Gay Bar'a gidenleriniz var mı ?

Nasıl bir ortam anlatır mısınız?Erkeklere soruyorum

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmeden gitmiştim bir kere. Arkadaşın işgüzarluğı, söylememişti nereye götürdüğünü. Kızlar çok rahattı ama çok şaşırmıştım. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• neden gideyim öyle yerler 3 kere gazino ya gittim onuda sadece arkadaşların şöförlüğünü yaptım için

1|0
    0|0
  • Gittim bir arayış için degil kımız satılıyormuş diye gittim sadece valla tadını meraktan bildigin böyle sana yazan erkekler var boşmusun arayış ne falan diyorlar kımız arıyordum ona geldim diyince ölye degil cinsel oalrka aktif pasif diyorlar heteroyu mben kımıza geldim diyince gidiyorlar öyle yani sıradan insanlar işte takılıyorlar klasik bar.. Kızlarda vardı meraklıysan travestide olabilirler ama çogu kızdan güzellerdi..

1|0
    0|0
    • Peki bir şey soracağım bu erkekler konuşması ayol'lu kız gibi şeyler mi yoksa ağır sert adamlar da var mı ?

• Konuşmadım herkesle zaten içip çıktım kımızı.. Ben denk gelmedi ayol falan diyene..

• :D kesinlikle gidin yaa:D gülmekten öleceksiniz bir gn affedin sözlerimi kız avına çıktık taksime:d kimse yok tabi kızlar gay barlarda takılıyrolar rahat etmek içinD: bizde boş dururmuyuz gittik gay bara:D götü zor kurtardık amk:D:D:D: ama çok eğlenceli insanlar yaa varya gülmekten yere düştük amk ne için gittiğimizi unuttuk :D

1|0
    0|0
  • Bknz.Polis Akademisi filminde Blue Oyster Bar sahnesi:D

1|0
    0|0
  • yok gitmedim ama eğlencelidir diye düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • kadınlar için gerçekten eğlenceli ama erkeklerin uzak durması tavsiye edilir :D

1|0
    0|0
  • berbat rezalet bir ortam.

bi arayısım yoktu.kazara gittik.

1-2 kız vardı bide :S

1|0
    0|0
    • Ordaki gay erkekler arasında sert kadın gibi olmayan tipler var mı peki?

• kızlar normaldi.

erkeklerin hemen hemen hepsi gay di

bunu giyinişlerinden bile anlayabılırsın.

pempe pantalon :S bide şal gibi bisey giymişler

3 erkek vardı normal olan ben ve 2 arkadasım

• ln oraya giripde sağ çıkan varmıdır tecavz ederler mk

1|0
    0|0
  • bayanlar icin eglenceli

1|0
    0|0
  • Asla asla asla yyyyyyyy

1|0
    0|0
  • lezbıyen bara gıttım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet gittim. Rahatsız edici erkekler çok olmadığı için, kızlar için uygun. Ayrıca çok eğlenceli tipler var.

1|0
    0|0
    • Haha:) Ben de gitmeyi düşünüyorum. Bu arada ordaki erkekler sevgili oluyorlar sanırım.Ağır sert tipler var mı ?

• Erkekler birbiriyle bakışıyor. Dans ediyorlar. Sadece erkekler yok tabi. Lezbiyenler, transseksüeller, travestiler...

Ağır sert tiplerde var. Aktif gay olanlar oluyor sanırım bunlar.

• Gittiklerini sanmam.

1|1
    0|0
Yükleniyor...