Strapon seks seven kadınlar var mı?

ben bu zamana kadar hiç bir erkekten hoşlanmadım hatta itici buluyorum yani gay değilim ama kadınların strapon kullanıp onun karşısında pasif olmak beni inanılmaz.hesaçanlandırıyor ve tabi tahrik ediyor ileridede böyle bir bayanla evlenmek isterim ( tabi sadece fantezi olarak bazen) sizce türkiyede bu tip kadınlar var mı böyle birini bulabilir miyim? (ve merakımdan soruyorum aranızda var mı?

Güncellemeler:
sunu bir 5 yildiz yapsak ve yayilsa daha cok bayan cevaplasa? tesekkur ederim simdiden

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• var ya olmaz mı ama gay değil de biseksüel olabilirsin

0|1
    0|0
    • erkeklerden her turlu nefret ederim (fiziki olarak) o organlarindanda tahrik olmam benjm sevdigim plastik bir sekilde kadinda olmasi

• ayni zamanda cift taraflilarda var 2 tarafada zevk veriyor

• evet ama o epey uzun ve karşı karşıya olmak gerekiyor. karşıdaki hareket ettikçe sende de birşeyler oluyor düşününce garip geliyor. böyle bir video izlemiştim

Kızlar Ne Diyor 3

• korkunç ya:D

0|0
    0|0
  • Var. Böyle 1 ilişki yaşamak, böyle birini bulmak en büyük hayalim. Ama yurtdışında yaşıyorum çok yazık :(

0|4
    0|0
  • Hayır kesinlikle hoşlanmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tüüüühhhhh size.

0|0
    0|0
  • benim de en büyük hayalim ama seven kadın çok az

0|1
    0|1
  • lezbiyen ara bence bulursun senın gibi düşünen çok

0|0
    0|0
  • soran kişi bayan mı erkek mi

0|0
    0|0
  • haklısınız. bir kadının strapon kullanmasını onun önünde pasif olmak benimde en çok istediğim ve zevkimdir. şu an düşünmesi bile tahrik edici. o andan çokk zevk alacağımı düşünüyorum.
    gay değilim ama bu strapon fantezisini yaşamak için gay olmaya gerek yok. zevk sahibi olmak gerekli. seks te yaşanan her andan zevk almayı bilmek gerekli

0|1
    0|1
    • olabilir erdem travesti ilede sevişmek ve seks yapmak çok zevkli olur

• münasip yerine soksunlar da gör anyayı konyayı

0|1
    0|0
  • var yapan kadınlar hemde zevkle yaparlar bakma sen burdakilere ;)

0|0
    0|0
  • son zamanlarda istediğim bir deneyim .ama isteyecek kız bulmak çok zor .fantezi farklı ne olursa olsun açığım .bayan elbisesi içinde sex yapmak ta isterim .

0|0
    0|0
  • böyle konular vardı arasana yukardan

0|0
    0|0
  • her türlü insan vardır ama sana denk gelirmi bilmem

0|1
    0|0
Yükleniyor...