Kızların söylediklerine göre hareket edince anormal misin diyorlar bir bakın lüften....

Bir kızla arkadaş oluyorsunuz ve konuşmaya başlıyorsunuz...

Konu cinselliğe gelince biz sizin gibi sapık değiliz diyorlar... Yani cinsellik bir sapıklık oluyormuş... Bunu öğrendikten sonra cinselliği ben de bir sapıklık olarak algıladım ve kızlardan bu anlamda uzaklaştım.. Mesela bana dudağını yaklaştıranı bile öpmedim.. Bu sefer de GAY mi bu dediler...

Kızlara sordum... Erkekler hakkında ne düşünürsünüz diye... Sülük gibi yapışıyorlar sinir oluyoruz dediler.. Ben de soğuk ve mesafeli davranmaya başladım... Bu sefer de odun musun dediler...

Liste uzar gider...

Onların dedikleri şeylere göre ideal erkek olmaya çalıştım ancak öyle olmadı.. Yanlış nerde ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ortasını bulamamssn ya tamamen uzaklaşmişsn ya da tamamen yapişmişsn :))

0|0
    1|0
    • Cinsellik erkeklerin sapıklığıdır demişlerdi... Biz öyle şeylerle takılmayız o sizin sapıklığınız demişlerdi... Ben de eğer bu kavram sapıklık ise ben sapık değilim diyerek uzaklaştım...

• onlar dediğin km aynı anda bikaç kişiylemi sevgilisin genelleme yapma

• Geneli söylüyorum evet hiçbiri de sevgilim değildi.. Arkadaşımdı...

Kızlar Ne Diyor 2

• cinsellikle ilgili mesaj atanlari direk engelliyorum bu konuda konusmak istemedigim icin.sapik falan demiyorum...mesafeli davranan erkege de gay ve ya odun demem...yani normal olani mesafeli olanidir bana gore

0|0
    0|0
    • Sevgilim olmayan herkese karşı mesafeliyim ancak çok karşılaştım bu tarz şeylerle...

• kezbanla dolu ülke.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İçinden ne geliyosa onu yap.Kendin ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...