Cinsellik hakkında bilgilendirici cevaplar verebilir misiniz?

ben 18 yaşımdayım ve cinsellik ile ilgili tek bildiğim şey masturbasyon onu da reşit olduktan sonra öğrendim. bu sene üniversite için ankaraya gidiyorum ve 4 senem orada geçecek. bilgisiz olduğum için çok kolay biri tarafından kandırılabilirim bu da başıma dert açar. birebir ilişkiye giremem elbet fakat burada sürtünme diye bir şey öğrendim, araştırdığım kadarı ile tehlikesi yokmuş fakat burada yazılan soruları görünce endişe duydum. sizden yardım bekliyorum bu konuda;

sürtünme kıyafet üzerinden olursa etek, elbise, pantolon, şort ya da tayf karşı taraf çıplak olursa hamilelik riski ne kadar?

kızın vajinasında iç çamaşırı ya da tayt veya şort varsa erkek çıplak olduğu zaman zevk suyu geçer mi

oral seks ile de hamile kalınır

erkek boşaldığında vajinaya değil de göğüs, göbek, yüz kısmına boşalsa risk var mıdır?

dediğim gibi sorular komik gelebilir ama bilgim yok gerçekten, amacım da bilgilenmek umarım bilgilendirici cevaplar ile karşılaşabilirim.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• ikiniz de çırılçıplak olsanız dahi o senin içine girip boşalmassa birşey olmaz

2|1
    0|0
    • açık olduğunda da zevk suyu diye bir şey varmış o bırakırmış. kapalı olsa böyle bir ihtimal var mı

• ancak o şekille olur o zaman. teşekkür ederim ayrıntılı bilgi için

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 12

• orala dikkat ,yutuğun gibi bebeği koyarsın karnına ,bide oralan olduğu zaman en az üçüz oluyo.Sürtünme ilede yaparsan kışlıklarını giy mont içlik kalın kot felan giy mazallah zevk suyuyla dünyada ilk hamile kalan kişi olursun.başka?

0|0
    0|1
  • herkes uygun cevapları varmiş fakat şunu belirteyim doğru insanı bul ve anı yaşa... Pişmanlık duyulcak bişey yapma, yaptıklarından pişman olma... Üni hayatında başarılar şimdiden ;)

0|0
    0|0
  • hahah sürtünmeye mi gidiyosun :D.duyduğum en komik üniversteye gitme amacı :D

0|0
    0|0
    • hayır o amaçla değil

• o amaçla olmasaydı bunu hiç düşünmezdin bile hem nerde yaşıyorsun sen rahime sperm ulaşmadıktan sonra hamile kalınmayacağını bilmen lazım yani içine sokmazsa ya da vajinana boşalmazsa hamile kalmazsın.sürtünme ise komik bir olaydır hiç yaşamadım acaba nasıl oluyo sürtünme

• Kafaya koymuşsun yani kesin yapacaksın :D

0|0
    0|0
  • Yazdıklarının gerçekleşmesi halinde ASLA HAMİLE kalmazsın. Keyfine bak. Üniversite yaşamında başarılar.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. kesin yaşıcam demiyorum fakat insanlık hali bir zaman belki nefsime hakim olamıcam. en iyisi bileyim de ona göre hareket edeyim

• Adresimi veriyim özel olarak yazanemde görüşelim hanımefendi

0|0
    0|0
  • bildiğini zanneden pekçok kişiye tulum çıkartırmışsın gibi geliyor ya neyse :))

0|0
    0|0
  • ekle ve sor istediğini :D

0|0
    0|0
  • ne içtin kızım sen?

0|0
    1|0
  • Ohooo.. sen bizden daha iyi biliyon bu işleri.

Sen bize yardım et panpa. :)

0|0
    0|0
  • Ankara'da bir üniversite kazanacak kadar ders çalıştın, hiç mi biyoloji dersi görmedin ?

0|0
    0|0
  • Bilmesen daha iyi yavru ceylan:)) Bende ankaradayım hangi üniversiteyi kazandın ?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç bir şey yaşamamışsın sanırım sen.kendine sakın elletme,ünideki erkekler iğrenç yaratık.öpüşmeye bile kakma.önünde sveişecekler,yiyişecekler.sen onlara bakma iç geçirme okumana bak

2|0
    0|0
    • işte ben de bilinçli olmak için soruyorum

• erkekler unv de resmen seri katillermiş :) bu ne saçma yorum yaa erkekte ister kadında .. hatta bak soran çömez olmasına rağmen aklında bu konular bunun unv le ne alakası var ademle havvadan beri var olan bişi

• saçma falan değil anlamamışsın sen

• tamma da üniversite kazandın diye illa ki bunları yapman mı gerekecek bunlar olmadan okuyamıyorsun üniversiteni, harbi azmışsın sen...

3|1
    0|0
  • Sürtünme yoluyla hamilelik imkansız spermin rahme girmesi lazım hamile kalmak için yani vajinanın içine. Oral sekste spermide yutsan hamile kalamazsın. göğüs göbek yüz kısmındanda hamile kalınması imkansız

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim. sürtünme açıktan olduğunda galiba risk oluyormuş fakat buradakiler kıyafet ile yaptıklarında hamile miyim diye sormuşlar kafam karıştı

• Bir sevgilin olursa eğer en fazla 1 seneyi geçmeden hiçbirşey yaşamamanı öneriirm aşık olduğun v e ciddi düzenli bir insanla yaşa ne yaşayacaksan ama bekarete önem veriyorum evlenmeden yapmam diyosan o senin tercihin

• evet doğru dediğin şey

Yükleniyor...