Evli ve bir çocuğu olan arkadaşım travestiye aşık olmuş...

Arkadaşlar bunu pek cinsellik kategorisinde görmüyorum ama yinede yardımcı olun. Şimdi konuya gelelim. Benim çok samimi olduğum bir arkadaşım var. Evli 5 yaşında bir oğlu var. Ama benim arkadaşım gitmiş barda travestinin birine aşık olmuş. Kendisinin de bundan haberi var. (Travesti olduğundan) Geldi bana danıştı sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Açık konuşmak gerekirse bende kendisinden inceden çekinmiyor değilim.. Çok sıkıntı içerisinde adam. Ne bileyim daha farklı bakıyorum nedense.. Geri kafalı biri değilim ama hak vermeniz lazım. Sizce ona belli etmem için ne yapmam lazım?
Ya yenge zaten ona gereğinden fazla ilgi gösterdiği için bara pavyona gidiyor. Ya her şey bir yana. Çok afedersiniz arkadaşımı da s*ktir ettim... O çocuk ne olacak ben onu düşünüyorum. Arkadaşa diyorum. Söylüyorum. Bilmiyorum yaşamak istemiyorum. Ne zaman mutlu olsam hayatıma bir şeyler oluyor ve mutluluğum bozuluyor diyor. Sadece cinsel görüşü değil dinini falan da değiştirdi. Psikolojik sorunlarının olduğunu söylüyorum ama bu hayatta hepimizin deli olduğunu söylüyor..

0|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

• herkes işin iğrençliğini düşünmüş ama bir saniye durup adamın yerine koymak lazım kendimizi ne onu bu hale getirmiş olabilir diye. birkere evinde olmak yerine barlara gidip orada zaman geçiriyor adam ve aşık oldum diyebilecek kadar uzun süre bir travesti ile ( ki benim için sadece bir bayan olsa bile aynı şey olurdu cinsel tercihleri yargılamam ) birşeylerpaylaşıyor . belli ki sadece cinsellik değil dostluğu hayatla ilgili farklı şeyleri de paylaşıyor ki hislerini aşk olarak yorumlayabiliyor. bu adamı evinden uzaklaştıran kaçıran ne oraya odaklanıp belki de onları düzeltmesine yardımcı olabilirsin . evine dönebilmesi sevgiyi huzuru orada bulabilmesi bu durumu düzeltir diye düşünüyorum sadece . ama bunu kendi yapamaz eşine çok büyük görev düşüyor

0|0
    0|0
    • Ya yenge zaten ona gereğinden fazla ilgi gösterdiği için bara pavyona gidiyor. Ya her şey bir yana. Çok afedersin arkadaşımı da s*ktir ettim... O çocuk ne olacak ben onu düşünüyorum. Arkadaşa diyorum. Söylüyorum. Bilmiyorum yaşamak istemiyorum. Ne zaman mutlu olsam hayatıma bir şeyler oluyor ve mutluluğum bozuluyor diyor. Sadece cinsel görüşü değil dinini falan da değiştirdi. Psikolojik sorunlarının olduğunu söylüyorum ama bu hayatta hepimizin deli olduğunu söylüyor..

• az ilgi göstermesi sebeptir demedimki yengenin davranışlarında sorun olabilir dedim. belki ilgiyi azaltmalı ne bileyim ama evet şu durumda en çok zarar görecek kişi o küçücük çocuk . durum çok zor. bir şekilde ikna edip piskologa falan götür bari arkadasını

Kızlar Ne Diyor 15

• adamın psikolojisi bozulmamış, tam tersine yaşamın anlamını çözmüş, kendini bulmuş, insan nasıl istiyorsa öyle yaşamalı.

ben olsam şöyle derdim: eşinden ayrılmalısın, dostça kendini ifade ederek, mutlu olmadığını söyleyerek ayrılmalısın, çocuğunu sık sık görerek, ihmal etmeden kendine mutlu olacağın bir yaşam kurmalısın. bu esnada eşini de mağdur etmemelisin. onunla da sık sık görüşmeli ve maddi manevi destek olmalısın. mutsuz olduğun bir hayatı yaşama.

1|1
    1|0
  • yeter artık ya günceleme yeter

1|2
    2|2
  • allah yanlışa saptırmasn yaa üzüldüm :( bnce bir psikologa gtsn boşluktan olmuş olablr ona öyle gelmiştr farklı bulduysa travesti olmasnı ilgisni çekmiştr belki :(

0|1
    1|0
  • yuh demen lazım. Düşündümde babamın bir travestiyle ilişkisi oluyor. Babalıktan reddederim o ne be öyle.

0|1
    1|0
  • Evli ve çocuklu olduğu halde, travestiye mi aşık olması sorun? Evli ve çocuklu olduğu halde bir kadına aşık olmaması mı sorun? evli ve çocuklu olduğu halde birine aşık olması mı sorun? ama aşk bu her sorunun üstesinden gelir..

0|1
    0|0
  • psikolejimi bozmayın benim yaaaaaa :)

0|1
    0|0
  • bebem bırak kendi yolunu bulsun. yaptıgı kötü bir sey değil ki. toplumun çizdiği yoldan yürümemeli insanlar. bu şekilde kendileri olamazlar. o mutluysa geri kalan her sey kocaman bir HİÇ.

0|0
    0|0
    • iğrenç diyenlerin kendisi iğrenç asıl :/ travestiyse ne var aşık olamaz mı.. başka kadın varmış gibi düşün. o kadına aşıksa iş bitmiştir. karısından ayrılmalı eğer bunu istiyorsa..

• Çocuk olmasa eyvallah.

• söyle dusun senın karın olsa anlasamasan sevmesen ayrılmak ıster mıydın. seni bilmem ama çocuğa rağmen ayrılan cok insan var :/ bu normal bir sey.

• Allah şaşırtmasın diyorum.Kınamak iyi değil ama ben travestiye aşık olmasından çok evli çocuklu adamın barda ne işi var diye düşünüyorum.

1|1
    1|0
  • Nooluyo ya milletin hormonlarına

0|0
    0|1
  • bu sayfa yüüznden evlilikten sogudum ya

0|0
    1|0
  • Vazgeçirmeye çalış, psikolojik olarak boşlukta heralde, psikiyatrise gidin en iyisi.

0|0
    0|0
  • hayde allah ıslah etsin...

0|0
    1|1
  • Bence adamın direk psikolojisi bozuk arkadasım kendine eglence arıyor travestiyede asık falan degil belli tas gibi bir hatun cıkar karsısına bakalım ne diyecek gelip gecici seyler bunlar arkadas resmen depresyona girmis.

0|0
    1|0
  • kafayı yemiş resmen allah ıslah etsin be

0|1
    1|0
  • Vuuvvvv şıllık herifler!

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 14

• toplumun geldiği nokta uç fikirleri yanlış görebilme..ulan insanlar bir şey yanlışsa yargılamak bize düşmez ama yanlışıda söylmek lazım..siz o erkek çocuğunun büyüdüğündeki durmunu düşenbiliyor musunuz..? ucubeleşmeyin..

adamı doğru yola telkin etmek lazım gerek tıbbi gerekse dini-sosyal açıdan bunun doğru olmadığını sadece içinde yaşadığı sorunlardan dolayı aklının karıştığını anlatmak lazım yine devam ederse o zaman eşiyle olan ilişkisini bitirmesini istemek lazım yol yakınken eşide artık evlenirse oğlu için erken yaşta iyi olan bu olur..

not: yabancıalrda bir bayan sormuştu eşim internette travesti videoları izliyor demişti..o soruyada bunun normal olduğunu çünkü internetle bazı şeylerin mahremiyetinin kalktığını söylemiştim eşini uyarmasını ve onunla konuşmasını rahatlatmasını söylemiştimçünkü insan olarak merak duygumuzu gidermek bastırmak için bazen böyle kaçamaklar yapıyoruz kimi bir kadınla ilişki yaşar kimide poorno sitelerini ziyaret eder kimide hikayeler okur kimide böyle sayfalara girer sadece bunun geçici mi yoksa kalıcı mı olduğunu bilmek lazım devamlı yapmasının önüne geçmek lazım ve bunu yapmamasını istemenin özgürlüğünü kısıtladığı anlamına gelmediğinide söylemek lazım..

malasef bugun özgür olmakla yanlışı savunmak sapık fikirlere sahip olmak doğru orantılı görülüyor bazı kesimlerce..ne kadar uç fikirlere sahip olursa kişi sanki o kadar özgür olduğuna inandırılmaya çalışılan bir sistem var..bu yanlış bir yanlış varsa bence düzletilmeye çalışılması lazım..

0|2
    0|0
  • Belki de cinsel yönelim olarak farklı bir kişiydi ve toplum baskılarına dayanamayıp evlenmiş ve çocuğa karışmıştır... Bunun cezasını yine kendisi çekiyor, çekecek... Banada yapılan baskılar var evlenmek konusunda... Ama ben kararımı vermeden böyle bir hataya düşmek istemiyorum... Ama o arkadaş için iş işten geçmiş... O yüzden her şeyi iyice düşünüp gereğini yapacak... Cinsel yönelimi heteroseksüel veya biseksüel değilse, ayrılmaktan başka çözüm yok gibi, çünkü yalanlar her gün boğar insanı... Yalan hayat yaşamaktansa bekar yaşamayı tercih ederim... Eğer sana travestiye aşık olduğunu söyleyebiliyorsa, kendi cinsel yönelimini de söylemesini sağlamalısın... Ancak o zaman doğru bir yardım yolu seçebilirsin... İşin zor, kolay gelsin...

0|0
    0|0
  • keşke afrikada doğsaymışım. en azından tro sayısı bir hayli düşüktür. açlıktan ameliyat masraflarını karşılayamazlar ve dönemezler. neyseler odur yani pöffsss ama :|

0|0
    0|2
  • O 5 yaşındaki çocuğun psikolojisi düşünsün;

"babam bizi bir taravesti için terketti" bu cümleyi Kurduktan sonra intihar edesi gelir insanın

1|0
    1|0
  • Ben boyle bir arkadas istemezdim sebebide cocugunu birakip gitmesi, kimle ne halt ettigi umrumda olmaz ama

0|0
    0|0
  • s*ktirgit kanka demen lazım.

0|0
    1|3
  • zamanla geçer hevesi, bu süreçte eşini ilgisiz bırakır boşlarsa, eşide anlarsa, geri dönse bile yuvayı kurtaramayabilir...

0|0
    0|0
  • bu tarz muhabbetlerde genelde "bir arkadaşım" diye başlar aslında bu konuda geçen kendisi olur :D

Neyse aşk böyledir işte laf ve mantık dinlemez :D

"arkadaşının" ailesine Allah sabır versin başka bişey denmez.

0|0
    1|0
    • Eyvallah birader doğru diyorsun da benim yaşım 23 benim 5 yaşında çocuğumun olma ihtimali ne sence?

• ben neye direk girip girmeyeceğimi senden öğrenecek değilim.

• Orası öyle ama... Ön yargıyla yaklaşma bu tarz durumlara. Madem yaklaşıyorsun bırak sende kalsın.

• cinsel tercihleri farklıydı demek ki.Keşke başından farkında olsaydı bunun.

1|0
    1|0
    • bro önce o adamın cinsel tercihlerinin farklı olup olmadığını anlaman lazım.Eğer öyleyse bunu çocuğa belli etmeden gizli yaşamalı.

• Travesti mi transeksüel mi ? Gerci farketmez asık olmuşsa olmustur. Evli olmayaydı bari

1|0
    0|0
    • Travesti birader travesti..

• Birader iyi diyon da 5 yaşındaki çocuk ne olacak?

• Eşinle anlaşamıyorsan ve çocuğun varsa nasıl çözüm ararsın ? Baska birisine asık olduguna göre evliliğinde problem olduğunu varsayıyorum

• kim yazdıysan iyi yazmış senaryoyu gece gece sıkıntınız nedr anlamamki

0|0
    0|0
  • başlığa kahkaha attım ahahaha :D

0|0
    0|0
  • insann bu sitede midesi bulanıyo ya her sayfada farklı bir iğrençlik

0|0
    1|0
  • hop hop sakin ol bakalım arasındaki 7 farkı düsün ve yoluna öyle devam et de baktın olmuyo s*tri cek gitsin o tercihini yapmıs :))

0|0
    1|0
Yükleniyor...