Evli çiftler neden prezervatif kullanır?

Prezervatif bana göre hastalık kapmamak için kullanılır. Evli çiftler hap kullanmalı bence. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Güncellemeler:
prezervatifin neden kullanıldığını biliyorum. Ama genelde hayat kadınlarıyla ilişki sırasında tercih edilir.

0|2
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• NuvaRing denilen bir ilaç var kuzenim kullanıyor. bir ara bana önerdi kız arkadaşım kullandı gayet memnun kaldık. Ama kullanımına dikkat etmen gerekiyor. aylık olarak bir tane kullanıyorsun. yaklaşık 21-25 gün içinde kadının içinden çıkartıyorsun. Aylık doğum kontrol halkası diye geçiyor ismi ...

inki incele daha fazla bilgi alırsın.

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• biz hap kullanıyoruz zaten. prezervatif ilişkiyi baltalıyor zevk alma oranını düşürüyor. hatta engelliyor

0|0
    0|0
  • ben zaten onu almaya utanırım eşim hap kulanmasını isteyeceğim ben yok geri çekilme yöntemi yok yok kondom ben o an zaten kendimi tutamam diye düşünüyorum :) hap ideal bence

0|0
    0|0
  • güncelleme için not: sen önyargılısın. bildiğimden düşündüğümden baskası dogru değil gibi konusuyorsun.

0|0
    0|0
  • Kadın hap kullanmak isterse sorun yok.

0|0
    0|0
  • baska seyler içinde kullanıyor miniğim okudukca öğrendikce anlarsın.

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapları, yumurtalıkların tembelleşmesine ve kısırlığa neden oluyor. o yüzden ben de kondom tercih ediyorum.

0|1
    0|0
  • prezervatif hem erkeğin hemde kadının zevkini azaltıyor,hap kadını bozuyor,geri çekme erkeği bozuyor en iyisi 1 çocuk yapıp sonra spiral taktırmak

0|0
    0|0
  • HAP bir süre sorna kadın sağlığında bazı sorunlara yol açabilir...

Tabii ki prezervatiften iyidir..

Tabi korunmanın pek hoş olmasa da başka yolu da var. dışarı boşalma gibi... ( kadın ve erkek açısından hazzı azaltır )

0|0
    0|0
    • Uzun süre hap kullanımı pek sağlıklı değil...

• evet son söylediğin yöntemin hiç hoş olmadığını kürtaj için doktor ararken insan daha iyi anlar :D

• doğım kontrol yöntemi olarak kullanıla biliyor olabilirmi acaba?

0|0
    0|0
  • Ben prezervatifi sevmesemde mecburen kullanıyorum. Eşim hap almak istemiyor. Bende orgazma ulaşırken kendimi kaybediyorum geri çekmeyi bırak yüklendikçe yükleniyorum :)

0|0
    0|0
  • sana göre mi? :) hastalık değil doğum kontrol yöntemidir kondom, tanıştırayım.

0|1
    0|0
  • Prezervatif sadece hastalık kapmamak için değil; aynı zamanda çocuk sahibi olmamak içindir.

0|1
    0|0
  • şöyle sormalısın neden spiral kullanırlar :D

0|0
    0|0
  • erkek biraz irade sahibiyse gerek duyulmaz ikisinide

0|0
    0|0
  • hap bayana zarar verir prezervatif daha iyi

0|0
    0|0
  • bencede kullanılmamalı hap varkenn ne gerek

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum gizli

0|0
    0|0
  • onlar sence işte öyle

0|0
    0|0
  • Aynen ben de katılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Aynen ya et ete değmeli bnce değil mi :D

0|0
    0|0
  • bazık danlarda ileç yan etkisin istemediğinden kulanılır

0|1
    0|0
  • et ete değmeli ama insanlar sonucta kendilerini tutamazlarsa her gece bir bebe oh :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hap map bana göre değil ya unuturum falan. Evlendikten sonra biraz zaman geçsin sonra çocuk isterim diyen ben 2 ayda hamile kalmayayım da :D haha

0|1
    0|0
    • NuvaRing denilen bir ilaç var kuzenim kullanıyor. bir ara bana önerdi kız arkadaşım kullandı gayet memnun kaldık. Ama kullanımına dikkat etmen gerekiyor. aylık olarak bir tane kullanıyorsun. yaklaşık 21-25 gün içinde kadının içinden çıkartıyorsun. Aylık doğum kontrol halkası diye geçiyor ismi ...

link

• Teşekkür ederim ama şuan için ihtiyacım yok :D

• ilaç kullanmayı çoğu kadın istemio kimyasal almak bana göre de değil hem vücudumun dengesini de bozmam zararları çok büyükmüş çünkü arkadaşım dedi doktor

0|0
    0|0

link

• Hamile kalmamak içindir. Kadın hap kullanmak istemiyordur belki.

0|1
    0|0
    • bu kadar düşünememiş soruyu soran :)) hap zararlarından bilgisi yoktur eminim soru olsun diye sormuş

• Hap zararları bir yana yüzde yüz korunmak istiyorlar belki? :D Hayat kadınlarıymış sadece :/

link

• spiral için doğum yapmış olmak gerekir,doğum kontrol hapı vücudun doğaldengesini bozuyor,geri çekilmeyi o an yapabilirsen ne ala,geriye kondom kalıyor..kondom dünyaya kondomm

0|0
    0|0
  • sacmalissin resmen.kondom en saglikli dogum kontrol sistemidir. novelo dogum kontrol haplari spiral vs bunlar kadin vucudina ne kadar zararli sen biliyor musun?

0|0
    0|0

link

Yükleniyor...