Özellikle erkeklere soruyorum...

Düşünün ki 3 haftadır bir kızla konuşuyorsunuz, daha çok cinsellik üstüne, ama çok da iyi arkadaş oldunuz. Hep bir sorun çıktı, bir türlü başbaşa kalıp birlikte olamadınız, hayallerinizi yaşayamadınız ve şimdi kızın kendi evine dönme vakti geldi, başka şehre gidecek. Bir şekilde mutlaka ona bir gün ayarlar mısınız, yoksa kısmet değil mi dersiniz? Ama cidden unutamayacağınız biri her anlamda... Öyle olduğunu söylüyorsunuz yani, belli ediyorsunuz. Bir de eğer görüşmeden ayrılırsanız pişman olup keşke der misiniz?

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle pişman olurum uykumdan çalıp yine zaman ayırırm ama olmadı diyelim yinede bunun birde dönüşü var der beklerim:) çok dayanamazsam ben düşerim yollara :)

1|0
    0|0
    • O vakit ayırmak istiyor şimdi, ama bu sefer de ben istemiyorum ki pişman olsun :)

• Ben teşekkür ederim efendim :) Peşini bırakmamanı, anı yaşama isteğini sevdim :)

• bende bunu sevmeni sevdim:) herkez bir tripler bir intikam peşinde mutluk böyle yakalanmaz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Bahsettiğin bir ilişkim vardı ve hiç yüzyüze görüşmedik.Belki de zorlamadık.Ama çok zevkliydi..Pişman mı oldum hayır.Ama görüşe de bilirdik.Sen ne hissediyorsan o olmalı.Bir kez bile olsun o anları yaşamak istiyorsan o zaman engel olmana gerek yok..Senin kişiliğinle ilgili , bazı insanlar mesaj da ya da internette bir şekilde bir şeyler yaşayıp onedena keyif alırlar gerçekliğie dönüşmese bile..sen de böyle biriysen sorun yok.kendini en iyi sen tanıyorsun:)

1|0
    0|0
  • Düşünün ki 3 haftadır bir kızla konuşuyorsunuz,

Ama cidden unutamayacağınız biri her anlamda...

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu 3 hafta tanıdığım biriylemi cinsellik üstüne mi gitmek mi kalmak mı bundan çok güzel çorba olur. Görüşmek ayrı tabi ama cinsellik yaş be :D

0|0
    1|0
  • sen o kisiyle sevismekten mi bahsediyosun?

cok iy anlastigim biriyle bulusmak isterdim yani ama sevismek icin degil

0|1
    1|0
  • öyle birşeyi hiç yaşamadım. yaşamayanda senin sordugun soruyu cevaplayamaz herhalde

1|0
    0|0
  • ne yapar ne eder bir yer ayarlarım :) aynısı iki kere başıma geldi biri antalyadan biri ankaraan son akşamlarında buldum valla yer :D

1|0
    0|0
    • İyiymiş :D

• ama o yer ayarlama telaşı onun koşturmasu ve gecesi inan unutlulmuyo:) sabahında da dönmüştü ikiside

• Erkek herzaman pişman olur ,mutlaka bir yer mekan hazırlar :) 3 haftalık sevgiliyle ancak sex hayali düşünülür.. tahminimce sen cevaplara göre hareket edeceksin ama yanlış yaparsın

1|0
    0|0
    • Ben bir şey yapmayacağım ki. Kararım belli. Sadece pişman olur mu beni tatmadığına, onu merak ettim :)

• Tabi ki pişman olacaktır

• Umarım :)

• kesınlıkle pısman olurum tabıkıde olmazsa cocukta sorun vardır zaten ve mutlaka bısekılde basbasa kalınır bulunur cok ıstenırse sahsen kendıme adıma konusursam

1|0
    0|0
  • cidden sevgili olcaksa pişman olurdum

1|0
    0|0
  • Hatun biraz bizle de cinsellik konussana..

0|2
    1|0
    • Cinsellik herkesle konuşulmaz öyle.

• Hmm..

Kimlerle konusulurmus peki?

Bir türlü basbasa kalıp konusulamayan kisilerle mi?

Yoksa hayallerini yasayamadıgın kisilerle mi madam?

• Ben olsam fırsatı kaçırmam mutlaka bir gün ayarlarım yani :D

1|0
    0|0
  • yok ben peşinden giderim..kısmetimi kısmetsizlik diyerek heder edemem..

1|0
    0|0
  • Zina haramdır, ikiniz içinde hayırlısı olmuş. (:

0|1
    1|0
  • birşeyler ayarlamaya çalışırım.bunun üç haftası üç günü olmaz.pişmanda olurum.evet...

1|0
    0|0
  • Hersey kısmetle olur, zorlamaya gerek yok.

1|0
    1|0
  • kısmet değil derdim görüşmeyi devam ettirirdim sonraki gelişinde galiba.

1|0
    0|0
  • keske demeyı sevmem buyuzden nasıbe bırakmamak ıcın ne eder ne yapar gıderdım yasayacagı sehre

1|0
    0|0
  • bacım sen azdın mı?

1|0
    1|0
    • Bu kadar basit olmak zorunda mısın?

• sağlam parçaysan çocuk iki eli kanda olsa gitmeden bir posta atar bence..sen ama buna basitlik diyosun ben gerçekler diyorum..bi erkek olarak ben bunu yaparım..cinsellik konuşarak seni kıvama getirmişim ..işin ödlünü almıcak mıyım?...hunharca yaparım hemde..darılmaca gücenmece yok ...

• Öyle bir yazdın ki... Neyse :)

• yok ben demem , dünyanın sonu degil, başkasımı yok

0|0
    1|0
    • O böyle basit düşünen biri değil.

• bir erkegin düşüncesi böyledir malesef, kimse yas tutmaz gerçekci olmak lazım,

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...