Taksim beyoğluda bir sürü gay people, çok şaşırdım

dün otele yerleştim taksimde kısa tatil için. akşam saatlerinde yürüyüşe çıktım, hayatımda bu kadar gay insan görmedim. sokakta doğru düzgün yürüyemedim, gözlerin içine bakıyorlar.. iyi ki iki ukraynalı kız görüp onlarla takıldım yoksa acaip duyguydu, her yaşta vardı gayler.. yani bu nerden geliyor böyle? abazalıktan mı? kız olmadığı için mi? doğuştan mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu resimler sana ait değil :) neyse konumuza dönelim benim bir tanıdığım var oda gay ve neden şü dedi bir sürü kadın ile yatmış üni de ki o potansiyel var dı ondan ve bıkdım artık diyor berki de bazı şeyler zaman ile sıradanlaşıyor dur bazı insanlar için çok çeşitli nedenler olabilir ama o bir hastalık ve hastalık tedavi edilmeli bence

0|0
    0|1
    • resimler bana ait değil mi? nasıl böyle eminlikle konuşursun?

• hangi site? belki o da ben ola bilirim.. vallahi ilk defa görüyorum erkek başka bir erkeğin resmini kullansın.. ünlüler haric tabi.. ne spor yapıyorsun? görmek istersen gel akşam yakılalım taksimde, resimdeki ben olursam, grup seks ısmarlıyorsun güzel hatunlarla, ben olmasam ben sana ismarlarım :)

• vucut çalışıyorum 5 yıl oldu rahat ben İzmir de oturuyorum ve sen olsan resimdeki de beni bağlamaz ben gördüğümü söyledim sen ol olma beni bağlamaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• dötü kolla !

0|0
    0|0
  • İstanbul'da çalışırken ne gaylar, ne travestiler sataşırdı bize. Alkoliği pıçakçısı, i*nesi hep bizi bulurdu. Ama gel gör ki bişey yapamazdık çünkü belediye kartımız vardı. Bizi direk belediyeye şikayet ediyorlardı.

0|0
    0|0
    • travestiler sataşmaz ama gayler sanki zkcek seni sokakta ya.. 1tl isteyenler çok.. dün kavga edecektim 5 kişiyle, ama iyi ki bir şey olmadı, pıçak gördüm birisinde..

• Allah muhafaza, çok sakattırlar onlar.

• bi insan bu kadar mı gay olur.

0|0
    0|0
  • Taksimde hatunda çok, hatunlar takılmadı sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...