Magnum reklamları oral seksi mi vurguluyor sizce ?

Dondurma reklamları ve dondurma yalayan bayanlara baktığınızda aklınıza cinsellik geliyor mu ? siz ce o reklamlarda özellikle bilinçaltımıza kazınmaya çalışılan cinsellik olabilir mi? dondurmayı bayanlar rahatlıkla yiyemez oldular bu konuda da fikirlerinizi genişçe paylaşabilirsiniz ? nasıl oluyor nasıl olmalı izlenimleriniz neler ?

Güncellemeler:
ey site sakinleri .bu soru benim fikrimi değil çok kişinin fikrini yansıtıyor.çok erkek bayanları dondurma yerken rahatsız ediyor.çok erkekten televizyonda bu reklama nasıl yorum yaptıklarını duydum.çok çift sokakta dondurma yemeye izin vermeme nedeniyle tartıştı ve danışmada paylaştı.dondurma satan çok kişiden duydum.ben uzayda yaşamıyorum .sizler gibiyim .yemeyin beni.anormal bir soru sormadım.fikrinizi merak ettim.anılarınızı merak ettim .

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aynısını ben yazacaktım...

Magnum reklamında oral sex var...

Çikolata reklamında resmen çikolata ile sevişen kadın var...

Yediğimiz içtiğimizi de mundar ettiler

0|0
    0|1
    • işte site sakinleri beni anlamamış kardeşim .doğru o reklamıda unuttum çikolata reklamını

Kızlar Ne Diyor 1

• Akli iki gr etinden öteye calismayanlar için ger sey biseye benzetiliyor.

1|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir kadını herhangi bir şey yerken yediği şeyi çükle ilişkilendirip, seksi bulduğum bir an hatırlamıyorum.

Çok sevimli oldukları ve bunu seksi bulduğum anları bilirim ama.

0|0
    0|0
    • reklamı yorumla kardeşim .seçilen bayan yeme tarzı ve haz peşinde sloganı.

• Reklamda kadının yediği dondurmanın çükle ilişkilendirilip seks çağrıştırılması esasına dayanmıyor mu kaarşim? Şampiyonlar ligi kura sonuçlarını yorumlamadık heralde biz de :D

• o dondurma yerken bayanları rahatsız eden erkek diye tabir ettiğin tek hücreli yaratıkları gaz odasına kapatmalı allah akıl fikir versin diyorum dahada başka sözüm yok

1|1
    0|0
  • Bunlar Hepsi Ama Hepsi Subliminal Mesajlardan ibaret.

Reklamlar,Filmler,Diziler Hepsi Subliminal Mesajlar Ve Bizim İnsanımız Şehvetine Düşük Olduğu İçin Çok Fazla İtibar Ediyorlar.

0|0
    0|0
  • Güldürdün lan beni :) alemsin valla :)

0|0
    0|0
  • bi soğuk duş al kendine gel ok?

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem "hasan yılmaz dan yalan mı yalan mı, dondurmayı yalan mı" şarkısı..

0|1
    0|0
  • Cok sacma bir dusunce hemde cok

0|0
    0|0
  • fikrin neyse zikrin o olur panpa kafaya takma..

0|0
    0|0
    • o reklam çok masum yani.bayanı tercih etme ,haz peşinde olma sloganı ve dondurma yeme biçimi hiç cinsellik vurgusu yok diyorsun :) benim fikrimi sormadım reklam üreticisini sordum

• tamam teşekkürler .işte ben de onu sordum .o tekniği biliyorum .ama yorum yazanlara bak sanki ben uydurdum ve sapığım gibi :)

• boşver panpa takma kafaya bunları,

• Abartma. Hayal gücüne senin.

0|0
    0|0
    • reklam çok masum tamam.cinsellik vurgusu hiç yok .tamam ben metin şentürküm bu yazdığım da hayal

• dondurma yalamıyorsun galiba bu paronaya ile...

0|0
    0|0
    • paranoya değil kahveler ,arkadaş ortamları bu fikirlerle dolu.ben doğru demiyorum kışkırtıcı bir ifade var mı yok mu o reklamda beyninle cevap ver yeter

Yükleniyor...