Bekaretiyle övünen kızlar

Bir insan seksi çeşitli nedenlerden dolayı yapmamış/yapamamış olabilir, ancak bununla övünmenin mantığını anlayamıyorum. Bir kız bakire olduğuyla neden övünür? Hele hele sevişmenin ilerleyen aşamalarında garip bir şekilde ben bakireyim diyen kızlar daha da ilginç. Mahalle baskısı mı desem, kızlık zarına biçilen namus rolü mü desem bilemedim.

"Allah seni inandırsın, bende bir zar var, maşşşallah kale duvarı gibi kalee!"

"Ay bende bir zar var, bizim salona perde çıkar yemin ediyorum ki."

Not: Hem kadında bekaret arayıp, hem de kadınların bekaret konusundaki takıntılarını dalgaya alan erkek iki yüzlüdür şüphesiz.

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• mümkün olsa çeyiz sandığına kaldırırlar yeminlen.

1|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 15

• genelde " namus bacak arasında değil beyindedir" diyenler düzüşme arzularını bu kılıf altına sokup meşru göstermeye çalışırlar. zaten ar, edep kişinin aklındaysa bacak arasını da kapsar bu durum. her önüne gelenle yat zarını başkasına bozdur git başkasıyla evlen sonra da namusluyum de çok saçma zarını bozdurmadan yapanlar içinde geçerli tabi

1|4
    0|0
  • Ben hiç çevremde olsun burada olsun övünen kız görmedim.Ya siz erkekleri de anlamak mümkün değil.Bir ara (kulaklarını çınlatıyorum) whitesocks'a neler neler dediler.O kız niye gitti buradan sanıyorsunuz.Cinselliği yaşıyor diye az tepki çekmedi.Kadın bakire olmasa suçlu. Bakire olsa yine suçlu.Bu erkeklerin gözünde hep böyle.Hep kadınların şeyine takmışlar.Herkesin gözü kendinde olmayanda.Napsın kadınlar.

Laflara bak hele bunları kim söylemiş.

Allah seni inandırsın, bende bir zar var, maşşşallah kale duvarı gibi kalee!"

"Ay bende bir zar var, bizim salona perde çıkar yemin ediyorum ki."

Allah seni inandırsın gülerek günah işleyen ağlayarak cehenneme gider.Herkes kendinden sorumlu.Tercihlerinize, yaşam şekillerine saygı duyulmasını isteyen başkalarına saygı göstersin önce.

1|2
    0|0
    • bekaretini de seks yaptığını da insanların gözüne sokan kadın iticidir (nokta)

• "En bozuk saat bile günde iki kez yanılabilir" diyorsun yani sayın Abiye Kuzu. Bir şey daha var "söz sükutsa gümüş altındır"

• Mını mını mını mınını...

• güldüm ya..kızları bu tür davranmaya iten siz erkeklerin suçu bu..kızlarda suç yokki...erkekler illa zar arayınca kızlarda korumak için ellerinden geleni yapıyorlar..yoksa damga vuruyorsunuz...yani senin için demedim..yapanlara söylüyorum.

3|2
    0|0
    • O erkek tipi ayrı yazı konusu. Ne kadar çok kızla seviştiği ile övünüp (Bu da bir kolleksiyonerlik türü olsa gerek. ) bakire kadın arayan uzun atlamacılar. Aslında evlenmek için bakire kız arayanların çoğu başka bir erkekle karşılaştırılma korkusu yaşıyordur. Bu karşılaştırılma korkusunun izlerini bazı kıskançlık ve hırçınlıklarda görmek de mümkün.

• karşılaştırma korkusu kesinlikle yaşamıyorum çünkü sürekli yapan bir erkek benden tabikide daha iyidir ancak eşime başka adamların dokunması dayanılmaz acı verir bana başkası ile yapması

• bu yazıyı sevdim 5 yıldız benden.

0|1
    2|3
  • :))

0|1
    0|0
  • her haltı yiyip zarını sağlam tutan insanlar bakire diyemiyorum..

3|2
    0|0
  • bu erkekler yüzünden zaten kızların adı çıkıyor. :@ işinizi görüp gidiyorsunuz sonra kaşar muamelesi yapıyosunuz kızlara. veya vermeyince kötü verince iyi oluyo kızlar gözünüzde. sonra kalkıp bakire kız arıyorsunuz bırakın bu işleri önce siz kaç kızla yatıp kalktıklarınızı hesap edin . hiç dünyada namuslu insan kalmadı herkes zevki için başkalarının namusuna dil uzatıyor göz dikiyor ayıp şeyler yani. bir insan evlendikten sonra kocasıyla yapar karı koca birbirlerinin namusu olur. bu dünya çok kötü artık.

0|0
    0|0
  • ayy sinir olurm öyle kızlara.

0|1
    1|2
  • Birde evleneceği kişide bekaret arayıp kendi yattıgı kadın sayısını bılmeyenlerde .

2|0
    0|1
    • Feray'a yaptığım yorumun aynısını sana da söylemek isterim. Bkz bir aşağıdaki cevaba yorum.

• bakirelik konuusuna takan erkekler.. ama bekareti bozan yine erkekler.. zaten olayın sorunu burda başlıor.

• seni sevdim.Cesur insan.

0|1
    1|2
    • Teşekkür ederim ben de rumuzunu gizlemeden yaptığın yorumları görüp seni defalarca cesur bulmuştum.

• sen kimsin :D

• neyse temiz bir sayfa açim ben kendie :D

• bir düşeş değil

0|0
    0|0
  • 38 yaşında birinin zaten bakirelerle işi olmaz takma sen.

1|1
    0|2
    • Neden yaşıma bu kadar takıldın ki? 25 yaşımda da bakirelerle işim yoktu.

• kafanda örümcek ağı var

• hahah hemen eski kafalılıkla suçla zaten tek çıkış noktanız orası :D kılıf aramaya çalışma haksızsınız düşünceniz baştan sona yanlış

• Not: Hem kadında bekaret arayıp, hem de kadınların bekaret konusundaki takıntılarını dalgaya alan erkek iki yüzlüdür şüphesiz.

notun çok güzell .. ne yapsınlar milletin altına yattım diye mi övünsünler .. olması gereken odur .. ne ilginç bi kafa yapısı millet temizi dalgaya alıyor artık !

1|3
    0|0
    • aman temiz kal yapma sakın bunlara uyup kocana sakla kendini ben erkek halimle bekliyorumki oldum cevrede deli gibi yapıyorlar

• Yani ruhu fahişe olduktan sonra insanın bedeni bakire olsa ne fark eder..

0|2
    2|2
    • çok fark eder ruhu fahişe olsa bedeni ile yapmadıktan sonra sorun yok zaten :D

• bacak arasındadır üstteki yorumu oku anlarsın galiba kız değilsin merak etme eşin olacak adam bunu sana dert edecek belkide çok sevdiğin adam bu yüzden evlenmicek seninle görürsün o zaman bacak arasındamı değilmi

• ben evliyim zaten :))))))

• iş sadece zarla bitmez önemli olan insanın kendisine saygısıdır övünülen zar değil bir bayanın kendisini ortalık malı durumuna düşürmemesidir seks özeldir sadece sevilen değer hayatını geçirmek istediğin kişi ile yapılmalıdır hergün yemek yer gibi her önüne gelenle değil...

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Güzel bir yorum, güzel bir tespit..Tebrikler.

Bakireliğinden övünmesinde "ben gösteririm ama vermem" iması da saklıdır belki.

Belki de dizilere konu olan iffet gibi adı feriha gibi, bir çocuk tanıdım dizisindeki kız gibi..Bakireliğini koruyamamış..

böylelikle saf, temiz ve de namusunu koruyamamış olan kızlardan kendini soyutlar böylelikle.

Belki de bunun bir şövalye ünvanı gibi ömür boyu kendisiyle yaşacağını düşünüyordur.

Kız milleti anlaşılmaz.Anlamak zaman ve ömür kaybı.

0|0
    0|0
  • o senin düşüncen ben kız arıyorum değilse evlenmem bile ne kadar sevsemde

1|0
    0|1
    • o zarın anlamı seni bekledim kendimi sana sakladım demektir tenime başkaları dokunmadı sadece eşimin olmak istiyorum demektir ve övünmekte son derce haklıdır ki eğer karşıma öyle bir kız çıkarsa ki inşallah çıkar ömür boyunca onun kölesi olurum ve bunu zevkle yaparım!

• ne oldu değiştirmişsin fotoyu ergen

• ergenler ... seni hoşuma giden büyük bir ismin resmini koydum sanamı sorucam hangi resimi koyucamı bu arada ünv okuyorum ama sen yaş büyük olsada kafa ilk okul hatta anasınıfı

• yaş 38 tabi

yeni nesil lazım ..

işi görmek için

zaten ALLAH yasaklamış

işin zor kısmı burası

hiç hatırlatma

hiç önemli mi

bekaret ne ki

ver birisine

sonra önüne gelenle yat

veren bir kere verse yetiyor zaten

ondan sonra yol olur gider

1|1
    0|0
  • bekaretiyle övünen kızlar değil sorun, her haltı yiyip kadınlarda bekaret arayan erkeklerde asıl sorun

0|0
    0|0
  • "Ay bende bir zar var, bizim salona perde çıkar yemin ediyorum ki." TAC perdesimi markasınıda deseydi :))

0|0
    0|0
  • yaşam tarzı,yobazlık vs. yabancı ülkede böyle değil. kızlar bekaretiyle değil seks hayatlarıyla övünüyorlar yeri geldiğinde

0|0
    0|0
  • gereksiz kafalar bunlar.

0|0
    0|0
    • Veren kız kaşardır , herkese kaşar bu kız denilir. Bizim burda işler böyle... Bakeret önemli değil diyenler nedan bakire evlenilecek kız ararsınız bildiginiz biriyle yatmış biriyle evleninde samimiyetnizi görelim.

• inanilmaz saçma sapan konusmussun. Evlenen yuzlerce insan var

• onların mideleri kaldırıyorsa bizene?

Yükleniyor...