Korunmayı bıraktım, hamile kaldım mı, kaç gün sonra belli olur?

3 yllık evli bir bayanım 2 yaşında bir çocuğum var iki yıldırda sürekli hap kullanarak korunuyorum bir hafta önce korunmayı bıraktım ve tekrar hamile kalmak içinde sık aralıklarla seks yapıyoruz bu bir hafta içinde belki elli defa birleştik acaba hamile kaldımmı kaç gün sonra belli olur

1|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• siz hamile kalmanın yollarını bilmiyormuunuz ? hastende çalışıyorum 50 değil 1 kere yapılması yeter ama şunları yapın

1- eşin 1 hafta ilişki ya da boşalmasın en az 1 hafta spr*mler için

2- senin özel günün bittikten 1 ya da 2 hafta sonra ilişkiye girin

3- belin altına yastık koyun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Adet gününe kaç gün olduğu önemli şu anda?

0|0
    0|0
    • adet günüme 15 gün var

• Hapların etkisi bir süre devam edebilir.Bir de çok sık birleşme sperm sayısını azalttığı iin sayıyı düşürmek daha etkili olur.Adet periyodun 28 günsse adetine 14 gün kala başka ilşikiye bir de sayıyı azaltın biraz.Adetin gecikince ancak test yaparsın.

• dönemini bilmem ama baya uğraşman gerekebilir hacı çünkü uzun süre korununca tekrar zor oluyor hatta 6-7 ay uğraşa bilirsin sana tavsiyem çok ilişkiye girip sevişmektense adetin bittiği ilk hafta içinde çok sevişin

0|0
    0|0
  • ne kadar korunduysan o kadar zaman hamile kalma sansın azalıyor, deneyimli bir abimden duymuştum ne kadar doğrudur bilemem

0|0
    0|0
  • 2 hafta içinde belli olur, seks yapmya devam edin

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra doktora git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...