Kapat

Özellikle Erkeklere Sorum !!!!!Mantiklikca cevap verirseniz soruma bu konuda netlik kazanicam !!!!!

Arkadaslar neden su zamanda bakire kizları gercekten seven kizlari el ustunde tutmayip neden evlenmeden once yataga girenler cok seviliyor karsiniza temiz anlayisli gercekten sizi seven kiz ciksa siz elinizin tersiyle neden itersiniz elde edemeyince tamam simdi diyiceksiniz her erkek ayni degildir ama bu cogunlukla boyle sebep nedir neden boyle ? Hangi bir erkek bakire kizi sen iyi bir kizsin diyip terk eder?Istemezmisiniz evleninceye kadar sabredip o kiz sadece size ait olsun sahiplensin?Nasil bir zamanda yasiyoruz arkadaslar bunu mantiklica aciklamasini yaparmisiniz?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• 1- bekaretle gerçekten sevmenin bir alakası yok.

2-bekaretle iyi ya da kötü olmanın bir alakası yok.

3-bakiresin diye terkedilen kızın gerçek terkedilme sebebi bakire olması değil, bacakarasından başka verebilecek bişeyi olmamasıdır.

4|2
    0|0
    • Peki neden bu sitede olsun cevre olsun cogu gordugumuz gibi kizlarimiz o isi halletikten sonra terk edildiklerini dile getiriyorlar ve erkeklerde is ciddiye gelince bakire kiz arayip.sakli gizli kacamaklar yapiyor buna nasil cevap verebilirsiniz?

• ne güzel yasmıssın

• böyle bir cevabı bir erkekten duymak güzel, kutlarım +1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Kimileri gönülden sever kimileri ise gözüyle sever.Genelde erkekler gözüyle sever.Ben gönülden sevdim de ne oldu?Terkedildim.

0|0
    0|0
  • Erkeklerde de kızlar neden evlilik düşünen niyeti ciddi olan erkeklere bakmıyor da serseri tiplere gönül eğlendirenlere bakıyor diyenler var

Kim doğru diyor şimdi

0|0
    0|0
  • Erkekler zor kadını sevmez,

kaliteli,efendi,ağır başlı, trip atan,kolay pes etmeyen tıpkı İstanbul gibi

Fethi zor Fatihi tek olsun ister kaliteli kızlar.

Erkeklerin çoğu böyle bir kaliteli kızlarla arkadaş olmayı beceremez, özgüveni olmaz.

bu nedenle de Temiz, Efendi kızlarımız Trip ata dursun, Kaşar Kızlar Erkekleri kolayca tavlarlar.

0|0
    0|0
  • Bu zamanda anlattıgın gibi kız çıkmıyo ki karşıma. benim tek istedigim gerçek sevgi, aşk.. Tabii vardır ama dedigim gibi karşıma çıkmıyor :(

0|0
    0|0
  • Ben böyle değilim bebişim eğer sen o tarif ettiğin türde bir kızsan ben itmem el üstünde tutarım seni başıma tac ederim.Dışlanmışlık hissi yaşama yeter bebişim anlaştıkmı?

0|0
    0|0
  • senin karşılaştıkların o şekilde sanırım evlenmeden benle yatağa giren bir kız som altından olsa evlenmem...

0|0
    0|0
  • Sen haklısın da milletin çivisi çıkmış maalesef..

0|0
    0|0
  • Bazı öküzler öyle maleesef sahiplenen pek yok kıymetlimsin diyip.

0|1
    0|0
  • Allah korkusu olmamasından.

0|0
    0|0
  • Ben bakireligine bakmam heralde aşık olmuşsam gerisi hikaye (ama bakire daha iyi tabi)

0|0
    0|0
  • boktan bir zamanda yaşıyoruz ama onunda tadı bir ayrı be güzelim : )

0|0
    0|0
  • Evlenilecek kız var, eğlenilecek kız var. İşin garip tarafı eğlenilecek kızların önemli bir bölümü artık kızlık zarını diktiriyor ve evlenilecek kız oluyor.

0|0
    0|0
  • herkesten her duyduğuna özellikle netten duyduğuna inanma

veren iyi olsaymış o***u lar en iyisi olmazmıydı

0|0
    0|0
  • sorudaki tespitin yanlış hiçbi erkek bakire olmayan daha önce başkasıyla yapmış birisiyle evlenmek istemez ki bikere

0|0
    0|0
  • ben onlardan değilim onun için cevabımı yok say plizz :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakirelikle, temizliği. Bakirelikle, gerçekten sevmeyi. Bakirelikle, bakire olmayanları küçümsemeyi sürdürdüğün sürece hep terkedilmeye mahkumsun. üzgünüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...