Cinsellik meselesi artık tabu değil mi?

daha önce sorduğum soruya eklediğim ankette cinselliğin Türkiye de de diğer batı ülkelerindeki kaar rahat yaşanmasını isteyip istemediğinizi sormuştum.anket sonuçlarına göre 5 i kız olmak üzere 10 kişi katılırken 7 kişi bunu istemiyor .bu büyük oranda bekaret meselesini aştığımız anlamına mı geliyor?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• bu ülke bekaret meselesini yıllar önce aştı ben diyeyim 15 yıl sen de 20 yıl.hatta daha eski.çünkü bekaret meselesi dediğin şey bacakarasındaki zar değil.şimdi 15 yaşın üzerinde eldeğmemiş kız bulamazsın.anal ilişkiye girenleri oral yapanları veya yaptıranları külot üzerinden sevişenleri bakire sayma.onlarıda düş sayıdan, bak bakalım bekaret sorunu aşılmış mı aşılmamaış mı.sen söylenene bakma bu toplum ikiyüzlü.bu ülkede herşey gizlisaklı olur doğusu da aynı batısı da.ben anketne katılmamıştım şimdi söyleyeyim bence batıdaki kadar rahat yaşansn böylece bilinçli olur daha kaliteli olur.ama bunun için insanalrın batıdaki kadar açıksözlü ve dürüst olmaları gerekir ki işte o çok zor.

0|0
    0|1
    • e iyi birşeymi bu ya :( çok karamsarsın bence saf temiz kızlar var yinede baya

• işte sorun şu ki sen onun yalan söylediğini hiçbirzaman anlayamazsın.ne diyim allah gönlüne göre versin.zaten yaşın ilerledikçe kadınları-erkekleri daha fazla tanııkça, ilişkilere şahit oldukça senin de böyle düşünmeyeceğini sanıyorum.inşallah herşey istediğin gibi olur.ama bence sen ne yaşarsa yaşasın dürüst olan ve yaşadıklarının arkasında duran,ayrıca güzel duygular mantıklı fikirler doğrultusunda cinselliği yaşayan,yani boş ve heves için değil de güzel duygularla yaşayan kızlara şans ver.

• neyse senin fikirlerine saygı duyuyorum ama gecenin 1.30 moralimi bozdun sanki herkes yapmış bir ben sap kalmısım gibi neyse salağım galiba yapim o zaman bu düşünce ile kız arkadaşım bile olmadı neyse para mara bulup yapıcam sağol...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• umarım asmısızdır

0|0
    1|1
  • Aşamayız arkadaşım, bizim toplumumuz aşamaz.

Erkek yapınca vay koçum.

Kız yapınca vay *r*spu.

Erkekler ister illa bakire olsun ama bakarsın kendisi kaç kere yaptığının sayısını bilmez.

Madem bakire istiyorsunuz , bozmayacaksınız hiç bir kızı, sizde yapmayacaksınız.

Bu zihniyet ile bu tabu yıkılmaz.

1|0
    1|1
    • alakası yok yapmicak tabi çalışsın didinsin dünyanın şeyini yapsın adam e kız bacak arasını tutamasın oh be çokmu şey istiyoruz asıl senin zihniyetle bir yol olmaz

• İspatladınmı sen şimdi kendini? ha ha ha. Bırak gözünü seveyim hele. Aynı kulvarlarda bile değiliz, sen ne diyorsun ben ne diyorum. oho.

• evet ohooooooooooo

• her zaman tabu olarak kalmalı

0|0
    0|0
  • ben aştım Türkiye'yi bilmiyorum.

0|0
    1|1
  • yok aştık biz.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok öyle bir şey hem bu konularda KS fazla güvenme, sonuçta internet ortamı.

Ki internet ortamı olmasına rağmen cinsellik bölümünde ki çoğu soruda kendilerini gizliyorlar.

0|0
    0|0
  • ben tabu olarak görmüyorum hala. Ne zaman ki şu erkekler cinselliği yaşayıp yaşayıp bakire olmazsan senle evlenmem yapısını değiştirirlerse kadınlarda yaşadıkları şeyleri saklamadan açıkca söylüyecekler. herkes kendisine uygun olanı seçer.

0|0
    0|0
  • ben aşmadım ne bu be bakire bi kız istemek suçmu kardeşim sanki kötü birşey istiyoruz aşmakmış

1|0
    1|0
    • Aynen tenıne baska kızlar degmıs adamdan tıksınırım kabullenemem hayatımın erkegı olcak kısı tertemız olacak ben onun ılkı oda benım ılkım olacak.

• yuno tapıyorum sana!

• bu arada sanki iyi birşeymiş gibi soruyosun soruyu senin eşin olacak kadın yapmışmı olsun istiyorsun ne iş hayırdır? söle

Yükleniyor...