hastalık gozuyle yaklasmayın lufen. bu onu depresyona sokaar..

1|1
    0|0
  • kızlarla büyüdüğü için öyle olmuştur

ve kız kardeşlerin ve sen nasıl ağda yapmasına

izi verebiliyosunuz kız kardeşlerin burda çok sorumlu mani olun hepiniz saçma işler yapma sen erkeksin deyinn...

2|0
    0|0
  • bi abi olarak yol göstermelisin ona.çıkın dışarı şu kız güzelmiş falan de tepkisini ölç.

0|0
    0|0
  • daha erkeksi işlerle meşgul et, aksiyon filmlerini izlet, metal müzik dinlet, genel eve gidin, dövüş,vücut geliştirme gibi sporlarla ilgilensin, atışa, avcılığa gidin

0|0
    0|0
  • Kardeşine bir hatun ayarla da gün yüzü görsün.. zaten sonucu anlarsın.

0|0
    0|0
  • olabilir bişi olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...