Beyler size soruyorum. yanlızlık neden biten bişey değil?

33 yaşında meslek sahibi yanlız bir kadın...flört teklifleri gelsede çoğu ilkkgün sadece cinsellik olan yaklaşımlarda bulunuyo ...kadın eğlenceli...zarif kibar...içten ve samimi...2 yıldır o şehirde yaşıyo...napmalıki aşkı bulsu...1. ayında bitmeyen yıllaaaarca süren bir ilşkiye sahip olsun

0|0
5|34

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi yaşınız aşk için çok uygun bir yaş. Ancak dezavantajınız size yakınlaşmaya çalışacak erkeklerin masum olmaması ve hayatlarında sizden önce başka kadınlarla cinsellik yaşamış olmaları. Bu nedenle ister istemez sizden de bunu bekleyeceklerdir. Birazda şansınız yaver gitmemiş bence. Ya da bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz gibi bir erkekle karşılaşmamışsınız. Ama umudunuzu kaybetmeyin. Sizin gibi bir kızla ileriye dönük güzel bir aile kurmak isteyecek meslek sahibi sorumluluklarının farkında eğitimli erkekler mutlaka çıkacaktır karşınıza.

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler

• Rica ederim. Herşey gönlünüzce olsun:) Emin olun bir gün beyaz atlı prensiniz gelip sizi öpecek.

Erkekler Ne Diyor 33

• Bırkere once kendıne bır bakacak bı sılkınıp uzerındekı safraları cevresındekı gereksız ınsanalrı uzaklastıracak..

Sonra kadın oldugunun Bır hanımefendı oldugunun farkına varacak.. Cevresınede bu farkındalıgı yayacak.. Oyle agzının suyu akan yavsaklara el acmayıp suratlarına mendıl sallayacak ;)

Sonraa gelelım rötuşlara.. Kendısı ıle ılgılenecek öncelikle kendını sevecek kendı özel oldugu konuları bılecek yanı Kendısını ozel kılan seyler ne ıse baskalarından ayıran seyler ne ıse onu bılecek.. Aşkı aramayacak cunku aşk onun ayğına gelecek..

Kadını yataga atmak ıcın deılde.. sadece ona sarılmak ıcın deger veren bır adam bulacak..;))

O tarz adamlara deger verecek..

Sonra.. Bıraz metanetli olacak.. hemen pes etmeyecek.. ettırtmeyecek.. ;)

0|0
    0|0
  • sorun aynı senin gibi düşünen, senin istediğin gibi bir beraberlik hayal eden birini bulmakta. Öncekiler ya hep eğlenme amacını taşıyorlardı ya da flört süresince anlaşamayacağınıza karar verdiler. Sen ne istediğini bildikten sonra çıkar karşına biri umarım.

0|0
    0|0
  • Artık ilişki yaşın geçmiş ablacım flört dönemleri mazide kalmış liseliler gibi flört edecek halin yok erkekler doğal olarak cinsellik bekler seninle el ele tutuşup sinemaya gidecek hâli yok o yaştaki erkeğin :D

Ciddi düşünüyorsan evlilik için bir ilişki ara bu yaştan sonra zor

0|0
    0|0
  • yalnız -----yalından gelir(yazım yanlışı olmasa geliyodum :D

0|0
    0|0
  • nerede o şehir?

0|0
    0|0
  • bu devirde erkek çok ta adam olan biraz nadir bu bazı bayanlar içinde geçerli mutluluğu bulman için görüntüye değil yüreğine gönlüne bakacaksın belki tipsiz olabilir ama onun öyle bir gönlü vardır ki sana ikinci bir dünya kurar onun için senin de öyle olman lazım bol şans

0|0
    0|0
  • kendi yaşına yakın kişilerle takılsın pic tarzı dedigimiz erkeklerden uzak dursun..gözüne bakınca anlar zaten..yakısıklı cırkın fark etmez once tanımayı dusunsun karsıya bunu göstersın cınsellık ıcın bulusanları sutlasın ve denemekten vazgecmesın..artı hep suna ınanmısım dır ve hepde ogle olmustur askı kovalama o gelır senı bulur..yıllarca sevgılım olsun dıye beklersın belkıde ugrasırsın olmaz ama hıc aklında yokken bırı cıkar dunyanın kac bucak ve köyden ıbaret oldugunu goserrır sana :D

0|0
    0|0
  • erkekler iyi niyetli olmadığından oda iyi niyetle yaklaşmamalı biraz zorlasın bir süre sonra gerçek yüzünü gösteri herkes

0|0
    0|0
  • Merhaba güzel insan,

Sen sadece dile ve oluruna bırak. Kısmetinde var ise o aşk seni bağdatta bulur ayağına gelir. Kısmetin de yok ise önünde ki fizana gider.

Allah hakkında hayırlısını gönlüne razı etsin.

Sevgi ile kal.

0|0
    0|0
    • teşekkürler

• rica ederim. Takma kafana.. Hayatta herşey tek birşeye bağlıdır o da gerçek aşka. Yani Allah'a. Sen sadece Allah'tan dile.

• günümüz de aşk öyle kolay bir şey değil nedeni ise sağlam psikolojili birini blman çok zor ülkenin psikolojisi gitmiş bu yıl insanalrın ki nasıl normal olsun ancak cinsellik tek gecelik kısa süreli ilşkileri nardına sığınıp günü geçirme peşinde genelleme yaapsak insanalrı

0|0
    0|0
  • şimdi 33 yaşındaysan sana yaklaşan erkekler biraz o yönde olacaktır garip bir psikoloji doğrusu..ama bence öyle bişey arıyorsan senin gibi evliliğe zaman ayıramamış samimi birini bulman lazım.

0|0
    0|0
  • Seçici ve sabırlı olacak.İyi bir ilişki ona hiç ihtiyacın olmadığında gelir.Yani o bayan hayatında kimse olmadanda mutlu olmanın yolunu bulacak.

0|0
    0|0
  • bişey yapmasına gerek yok..AŞK kazanılan bır olgu degıl...hıc beklemedık bır anda cıkagelır zaten..yaşıda sorun etmeyın bence..ama ınsanlara olan yaklasımlarını bıraz gozden gecıyrebılırsın..samımı olusun karsı tarafın farklı anlamlar cıkarmasına neden olablır..saygılar...

0|0
    0|0
  • öle teklıflerde sana gelenı direk şutlayacaksın

ama kötü günde ıyı günde yanında olup senı dınleyen her konu da sıkıntılarını paylaştığın ve madı manevı senı asla yalnız bırakmayan senı ıyı şeylere yönlendıren sen derdını sölemeden derdının olduğunnu anlayan ve ALLAH korkusunu bılen bırı karşına çıkarsa kaçırma bırakma onu ve ondan sana hayır gelır

0|0
    0|0
  • 33 yaşında olman erkelerde şu fikri oluşturur , istiyordur işte bu imajı yokedip ciddi kadın imajı vermen gerek , benim çalıştıgım şirkettede var biri ama gel gelelim felaket secici obicim yakışıklı olucak zengin olucak daha neler , bu yaşta bulunurmu bunlar aynı yaştayız ama ben erkek olarak daha sanslıyım senin işin zor harbi zor

0|0
    0|0
  • yaş kemale ermiş evlilik çanları iyiden iyiye çalmaya başlamış artk kısmet ;)

0|0
    0|0
  • aramana gerek yok, o zaten seni bulur, sabırla beklemek gerek, tıpkı denize atılan bir olta misali, zamana bırakacaksın...

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa bu durum kişinin kendisine bağlı.Sen herzaman sana uygun kişileri yanlış yerde aramışsın.Durum değerlendirmesi yap derim:(

0|0
    0|0
  • aşk denilen şey gazete ilanıyla bulunmuyo birileriyle tanıscaksın sohbet eceksin ortamlarda mekanlarda buluncaksın ve o kişi zamanla gönlüne taht kurcak . ve sonrasındada ayrılcan acı cekcen vs vs diye gidiyo işte ..

0|0
    0|0
  • telefon numaramı yazıyorum ara ben buradayım

0|0
    0|0
  • aşkı, ilişkiyi cinsellikten çok çok bağımsız birşey gibi görürsen, belki uzun uzun yıllar sürecek ilişkileri bile farkında olmadan reddedersin. rahat ol biraz bu kadar önyargılı olma

0|0
    0|0
  • İyi de, o uzun ilişkinin sonu senin için daha yıkıcı olmayacak mı sanıyorsun? Tabi yuva kurmak istiyorsan ayrı konu.

0|0
    0|0
  • Aşkı sanalda değilde reelde bulursa eğer ki bu yaklaşımlar zaten kendi tavrı doğrultusunda olur.Eğer tavırları iyi bir bayansa zaten erkekler yaklaşamaz.Ama sanal dersen yüzde 90 ı bel altı üzülme.Yazılıdır sen bulmazsan bile o gelir bulur seni...

0|0
    0|0
  • Kendini yanlış ifade ediyorsun demek ki. Yoksa her erkek ister, senin gibi bir eşi olmasını.

0|0
    0|0
  • beni bulsun :)

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde yaşıyor bu arkadaş?

0|0
    0|0
  • sana hiç aşık olmayacak bir adamla yıllarca mutlu olursun.

0|0
    0|0
  • sen artık treni kaçırmışsın adam da biliyor senin kız olmadığını kadınsın sen kadın !

0|0
    0|0
  • ''Bana bitmeyen bir tek şey söyle, söyle sonsuza inanayım.''

0|0
    0|0
  • çok çetrefilli bir konu!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir mucize olması lazım.

0|0
    0|0
  • ben bu genç yaşımda cinsellik arıyorum, senin yaşın 33 olmuş sen cinsellik aramıyormusun?

bence kendini kasma, eğer erkek hoşuna gidiyorsa,beraber ol, hatta ilk hareketi sen yap.

eğer o da senden hoşlanırsa, iyi zaman geçirmeye bak.

cinselliği kafana takma, bunlar olağan şeyler.

hayatını her anından zevk almaya ve mutlu olmaya bak.

0|1
    0|1
  • Seçilen değil seçen olsun. beğendiği, olgun beyfedi birisi varsa gidip onunla arkdas olsun

samimi içten doğal sohbetler yapsın ilk adım aşk olmasın aşk zamanla olur

0|0
    0|0
    • çok samimisin dostum teşekkürler

• sana yaklaşan erkek seks için yaklasır ama sen gidersen arkdaslık için ilk adım olur

sonrasında onu tanır fölrt aşk yasarsın..

ama gerektğinde cinselllik bir seviyey kadar olmalı yaş gereği liseli aşıklar gibi sinemada öpüşmekle olmaz

• seni o kadar iyi anlıyorum ki, dua et kardeşim, kısmet herşey,nasipte varsa oluyor yoksa olmuyor.Seni mutsuz edecek insanlardan uzak dur sadece,bedeli yalnız kalmak dahi olsa.Bizim toplumda çok zor budurumda olmak,sabır ve boş çeneli insanlardan uzak dur.

0|0
    0|0
  • çok zor..yaşla da ilgisi var tabii ki ama senin tavır ve tutumların muhtemelen de yanlış anlaşılıyor. içten ve samimi olmak çoğu zaman her yola gelen her şeyi aşmış kadın gibi algılanıyor. oysaki bu her insanda bulunmayan bir vasıf. senin değerini bilemeyecek olanlara yaklaşma

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler kıymetli fikirlerini dikkate alıcam

• aman sanmıyorum dostum

• öyle deme lütfen. saydığın özelliklerde birini bulmak isteyen ciddi ilişiki arayan çok insan var umudunu kaybetme lütfen

Yükleniyor...