Doğum kontrol hapının yan etkileri neler, biliyor musunuz?

Hormonlara bir olumsuz etkisi var mı, bir de sinir stres yapıyormuş doğru mu ? Veya başka bildiğiniz olumsuzlukları var mı?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• sigara içenlerin kullanması kesinlikle sakıncalı. kanı pıhtılaştırıcı etkisi ölümcül boyutlara ulaşabilir. başlamadan önce kadın doğum uzmanına başvurmalı. çok fazla ciddi etkileri olabilen ilaçlar. kişiye uygun ilacın seçilmesi lazım. yeni çıkanlar kesinlikle kilo aldırmıyor ve tüylenme yapmıyor. tam tersine tüylenme tedavisinde kullanılırlar.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bütün kız arkadaşlarıma SADECE bunu kullandırdım en etkili yöntem ayrıca öbürküler mahvediyorlar kendine gelemezsin kolay kolay. Buda ilk aylarda vücut alışana kadar aşırı duygusal yapar ve çok uykuya sebep olur baya yorgun oluyorsun kimi günler ama sonrasında bir etki görülmez tabi hapı kesersen yada düzenli kullanmazsan aynı etkileri tekrar yapar ve dozu arttırmak zorunda kalırsın ondan da haberin olsun.Bırakınca da etkisi bi 15 gün daha sürer ama 2 ay civarı kan dolaşımına etki eden bir şey kullanmaman gerekiyor anca ozaman rahim yam anlamıyla toparlıyor kendini.

0|0
    0|0
  • uzun süre kullandıktan sonra hemen çocuk olamayabiliyor..

bi tanıdıgım kullandı rahim daralması mı ne olmuş şimdi çocuk yapmak için tedavi görüyor..

0|0
    0|0
    • arkadaş şu korunma işi ne zor yaa:( prezervatif kullanamıyoruz amaa yaaa:(

• bence ertelemeyin özellikle hiç çocuğunuz yoksa..

• kilo aldırdığını biliyorum...

1|0
    0|0
    • şu korunma işi ne zor, ne zor ufffff:(((

• aynen size katılıyorum..ayrıca işin tadıda kaçıyor yani...

• Cocuk yapmaya karar verdiginde biraktiktan bazen cok uzun sure hamile kalamiyormussun.

0|1
    0|0
  • bazı kadınlık hormonlarını köreltip erkeklik hormonlarını açığa çıkarır... genelde dolayısıyla tüylenmelere neden olabiliyor

0|0
    0|0
  • Tüm ilaçların bir yan etkisi var ve bu kişiye göre yan etkileri değişiyor.Onun için tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Kısıye gore tuylenme cınsel ısteksızlık kılo gıbı etkılerı oluyor tabı kısıye gore

0|0
    0|0
  • göğüs kanseri,kısırlık vb. şeylere sebep oluyormuş

0|0
    0|0
  • Bebeği engellesin de ne yaparsa yapsın.

0|0
    0|0
  • Gaz yapabbilr :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kilo yapar vs dediler ama kilo veren arkdşlrm oldu

0|0
    0|0
  • 3 yıl kullandm.tek korkulacak yan etkisi milyonda bir gorulen kanı pıhtlastrması

onun dısı iyidir hostur.ama uyduruk markalar kullnma

0|0
    0|0
    • çocuk yapmak için tedavi görülüyormuş erkeklik hormonlarını arttırıp tüylenme yapıyormuş kilo yapıyormuş duygusallık yapıyormuş bunlar doğru mu:(

• bir haftadır kullanıyorum inanılmaz sinir patlaması var ya :D

0|0
    0|0
    • ciddi misin yaa:(

• adet döngüsünü kolaylaştırır ayrıca ağrıları azaltır bu amaçla da kullanılıyor korkmana gerek yok

• kilo yapıyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...