Ben avm'de kasiyerim bayanlar çok rahat yani ped ya da tampon alımlarında ?

erkekler prezervatif alırken çok utangaç adı yokmuş gibi davranıyorlar sey var mı felan diyorlar :D sizde öylemisiniz bayanlar bir erkekten ped almak felan ?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• benim eşim bile alıp geliyor pedimi evde bitince ne var ki bunda medeni olmak gerek biraz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Prezervatifle ped almak aynı şey değildir arkadaşım. ped alınması gereken bir ihtiyactır kadınlar bunu kullanmak zorunda neden utanalım. prezervatif konusu çok daha ayrı ikisini kıyaslaman biraz saçma olmus

0|1
    0|0
  • Ne var anasini satayim ped almakta? Rahatim.

1|1
    1|0
  • Her kadın adet oluyor bunu herkes biliyor saglıkla ilgili bir durum utanılcak birsey yok bunda ama prezervatif ayrı bir ihtiyaç.

1|0
    0|0
  • Şöyle söyleyeyim prezervatif keyfi bir şeydir ped ise ihtiyaçtır keyfimiz istediği için adet görmüyoruz herkesin bildiği doğanın kanunu bir şey niye utanalım ki?

1|0
    0|0
  • Veririim prami cikarim giderim :D ayip ayol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen zaruri bir ihtiyaçla keyfi olan bir ihtiyacı yanyana koyup tartıyorsun ama yanlış. Neden utansınlar ki? Ben prezervatif almaktan hiç utanmadım gerçi ama onlarında utanması anlamsız olur.

1|0
    1|0
  • avm de neden erkekten ped alsınki raftan alır kasaya gider mümkünse bayan kasiyerden geçer bayan kasiyer yoksada pedi paletin üstüne koyar ve geçer

0|0
    0|0
  • Ben prezervatifi sexshoptan alıyorum. Utanacak kimse yok kasiyer şahin k. gibi zaten omk

0|1
    0|0
  • parmağında nikah yüzüğü taşımıyorsa çekinmesi normal. prezervatifi başkasına alacak değil ya

0|0
    0|0
  • doğa kanunu bu. gayet normal

0|0
    0|0
  • yoo ben gayet rahatım bayanda olsa kasiyer reyon elamanı gene isim belirtip prezervatif almak istediğimi söylüyorum bayan eczacıdanda aldım gayet normal birşey ne çekinecemki zaten allahın günü o ürünlerle iç içe bizim gibi kaç kişiye satıyolar :D

0|0
    0|0
  • tamponu genç kızlar çok rahat alıyor mu?

0|0
    0|0
  • benim dişi köpeğim var panpa ona bile alıyoruz..:D

0|0
    0|0
  • Şahsen prezervatif alırken cok utanırm hatta bayan olursa ya yere bakarım ya da almadan cıkarım :)

0|0
    0|0
  • Prezervatif zevk işi ped zorunluluktan alinan bir sey. Inaniyorum ki hanimlarda kullanmaktan pek haz etmiyorlardir.

0|0
    0|0
  • Derdi seni mi gerdi. ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...