Ayrılıp başka kızla takılmak sonra geri dönmek

5-6 yıllık uzaktan yürttüğüm ilişkiye artık devam edemiyoruz diye son noktayı koydum.. İçim yanıyor.. Kızı artık sevmesem de alışkanlık var ve onun için çok üzülüyorum..

Aslında evlenmeyi düşünüyorum kızla ama ben hayatı tam yaşamadan karşılaştık.. Cinsellik yaşandı diye de kızı bırakmak istemiyordum açıkcası..

Onu hiç aldatmamıştım.. Sorum şu ki, bu ayrılıktan sonra gönlümü eğlendirsem ve bir süre sonra tekrar barışmaya çalışsam çok mu aşağılıkça olur ? Amacım onu aldatmadan bazı şeyleri içimde bitirmek ki onla evlendiğimizde problem kalmasın... Çünkü 1 yıldır onu görmediğim için artık gözüm dışarıda.. Hep dışarıdaydı zaten.. Bunun için de ayrıyken bir şeyleri yapmam lazımdı..

Hem onu aldatmamış olurum, hem ortada bırakmamış olurum ve içimde bazı şeyleri sonlandırıp ikimiz de yollarımızı birleştiririz ?

Güncellemeler:
Yaşım 25 ayrıca... profile yanlış girmişiz :S

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kafadan sakat mısın? Bunu 18 yaşında ergen yazsa anlarımda 30 yaşını geçmişsin istediklerine bak. Kızdan ayrıl hayatını yaşa ee sonra doydum herşeye geri dön evlenelim. Kız bu durumda ne oluyor? O zaman o da gitsin sen arayana kadar her gün birinin altına yatsın rahatlasın o da doysun her şeye. Bu tarz bir düşünce zaten ancak beyni bacak arasında olan erkek milletinden çıkardı sende yanıltmadın helal olsun. Bunu yapınca adam olacaksın öyle mi? Kendini dürüst hissedeceksin. Aldatmadım diyeceksin. Unutma o da seni unutmak için sıraya dizecektir ki inşallahta yapar hatta 3 er 5 er grup yapar sanada resimleri yollar.

1|0
    0|0
    • Ha 25 oldu yaşın o zaman yapma hakkın var öyle mi?

• Sen sorunlusun o kadar. Kızın numarasını verde onunla konuşayım aklını başına alsın. Lafa bak ya sadece öpüşme imiş. söyle o kızda rahat olsun gidip öpüşsün.

• La gerzek misin nesin. Kızla ayrıldık biz..

Kızlar Ne Diyor 3

• istediğini sırf seni sevıyor dıye zaafların için bir köşede kenar süsü niyetine bekletmek,sonra tekrr dönmek insanlığa bir kere sığmaz.kız da bunu yapsa iğrenç,erkek de açıkçası.kız arkadaşın yapsa aynı şeyleri kabullenebılır mıydın,hatta üstüne neler düşünürdün.sakına kızla erkek farklı deme.bu sadece irade ve karakter meselesi.

0|0
    0|0
    • Ayrıldık zaten.. Normalde de hep gözüm dışarıda.Başka kızları arzuluyorum ama kız arkadaşımla evlenmek istiyorum.. :(

• ayrılıkta sevdadandır diye bir söz var sen ondan önce kendini aldatıyosun kafanda o kız var ve onla bir gelecek düşünüyosun ama bir yandanda başkalarıyla oluym onu aldatmış sayılmam diyosun bence bir karar ver eger o kızı istiyosan başkalarını siliceksn aklından yok gözüm dışarda diyosanda o kızı unutacaksın..

0|0
    0|0
    • hem o kızla bir gelecek istiyorum çünkü beni çok seviyor ve bana çok sadık hem de cinsel ilişki oldu zaten.. Ama bir yandan da başka kızları istiyorum çünkü gözüm doymadı.. Hep gözüm dışarıda..

• İş bile yok.. İsteyip ne yapacağım ? Daha kendi ayaklarımın üstünde durmam lazım. Diyorum ya en boktn zamanda karşıma çıktı..

• Allah yardımcınız olsun o zamn bence şu başka kızları düşünmeyi bırak kendine iş bul

• o kızın ahını alma bence.evlen istemiyorsan ayrılırsın sonra.şimdi sen ayrılınca öesela intihar ederse ne yapıcaksın.

0|0
    0|0
    • Sabaha karşı tekrar barıştık zaten :/ Şimdi yine canım sıkılıyor.. Ne onla oluyor ne onsuz.. Nerden çıktı karşıma valla ya.. :///

• senn gibi söylemiyor herkes ama..

• bu düşünceler yani linktekiler hepsini okudum.bence ne düşündüğün meshebinin ne kadar geniş olduğuna bağlı.meshebinin genişliği + sonsuzdan - sonsuza kadarsa herşeyi yapar sonrada vicdanını rahatlatır devam edersin.duymak istediklerin bunlar diil biliyorum*malesef gerçek bu

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence böyle yaparak asıl kendini aldatıyorsun aynısını karşı taraf yapsa aldatmak olmaz mıydı senin için?

0|0
    0|0
    • Ayrıldık ama..

• Namaz kıl, spor yap, kitap oku, oyun oyna.. Sadakatini koru bayanları kafanda büyütme. Sevgilinin kıymetini bil. Aldatılmak hoş bir şey değil..

• Ayrıldık zaten.. Ya barışcam tekrar ya da başka kızlara artık..

• Kızı bırakmak yakışmaz tabiki

0|0
    0|0
    • Bıraktım valla bu gece.. Çünkü hep tartışıyoruz artık benden ilgi istiyor ama bende yok. 1 yıldır görmüyorum diye bende ne duygu kaldı ne başka bir şey.. Böyle de devam etmez diye ayrıldım.

• Çekersin vebalini hakssızsan .. niye cinsellik yaşadınki o zaman senin bundan sonraki ilşkinde böyle bırakılmış olan bir kız olabilir unutma

• Kıza karşı duygularım bitti..Alışkanlığa dönüştü her şey.. Kız ilgi istiyor ben de 0.. haliyle mutsuz hep, depresyonda.. kavga da ediyoruz sık sık.. Ayrılmak en mantıklısı geldi.. ne yapabilirim ki ben daha elimde değil :(((

Yükleniyor...