Kapat

Prezervatif kullanmak istemiyor, ne yapmamız gerek?

evet 3seneye yakın sex yapıyoruz fakat kullanmak ıstemıyor et ete degcek dıyor ve her nedense kesınlıkle karsı cıkıyor gerı cekılme yontemını kullanıyor .bende de her nedense korku olustu zevk sıvısının ıcınde sperm olabılıyormus ve hamıle kalma rıskı var artık korunmalıyız dıye dusunuyorum ama kesınlıkle karsı cıkıyor .yanı ılk ılıskıye grdgmz hafta kullanmıstık bırdaha kullanmadık .merak edıyorum yanı zevk aynı derecede olmuyormu ?kadınlar zevk alamıyormu erkekler zevk alamıyormu bılen varsa lutfen yazsın :)

0|0
319

En İyi Erkek Görüşü

• kişiye göre değişir ona okey marka eltra ince bir paket prez. al ve ilişki sırasında kullanmasını iste kullanınca anlayacak fazla bir fark olmadığını

ama sorunun tam cevabını istiyorsan evet kullanıp kullanmamak arasında azda olsa bir fark var

0|0
    0|0
    • :))

en iyi cevap hoş oldu:)

• herzaman olablır samımı cevaplar verıldıgınde :)

• :)))soruya göre cevap veriyorum

bazen sorular çok saçma oluyor cevaplar ona orantılı saçma oluyor

ama senin soru gayet samimi geldi bana

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu durumsa sende ilişkiye girmezsin olur,elizabete takılsın o zaman et ete değer,karşısındakini düşünmüyorsa sende onu düşünme,saygı olmalı herşeyin yeri ayrı,riske atıyorsa bencildir

1|1
    0|0
  • herseyı erkekten beklemeyın ama:)

dogum kontrol hapı kullanabılırsınız,ayrıca ıgnelerde etkılı,daha bebek sahıbı olmayı dusunmuyorsanız spıral taktırabılırsınız ayrıca

0|0
    0|0
  • alem gitti fezaya biz taktıramadık kondomu rızaya

1|0
    0|0
  • çok büyük risk

0|0
    0|0
  • çocuk haklı prezervatifle tadı pek olmuyor bende öyle düşünenlerdenim korkma o kontrol eder kendini

1|0
    0|0
  • yaş aralığına bak 3 senedir diyor hayret..

1|0
    0|1
  • insan birşey hissetmiyo adamamın fazlada üstüne gidersen adam kaçar sonrada çok seviyodum dersin bence sen korunma yöntemini bul yoksa o korunan birilerini bulur ya da lastik yerine elizabet takılır

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol haplarından kullan sende o vakit. olmaz mı?

0|0
    0|0
  • prezervatif gülü maske ile koklamak gibi bir şey zevki çok azaltıyor bence partnerin haklı

0|0
    0|0
  • canım tabi ki prezervatifsiz tadı daha başka..ama siz ateşle oynuyorsunuz korunun derim eğer prezervatif takmak istemiyorsa sen bir koruma yöntemi bul derim bebeğim...

0|0
    0|0
  • tut pipisini tak

1|0
    0|0
    • ben alamam oyle marketlerden evlı olmadan :)o da almıyor olmuyor ıste

• almak kolay gir süpermarkete cips sakız arasına koy o kalabalıkta kim görecek o kutuyu

• Evet, et ete değecekkkkkk

0|0
    0|0
  • Durex Fetherlite Ultima serinin en ince prezervatifi..varlığı hissedilmiyor bile...ayrıca konu zevk almazsa kadının içine boşalmak inanılmaz bir zevk verir. Erkek arkadaşın fazla egoist sanırım

0|0
    0|0
  • korkuyla olursa hiç bir zevki yok

0|0
    0|0
  • Adamlar bir taraflarını yırtım dogum kontrol hapı yapmışlar al kullan istedigi takmasın prezervatifi

0|0
    0|0
    • saglıksız o haplar :S kullanmak ıstemıyorum yan etkılerı oluyor

• O zaman ya ilişkiden vazgececeksin ya prezervatifi kullanacaksınız hamile kalırsan görürsünüz o zaman zevki sefayı :)

• sen burnunu eldivenle karıştırınca eldivensiz karıştırdığındaki zevki alıyormusun ?

0|1
    0|0
  • korkuyor olan kişi z*na yapmaz alaha havale ediyorum sizi hap kulln sen

1|0
    0|0
    • bende bu yonden bunaldım zaten ımam nıkahı sart:)en kısa zamanda evlencez zaten

• beni ilgilendirmez iyi günler yaptıktan sonra bir anlamı yok benim için

• geri çekş,ilme yönteminden iğrenç bir şey olamaz

yeminle bir ay kadar denedim. sexten soğudum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• seni düşünmeyen bırını neden dusunuyorsun ki. Acaba hamile kalır mı yazık demıyor o. Banane lan kalırsa kalsın dıyor. Bu öküzle sevişmen hata. Iyı kı escınselım bu salaklarla ugrasmıyorum.

0|1
    0|0
  • o şeyinin zevkini düşünüyor sende onun şeyinin zevkini düşünüyorsun bu durumda en karda olan adamın şeyi :)

hamile kalırsan bu adam seni ortada bırakır o kadarda bencil yani aklını başına topla

0|0
    0|0
    • benı ortada bıraksa ne yapmaya evlılık hazrlıgı yapalım neden oyle bırsey olsa 4senemızı gecırelım :)yanı su kızların kullanılcaz atılcaz korkusu benı sınır edıyor okadar acız degıliz kızlar kendınıze gelın ..

• yavrucum o kendını dusunuyo :)) zevk sıvısının ıcınde tabıkı sperm var ve bu sekılde hamıle kalan bır ton ınsan var prezervatıf kullanmak ıstemıyosa baska alternatıf yontemler arayın yaptıgı cok yanlıs

0|0
    0|0
    • o benden fazla korkuyor bu durumdan hamıle kalırsan aılelere ne derız dıye evllık dusunuyoruz sonucta ama prezervatıfle ugrasmak tasımak ıstemıyor yanında

• valla hamıle kalınca cozum gayet kolay 20 dk korkmanıza gerek yok ama muhım olan olayın o raddeye gelmemesı dedıgım gıbı alternatıf yollarla korunabılırsınız

Yükleniyor...