Kızlık zarının bozulup bozulmadığını kendimiz dışardan anlayabilir miyiz?

Erkek arkadaşım bana üstümde kot ve pedim varken parmak atmıştı ama regl olduğum için acı olmasına rağmen kanama olup olmadığını anlayamadım. Bazı yerlerde aynadan filan bozulup bozulmadığını görebileceğimizi yazarken bazı yerlerde uzmandan başkası anlayamaz deniliyor. Hangisi doğrudur yani ben jinekoloğa oralarımı göstermek istemiyorum, kendim anlayamaz mıyım, yöntemi nedir?

1|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Anlayamazsın ancak başkası bakarsa anlar işi bilen biri, ama bacaklarını açıp yüksek çözünürlükteki bir makina ile fotograf çekip inceleyebilirsin, internetten yırtık zar ve normal zar resimlerine bakıp mukayese edebilirsin. Ancak kot ve ped varken kesinlikle kızlık zarınıza zarar geldiğini düşünmüyorum. Bence bundan sonra daha kişilikli insanlarla birlikte olmalısınız.

4|0
    1|0
    • haklısınız ayrıca soruma cevap verdiğiniz için de teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 7

• Kurşun geçirmez yeleğin üzerine koyulan pedin olmasına rağmen kurşunun her ikisini de delip ete girmesi ne kadar mümkün ise sizin de kızlığınıza zarar gelmesi o derece mümkün yani %000.1 Bundan sonra daha dikkatli olun. Ayrıca erkek arkadaşınız gibi azıcık karaktersiz insanlardan da uzak durun. Parmak atmak da neymiş?

1|0
    0|0
  • merhaba kendı anlaman ımkansız ayrıca hem pant. hemde pet var ıse bozulmamıstır cunku kızlık zarı vajınanın 3 cm içerisinde olan bır nesnedır ve cogu ınsanda bu esnektır eger pant ve pet oldugunda yaptı ıse korkma bısey olmamıstır.

ben kız arakdasınla sevısırken yanlıslıkla ıcıne kactı ve hıc bısey olmadı o yuzden uzulme ve kafaa takma

0|0
    0|0
  • Ya siz nasıl cinsellik yaşıyorsunuz. Hem kızlığımı kaybederim diye endişe edersiniz hem de kendinizi parmaklattırırsınız. Kızlığımı parmaklanarak kaybettiğini bilmek size manevi anlamda sıkıntı vermeyecek mi? Muhteşem bir gece yaşamak varken bu nedir böyle? İlla gerdek gecesi olmak zorunda da değil sonuçta.

2|0
    3|2
  • doktora gitmeden anlaman zor

0|0
    0|0
  • Kot pantolon üzerinden zarın bozulması çok bir ihtimal geliyor bana, fakat sen yine de emin olman açısından bir doktora görünmen gerekebilir. Ayna vs önermiyorum kesin ve net sonuç istiyorsan bence bir doktora görünmekte fayda var. Yorumlara bakma sen.

1|0
    0|0
  • Kendini ne diye parmaklıyorsun

1|0
    1|1
  • el feneriyle bi baksın doktor ozaman anlaşılır

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben anlamıyorum.Bakireliğinizi böyle kaybettiyseniz gerçekten üzücü.Ya en azından yaptım da kaybettim demek varken parmaklatıpta kaybettim demek çok kötü.

Kendin anlayamazsın.O insanlar boşuna mı okudu.

Sen hem kaç tane gördün de anlayacaksın bozulup bozulmadığını.

Adama parmak attrrıken bir şey yokta doktora kontrol ettirirken mi sorun yaşıyorsunuz.

1|0
    1|2
    • tbr:) ama bosver o gövdesinin üzerinde tasıdı beyni bir serceden ödünc almıs

cok görmemek lazım:)

• ben cinsellik uzmanı ya da jinekolog değilim, ama internetten yırtılmış ve bozulmamış vajinalara bakılarak böyle bir tespitin gerçekleştirilebildiğini duydum ve burdan sormak istedim, çok mu hata etmişim? ayrıca IQ oranını ortaya atan, iu snob denilen kuş beyinli abaza. onun yorumunun altına da geniş kapsamlı birşekilde iyi niyetlerimi iletmiştim zaten

• Tüm kızlarda kızlık zarının yapısı farklı ve ortasındaki delik değişik büyüklük ve yapıdadır.Değişik tipte kızlık zarı vardır.Sen bakmakla anlayamazsın.Bir kız ayna vb.kullanarak anlaması, fikir yürütmesi mümkün değildir.Jinekologlar tarafından kolaylık yapılıp hemen tanı konur ancak.

• Al aynayı eline aç bacaklarını aynaya deki ayna ayna söyle bana benim vajinamdan güzel varmı bi dünyada .):))))

4|1
    3|2
  • anlayamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...