Erken boşalma için yapılacak bir şeyler var mı?

arkadaşlar 1 aylık evliyim daha önce cinsel yaşantım olmadı. eşim içeri girer girmez boşalıyor en fazla 1-2 dk dayanabiliyor. burdan okuduklarıma hayret ettim. sorun olduğunu anladığımı belli etmeyip zaman vermeye çalışıyorum ama nereye kadar. erken boşalma için yapılacak bir şeyler var mı?

1|1
3|33

En İyi Erkek Görüşü

• Eşinde her nedense ( eğer nişanlılık döneminde böyle birşeyden bahsetmiyorsa ) başarılı olma stresi oluşmuş gibi. Bunun kokeninde de , kulaktan duyma bilgiler , ağırlıkla vardır. Cinsel ilişki aslında seks değildir, sevginin en derin paylaşım tarzıdır , bunun da yolu en yalın halde birbirinizi sevmek dokunmaktır. İçeri girme ise bunun şart olmayan son aşamasıdır k, toplamda aslında 2 - 3 saatlik konudur .

Eşin bütün bunları atlayarak direk içeri girmeye hedefleniyorsa , başarıya takılmıştır . Bu da aşırı yüklenme nedeni ile snirlerinin aşırı alarm vermesi ve o beklenmeyen boşalmayı oluşturur. Bu stress sana da ulaşmış gibi, zira sen de girişe odaklanmış görünüyorsun. O da bu beklentini hisseder ve daha da gerilip harp ilan eder.

Sonuç ise elde var sıfırdır

İkinizin de karşı beden hakkında yeterli bilgi , üstüne birbirinizin bedeni hakkında yeterli bilgi ve dokunma tanıma , sevgiyi paylaşmayı bulmanız ve her defasında da sonuna cinsel birleşme iliştirmemeniz gerek . Yani , koltukta tv ya da sarılarak uyuma da cinsel ilişki kadar gereklidir. Denemeniz gereken , belli periyodlar bulmak ( haftada 3 ya da 4 kere) ve onun kısır döngüden çıkması için gerekli birikimi yapmasına izin vermek , ayrıca cinsel ilişkide asla girişe ilk olarak yönelmemek ama bir sürü cinsel oyunu denemek.

Aklında olması gereken diğer konu ise, refrakter periyod dur. Erkekler boşaldıktan sonra sıfır his alan bir dönem yaşar, yani ikinci için bir ara zaman gereklidir. Zira beyin sinirleri dinlendirmek için duyarsızlaştırır , bütün erkeklerde bu olur doğaldır. Aksini söyleyen ise bilinmeyen bir süpermendir, uçuyordur. Kişiye göre bu süre 15dk ile 1 saat veya 2 saat olarak değişir, doluluğuna da çok bağlıdır bu ara verme olayı.

Asla ne eşine ne başka bir erkeğe zetina dikiş makinası gözü ile bakma , bu imkansız zira biz erkekler sizin tersinize , tükenen varlıklarız ve rezerv oluşması ya da korunmasına ihtiyac vardır

1|1
    0|0
    • evet aynen dediğin gibi oldu sanırım. çok teşekkür ederim cevap için

• Geçmiş olsun , sevginiz herşeyden önemli ve tek ilaçtır. Acele etmeyin , düzelir ...

Erkekler Ne Diyor 32

• Erken boşalma için stres olmaması lazım. Çok fazla görsel ile masturbasyon yapmış olabilir gençliğinde. onunla bir iki akşam sadece sevişin. Seks yapmayın. İlişkinin ve sevginin sadece seks olmadığını anımsayın. Tenlerinizi tanıyın. Yani ön sevişmeyi uzun uzun yaşayın. Her yerinizi yalasın okşasın. Sizde öyle.

Seks kısmı için ilk etaplarda o sırt üstü uzansın sizde üzerine oturun. Kasılmayı azaltır. Tam boşalmasına yakın kalkın. Kendisini kontrol etmeye başlasın. ya da siz içindeyken boşalmasına yakın penisini dibinden sertçe sıksın. ereksiyonu azaltsın. Zamanla rayına girecektir.

Diğer bir çözüm de oral yaparak alıştırın. Zevke geldiğinde ağzınızdan çıkarıp başını sıkın acımayın. ereksiyon azalırken bir daha oral yapın sonra bir daha sıkın.

Bunları bir deneyin. Çözülmüyorsa ve durum ciddi ise tekrar yazın buraya. Güncelleme yapmadan yazın. Güncelleme olunca küfrediyorum.

1|0
    0|1
    • öneriler için teşekkür ederim. inşallah faydası olur çok sağol. durumda değişilik olursa yazarım güncellemesiz

• tamamdır anlaştık :) geçmiş olsun tekrar.

• Eşinin cinsel terapi alması gerekli bu konuyla ilgili.

1|0
    0|0
    • nasıl bir terapi pskilogtan mı?

• hım anladım tamam çok sağol

• Destek olmaya çalşırım istersen her zaman.

• Eşinle misyoner pozisyonunda ilişkiye girmeyin. Bu erkek için en çabuk boşalacağı pozisyondur. İlişkinizi gece geç saatlerde yaşamayın. Akşam saatlerinde ön sevişme ve ilk ilişkiden sonra eşine içiyorsa bir sigara molası bir çay kahve molası ver. İkinciye hazırlanabilsin. Eşine anestol pomad alın ve ilişkiden 10 dk önce penisinin alt kısmına başı ile gövdesinin birleştiği yere bir miktar sürsün bu orayı uyuşturacaktır. Kendi zevk alamasada erken boşalmasını kontrol etmesine faydalı olacaktır.

Eşinle haftada en az 3 kere ilişkiye girmeye çalışın. Tam boşalacağı zaman içinden çıksın ve beklesin sonra devam edin. Bu işlemi devam ettirdiğiniz sürece süre uzayacaktır. Ayrıca ilişkide prezervatif kullanması ve içiyorsa ilişkiden önce bir iki bira içmesi içmiyorsa sakinleştirici şurup alması da faydalı olacaktır.

1|0
    0|0
  • İlişki öncesinde elle kendini boşaltsın, sonrasında geçiktirici sprey kullanarak ikinci kez senle olsun. Hoş değil ama işe yarama ihtimali yüksektir.

1|0
    0|0
  • 1 sorun eşindedir oda piskolojik kendini hazırlaması lazım en azından ilişkiden önce bir kez boşalsın daha sonra devam edin

2 sana çok iş düşüyor bunu ona kırmadan anlatmalı ve sabırlı olmalısın

3 sakın geciktirici falan denemeyin alışkanlık yapar eşin kendine değil o ilaca güvenir

4 son olarak olmadı bence doktor yardımı alın

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim değerli bilgiler için

• Tatlım eğer eşininde daha önce tecrübesi olmamışsa heyecanlanıp erken boşalması normaldir ilk başlarda. Zamanla bu süre uzayacaktır. Tabi çok kısa sürede boşalması seni mutlu etmiyordur. Bu nedenle eşinle birlikte olmadan önce yani cinsel ilişkiye girmeden önce sana uzun uzun masaj yapsın. Sana oral sex te yaparsa sen orgazma daha kolay ulaşırsın. Sen orgazma ulaşmadan önce elinle ya da oral sex yaparak eşini bir iki defa boşalt. Ondan sonra vajinana girdiğinde 10-15 dakika boşalmadan dayanacaktır. Sende bu süre zarfında daha öncesinden uyarıldığından orgazma ulaşman kolay olacaktır.

1|0
    0|0
  • hanımefendı önceliklee esınıze zaman vermelisiniz duzenlı bır ılıskı en ıyı ılacıdır 6 ay ıcınde değişim olmazsa once urolog cozum olmazsa psıkologa gıdıosunuzz sorun biter artık erken boşalmanın tedavısı cok basit ulkemızde asıl sorun erkeklerın gurur meselesıı yapıp gıtmemelerii ayrıca burada yazanlara sakın aldanmayın hepsi yalan dolan ulkemızden 10 erkekten 8 i efrken boşalıyor 10 kadından 7 si cinsel isteksizliklee savasıyorr bılgınıze

1|0
    0|0
  • uyyyy demek adam havuza atladim saniyor orda cabuk bunalim istifar edip cikiyor anlasilan,simdiden öyle ise sizin bu iliskiyi yürütmeniz cok zor,simdiden geciktirici hap alsin diyecem ama onuda her iliskide almasi gerekir,ön sevismeleri uzun tutun,ikinci postadada erken bosalirsa dedigim gibi geciktirici haplar var 8 saat tesiri sürer.bosalmalarda her iki taraf ayni anda bosalmanin vaktini yakalarsa dokunma keyfine

0|0
    0|0
  • hep aynı pozisyonda kalmayın,ilişkiye direk girmeyin,ön sevişmeye zaman ayırın...erken boşalma devam ederse ikinciye gidin bir süre ara veridikten sonra,bu süre içinde fantazilerinizi konuşun vs...

1|0
    0|1
    • ikincide hemen olmuyor zaten bir saat beklemek gerekiyor

• dediğim yöntemler gibi farklı yöntemler var 1 saat olur 15 dk..

• doktor değilim tıbbi olarak yardım ve bilgi bekleme benden ama sana tavsiyem

ya geciktirici sprey kullanın ya da geciktirici etkisi olan condom kullanın her ikiside işe yarıyor

yarım saat içinde kalma garantisi var

0|0
    0|0
  • Geciktirici ilaçlara başvurabilirsin. Ya da gidip kendine bir dildo oyuncak al ve kendini öyle tatmin etmeyi dene..

0|0
    0|0
  • bri hekime müracat edebilirsiniz ya da belki bir süre sonra düzeleceğini ümit ederek bekleyebilirsiniz ..

0|0
    0|0
  • ilk posta erken gelsin nolcak ki ikinci geç geliyor zaten.

0|0
    0|0
  • çok kisa bir süre yaa...

0|0
    0|0
  • ilaç kullansın hap ya da sprey etkili çözüm ya da psikolojik danısmanla görürşün

0|0
    0|0
  • on sevişme uzun tutulmalı bence

0|0
    0|0
  • geciktiricili kondom kullanın

0|0
    0|0
  • ön sevişmeyi biraz sen uzun tut birden yaparsanız eşiniz hemen boşalır işin zevki zaten ön sevişme

0|0
    0|0
  • kasıkları tenine dokunmasın belki süresi uzar

0|0
    0|0
  • çok şey var ama malesef burdan olmaz.

0|0
    0|0
  • İlk bosalmadan sonra tekrar yapiyo musunuz

0|0
    0|0
    • bazen 1 saat sonra falan yapıyoruz

• Hmm anladım peki içine bosalinca hamile kalma ihtimalin yokmu

• kendisi de önceden ilişki yaşamadıysa normal birşey. zamanla düzelecektir.

0|0
    0|0
  • Eşiniz bakirmiş ilk ilişkisiymiş, bende evlenene kadar yapmayı düşünmüyorum ama bu konu sürekli aklımda ya onu memnun edemezsem sendromu :/

0|0
    0|0
  • Adam kendını düşünüyor.

0|0
    0|0
  • saatlerce içindemi kalsın istiyorsun

0|0
    0|0
  • Zamanla düzelir sık sık ilişkiye girin ilişkiniz sıradanlaştıkca süre uzayacaktır.

1|0
    0|0
  • Bu konuyu eşinle konuş rahatsızlığını bilsin yine çözemezseniz geciktirici kremler vb ürünler kullanın

Birde cinsellik hakkında böyle yerlerden duyduklarınıza inanmayın malum Türk erkeği yalanı bol oluyor

0|0
    0|0
    • burda 45 dk bir saat falan diyor herkes. bizimki 2 dk sürmüyor bile.

teşekkür ederim yanıt için

• Normal süre sizin için yeterli olan zevk aldığımızı süredir başkalarının deneyimlerinden yola çıkmayın tabi ki 2 dk çok kısa 10-15 dk arası normal gibi

45 dakika diyenler birden fazla kez boşalma yaşamış olabilir tek seferde 45 dk beklemek de uygun değil

• anladım 10-15 dkya çıkarabilirsek normalleşir yani. çok sağol

• sen zevk alamıyomusun

0|0
    0|0
  • açığı kapatacak birini bul:)

0|0
    1|2
  • Sabret sakın aldatma haaaa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• doktora gitmelisnz.

0|0
    0|0
  • doktora gidin isterseniz..ilk evlendiğnizde ilk gecedemi erken boşaldı sizde ağrı çok oldumu zar yırtılırkene bnde çok korkuyorum.

0|0
    0|0
    • benim ağrım çok fazla olmadı ama o erken boşaldı her seferinde :(

• bakir miydi?

0|0
    0|0
    • evet o da ilk kez benimle oldu

• ben daha alışmadım ama ilk gece bile tam 3 kez erken boşaldı kızlığımı bile zor bozdu. burdaki yorumlara bakıncada üüzldüm

• alışamaman çok normal. Ben en az 5, 6 ayda alışabildim. İlk gece canın çok yandı mı? Bununda etkisi olabilir.

Yükleniyor...