Kolay orgazm olabiliyorum. Benimki de erken boşalma sorunu gibi bişi mi yani?

içime girdiği anda yada göğüslerimi memelerimi emmeye başladığı anda orgazm oluyorum .. bu da erkeklerdeki erken boşalma sorunu gibi bişi mi ? ne yapıcam ben nasıl geçer kötü bişi mi bu ?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• kıyamet yaklaştı töbe töbee yaa ar namus kalmamış

2|2
    2|5
    • herkesin kıyameti kendine

• Artiladim, siz cevabi verene yüklendiniz ama kiyamet kopunca kaçicak delik aricaksiniz arsizlar !

• muratek asıl sanane benim fikrimden? gerizekalıı sensin sen kızların namusuna önem vermiyorsun die bende senin gibi düşünecek değilim. ya bu yazıyı yazan kardeşin bişyin olsaydı o zaman bu kadar düşüncesiz olmazdınnn mall herif

Erkekler Ne Diyor 16

• içine girdiğinde veya memelerini emmeye başladığında başka şey düşün kısa süreli ama. mesela aldığın bir elbiseyi, yatırman gereken bir borcu faturayı veya biz dizideki sahneyi, herhangi birşeyi ama kısa süreli düşün ve tekrar sekse dön ara ara yap bunu bir süre sonra geçer. birde sevgiline söyle penisini soktuğunda içinde bir süre tutsun çıkartmasın ve çok hafif sokup çıkartsın böyle 1-2 santim girsin çıksın. alışırsın ve düzelir.

0|0
    0|0
  • arkası gelior mu peki ?

0|0
    0|0
  • Erken boşalma diye bir şey yoktur; kişilerin cinsel birleşmeyi kronometre tutar gibi sürelere mahkum etmesi olayı vardır.

0|0
    0|0
  • Çok şanslısınız. Binlerce kadın saatlerce uğraşmak zorunda kalıyor. Kadınlar yapıları gereği üst üste çok defa orgazm olabildiğine göre ne güzel tek seferde bir çok orgazm daha ne istiyorsunuz. Bulmuş da bunuyor.

0|0
    0|0
  • Bu kötü bişi değil ki..devam edip 2'ci, 3'cü orgazmlarını da yaşayabilirsin...Kötüden ziyade kıskanılacak bir avantaj bence...

0|0
    0|0
    • bazıları kötü diyor .. yalnız kendi kendi kendime orgazm olamıyorum illa ilişkiye giricem bişiler yaşıyıcam yani ..

• Bunun kötü olduğunu söyleyenler kıskançlıklarından öyle diyorlardır...çatla-patlasınlarrrrr...

• Kadınlarda bu iyi birşey, korkacak bişey yok. çok şanslısın partnerinde...

0|0
    0|0
  • evet aynen öyle...

ama hiç olmamasından daha iyidir bence...

birden fazla birliktelikte işler yoluna girebilir...

0|0
    0|0
  • Erken boşalma erkekler açısından bir eksi, kadınlar açısından bir artıdır

0|0
    0|0
  • eğer orgazm olduktan hemen sonra da hala istiyorsan sorun yok

0|0
    0|0
  • daha ne istiosun işte çok iyi durumdasın çok şanslısın

0|0
    0|0
  • Bence sen türünün nadir örneklerinden birisin :)

0|0
    0|0
    • nasıl yani sorun diil mi bu ?

• Yani şimdi biz erkekler uzun müddet kendimizi kontrol edip orgazmı sona bırakabiliyoruz ama açıkçası siz kızlarda durum nasıl işliyor bilmiyorum. Bir erkek için erken orgazm sorundur ama kadınlarda öyle midir emin değilim. Kadınları tatmin etmek zor olduğundan iyi birşey gibi geldi bana.

• ooo tam bir kız nadir bulunan lardan seni alan yaşadı :)kendinle gurur duy

0|0
    0|0
    • eminmisin bu sorun diil mi ?

• ya ne sorunu düşünsene bikız saatlerce...yaptın tık yok ama erken olsa 5dk sonra birdaha ve birdaha defalarca:-)1tanesin sıkma canını

• sevişmeyee devam etme isteğini kaybediyorsan sorun olaiblir

0|0
    0|0
  • geçer zamanla kötü bişeymiş gerçekten

0|0
    0|0
  • çok iyi bişey. özellikle benim karşımdaki kadının zevk alması çok hoşuma gider. diğerleri gibi iki defa git gel yapınca ay dur çok acıdı diyen kızdansa müthişsin diyen kız bin kat daha iyidir.

0|0
    0|0
  • Orgazm = Zevke gelmek.. zevkten uçuyosuuun :D :D kötü birsey yok! :)

0|0
    0|0
    • diğerleri öyle demiyor ama

• kisir degilsin ona sükret gerisi teferruat :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Robot değiliz baş ucumuza saatte koyucak değiliz bu zevk istersen 1 sn de al istersen 10 dk ya böl 1 snde de orgazm olsan istekli olduğun müddetce 2. 3. 4. ilişki gelir buda diğer acığını bir şekilde kapar bende oyleğim ama hiç takmıyorum

0|0
    0|0
  • Bende oyleyım bazen soyledığı bı kelime bıle yetıyor :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...