Toplum yargıları, Kadın-Erkek farkı

Toplum yargılarının, bakire olmayan kızlara fahişe gözüyle, Bakir olmayan erkeklere ise Milli/Delikanlı gözüyle baktığı bir yaşamı yaşıyoruz. Ben insanların cinsel geçmişleriyle kişiliklerinin ölçülmemesi taraftarıyım.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? (Samimi cevaplar vermeniz temennisiyle)

Ve unutmadan;

" Dürüst bir fahişe, Yalancı bir bakireden çok daha namusludur."

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce bir bayanın erkekler tarafından hak ettiği değeri görüp cinsel obje sıfatından çıkarılması gerekir.Bunu birçok uçkuruna düşük zavallı başaramadığı için maddi zorluk çeken çok veya istisnada olsa zevk için yapanların hayatlarını toparlamaya yönelik çalışmalarda bulunması gerekir.

Fahişe olarak bu işi profesyonel yapanlar ise genelde rus/slav kökenli insanlardır.Türk kökenli bayanlar bu ileri seviye durumunda biraz daha geri planda kalmaktadır.

Bakireliğini erken kaybetmeye yönelik yaş ortalaması 19-22 olarak ilk deneyim için sadece merak cevabı yaygındır.Türk genç bayanları ise bakireliği kaybetme oranını günümüz şartlarında 17 yaşına kadar düşürmüş ve bu durum hızla yaygın hale gelmiştir.

*Erkekler için ise bu toplumun yeterince cahil olduğunu söylemek yeterli olacaktır.

Soru çok güzeldi uzun zamandır üzerinde durduğum bir konuydu.Teşekkürler Dostum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kesinlikle bakire olmayana o gozle bakmam. Yalniz ben onem veriyorum bu konuya. Konu zar meselesi degil. Esimin,cocuklarimin babasi olacak kisinin bir gun onla bir gun bunla gezen biri olmasini istemiyorum ..

1|0
    0|0
  • ataerkil yapıdan kaynaklanıyor. hem dini hem ahlaki yönden iki tarafta kirlidir .

0|0
    0|0
  • bakire olmayan kız fahişe ise bakir olmayan erkekde aynı boktur ama ben insanları buna göre yargılamam hrkesin tercihi kendine ben sadece evleneceğim erkekle birlikte olmak isterim kaldıramam zaten evlenmek kızlar için kendini güvenceye almaktır aklı olan kız evlenmeden böyle şeyler yapmaz şahsen ben dini olarakda düşünmüyorum ama kendime saygım olduğu için öyle bir şey yaşamak istemem yani resmen kendi vucudunu kullandırmak bu

0|0
    0|0
  • bir erkek evleneceği bayanı bakir istiyosa ki artık şimdki zamnda neye güvenirsin

eğer öyle istiyosa bir erkek

o hakkı karşı tarafada sunmalı

kız yapınca ors. erkek yapınca oo erkektir yakışır

olmamalı

herkes yapması gerekeni bilmeli

1|0
    0|0
  • Ben dini yonden bakmak istiyorum evet toplumumuzda kiz yaparsa fahise erkek yaparsa vay delikanli alkislanacak bir durum olarak bakiliyor halbuki bu buyuk bir ayrimciliktir. Zina kadin erkek tum muslumanlara haramdir .buna ragmen erkek yaptiginda ona birsey denmemesi tamamen bizim sacma zihin yapimizdan kaynaklaniyor. İnsanlarin cinsel gecmisleri ile kisilik olculmez zaten ama ahlak olculebilir.

0|0
    0|0
  • fahişelik 2 türlü. birisi bacak arasında

birisi beyinde.

biri zorunludur yapıydur,zevk için yapıyodur,para için yapıyodur vs.

tehlikeli olan beyindekidir.çünkü ruhunu satan adamdan her şey beklenir.ne yapcağı asla belli değildir.

bence namus bacak arasında aranmamalı.zarı üstünde olupta ne b*k yediği belli olmayan kızlar dolu.

0|0
    0|0
  • Gidin, ne halt yiyorsanız yiyin..

Ama reklamı olmasın işte..

O kadar.

1|1
    0|0
  • ne yapalım bir çocuk demiş diye ya da onun gibi gelenle geçenle yapalımmı panpa

0|0
    0|0
  • ya bırakın bu işleri lan topluma göre yaşayıpta iş uçkuruna gelince toplumu reddeden sizler yokmu

bu kızları o yollara düşüren sizsiniz işte işiniz kolaylaşsın diye

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsanlar yemek, içmek, işemek, s*çmak kadar doğal olan bir eylemi gerçekleştirdi diye "namussuz" ilan edilecek ise, bırak, sadece bu insanların kız olanları namussuz ilan edilecek ise, yok olsun öyle namus anlayışı...

0|0
    0|1
  • Katılıyorum ve çok doğru. Yapılmış bir şey olabilir. Belki çok güvendi, belki çok sevdi. Bunu biliyorum ve yaşadım ve o insan hayatımda gördüğüm en namuslu insandı... Dürüstlük çok önemli bu konuda. Dürüst bir şekilde yapmak yani isteyerek. İstemeden sadece bir şeyleri elde etmek için yapan çok fazla şu anki bulunduğumuz devirde. Onlarında eşlerine veya eş adaylarına sadece yazık diyorum.

0|0
    0|0
  • dusuncene saygı duyuyorum.ama son cumlene katılmıyorum.. 'Dürüst bir fahişe, Yalancı bir bakireden çok daha namusludur' bence ıkısı de namussuzdur.

0|0
    0|0
  • bırak onlar ne düsünürlerse düsünsünler kendi benliginle ne düsündügün önemli bir filmden aklımda kalmıs olmalı .)

0|0
    0|0
  • bunlar kanunlara bile yansımıştır, lanet olsun

0|0
    0|0
  • bencede herkes eşit olmalı ve buarada Kimi kıçını satar kimi memleketi ikiside orospo benim gözümde

0|0
    0|0
Yükleniyor...