Sürtünme ile zevk suyundan hamile kalma riski var mı?

erkek arkadaşım ile salı günü buluşucaz, eve gideriz dedi, ben de ne evet de ne de hayır dedim şimdilik. ilk defa birlikte oluruz evet dersem de, yakınlaşırız yani. daha önceden konuştuğumda cinsellik ile ilgili endişelenmemi söyledi, çünkü içine girme olayı ya da bakirelik bozma asla olmaz dedi. ilişkinin nasıl olacağı ile ilgili ise altına şort ya da etek giyersin, üstüne bir şey giymezsin ben de çıplak olurum belki dedi vajina kısmına gidip gelirim sürtünme ile. boşalacağım zaman da göğüslerin olur dedi. ben sürtünmeyi buradan ve netten araştırdığım kadarı ile hamile olma riski varmış, böyle yapıldığı takdirde o riski var mı?erkek boşalmasa bile zevk suyundan kalınır deniliyor. gidip gitmeme konusunda çok kararsızım bir de hamilelik riski falan deyince korktum. sizce ne yapmalıyım?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• evet milyonda bir ihtimal hamile kalma olasılığı var bazı insanlar hergün içine boşalır yine hamile kalamaz ya çok büyük bir şans o meni vajina bulaşacakda sen hamile kalacaksın kafana takma hamile kalmazsın sorunun cevabı bu kişisel yorum ise bence zamanla daha fazla şeyler isteyecek senden ilk el tutmaydı sonra öpme oldu şimdi boşalma yarın ne olacak içine girme anal o da az gelecek en kızlık ? yani git gide ileri gidiyor eğer ileride kocanın yüzüne rahat bakmak istiyorsan yapma derim ilerisi düşünüyorsanızda siz bilirsiniz bir de unutma erkekler elde edemediğinin peşinde koşar..

1|0
    0|0
    • ben de öyle düşüyorum yapmama isteğim daha ağır basıyor. 3 yıllık bir birlikteliğimiz var. bunu konuştuktan sonra dediğim gibi internette ve buradan araştırdım herkeste hamile miyim endişesi vardı. ben bu korkuyu yaşayamam. bu şekilde olursa ama risk olmaz yani

• ya kardeşim hamile kalmak o kadar kolay değil ki dediğim gibi yani bazen 1 yıl içine boşalır hamile kalmazsın döllenme ile alakalı bazen vajina bulaşır hamile kalırsın psikolojin yüksek olsun yoksa reglin gecikir kafaya takma

• teşekkür ederim cevaplar için

Erkekler Ne Diyor 8

• adam tezgahı kurmuş işte neler yapacağını anlatmış ohh mis gibi eve birde gizli kamera koymuşsa yemede yanında yat

1|1
    1|1
  • Sorumluluğu alamayacaksınız felaketiniz olur.

0|0
    0|0
  • şort üstünden yapacaksa hamile kalmazsın merak etme, ama çıplak vajina üstüne sürtünecekse milyarda bir ihtimal. Normal ilişkide bile kolay kolay kalınmıyor zamanları falan var. Korkmana hiç gerek yok.

0|0
    0|0
    • bu şort etek tayt falan olduğunda risk taşımaz yani

• ya şortun üstünden tamamen boşalsın bir şey olmaz, ama şortun ve külotun arasından vajinaya ulaşarak yaparsa ayrı mesele ama onda bile çok düşük ihtimal.

• hiç açmayız hep kapalı olur falan dedi

• Bence gitmemelisin. Senelerdir sakladığın emaneti 10 dakikalık bir zevk için kaybetme şansın çok yüksek.

0|0
    0|0
    • birleşim olmıcak gitsem bile

• O erkek bir azarsa o birleşim her halükarda olur. Bunun garantisini veremezsin bana oda veremez

• goguslere bosalmakta nedir?birlikte yaptıgınız bir fantezi mi bu?p*rno filminden alıntı gibi resmen

0|0
    0|0
  • ne de güzel anlattın öyle. sevişmeyi planlı programlı nasıl yapıyosunuz anlamıyorum. sevişme doğaçlama olur benim bildiğim, bir de siz çömezsiniz, o anın heyecanıyla bu plana bağla kalamazsınız. ayrıca bu herif 3 sene nasıl sevişmeden durmuş hayret, erkeğin kendini dizginlemesi daha zordur

0|0
    0|0
    • peki böyle olduğunda risk var mıdır hamilelik açısından

• kapalı olduğu zaman risk olmaz değil mi

• kapalı dediğin ne bilmiyorum ama vajinanın üzerine boşalırsa sızma riski var elbette, bakire de olsan farketmez, ya vajinadan uzağa boşalacak ya da hap alacaksın garanti olur

• çok kolay bir kızsın. cinselliğe dair zerre bilgin yok ve planladığınız şeylere bak. dürtülerine hakim ol ve biraz kadınsı ağırlığıyla davran bu ne gevşeklik arkadaş resmen fantezi planları yapmışsınız burda anlatıyosun. sürtünmeyle hamile kalma ihtimaline inanmışsın ya o yüzden yardımcı olmayacağım sana. hadi neyse vicdanım rahat etmez söyliyim. sürtünmeyle hamile kalma olasılığın %0

0|0
    0|0
    • ama zevk suyu deniliyor ben buradan baktım böyle yapanların hepsi hamile miyim diye sormuş

• olabilir böyle şeyler sonuçta nasıl biri olduğumuzu bilmiyoruz sorun değil. tekrardan beni bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

• ben de tekrardan rica ederim dikkat et kendine, hoşçakal.

• bırak içine girsin o zaman nede olsa hiç ayrılmayacaksınız:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şu anlattığın şeylere bak .hadi desen ki bir anlık gafletdi oldu neyse. önceden de plan yapıyorsunuz. sen hak etmişisn ya o çocuk ne yapsa müstehak

0|0
    0|0
  • ne kadardır birliktesiniz

0|0
    0|0
    • 3 yıldır

• bence yapma.ilerisini isteyebilir böyle yaparsan.baştan tavrını koy

• çok mu zor evliliği beklemek.

2|0
    1|0
Yükleniyor...