Kendimden iğreniyorum

merhabalar

bunları yaşayalı 8 ay gibi bir süre oluyor. 8 ay önce kız arkadaşım uyurken boynunu emdim ve iz oluştu. ama uyudugunu bilmiyordum zevk alıyor diye biliyordum yemin ederim. sonra sabah kız arkadaşım benden ayrıldı

sonra düşünürken bir arkadaşım bana benımde boynumun morarırsa sorunun kalkacağını onunda yaptığı için beni affedecegını söyledi

arkadasım zaten gay tipliydi ve boyunu morarttı. sonra kızın arkadaşları gördü ve benim kızın üstüne kaldı. bu sefer kızda kötü konuma düştü

ilişkim devam ediyor ama her fırsatta bunu yüzüme vuruyor.bende kendimden iğreniyorum ne yapacam

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• N'olur şakadır de...

0|0
    0|0
    • nasıl aklımdan cıkarıcam lanet olsn

• kızı geri kazanma adına kişiliğinden ödün vermişsin. Değdi mi peki. Yok...

Kızlar Ne Diyor 5

• bir hata kaç hata yaptırmış

kötü olmuş

0|0
    0|0
  • şaka gibi :D yazık senin sevgiline

0|0
    0|0
    • sizin derdiniz ne? hata yapan hergün yatamayan insanın ... yerine bir tekme daha mı atmak mı?

• derdim mi ne derdim olacak sadece empati kurdum sevgilinin senin gibi biri için ne çok üzüldüğünü tahmin ettim onun için üzüldüm sen şimdi hata yaptım dersin üzgünsün yarın benzer bir hatayı yine yaparsın çünkü değişmezsin

• ben gay olmadığım için birdaha öyle birşey yapmamki. sevdiğimi geri kazanmak ıcın aklıma girdiler

• cokk buyuk hata

0|0
    0|1
    • evet çok büyük hata. ama zamanı geri alamam :S

• offf insan bazen geri donusu olmayan hatalar yapa bilir.. ama bence kiz ya her seyi unutsun yuzune vurmasn vurucaksa da iliski bitmeli cunki cok zoor

• İğrenç şey :/

0|0
    0|1
  • yazdıkların çok güzel şeyler aslında :) çok saf bir ilişki imrendim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ciddi mi yoksa dalga mı çözemedim

0|0
    0|0
    • ciddi kardeşim ciddi

• arkadaşın seninle dalga geçmiş olabilir sende biraz safsın anladığım kadarıyla neyse olan olmuş. o kötü gören arkadaşlar kızın senin sevgilin olduğunu hatırlasın bir zahmet boynunu emmemiş tamam ama emse bile bu normal sevgilin sonuçta. sanki onlar yapmıyo aynen böyle açıklama yap bence

• benle ayrılmıştı boynumda iz yaptın diye. arkadaşım gaymış amacı başkasıymış amk

• Diyecek bir söz bulamadım. Bana bunu yapmadığını söyle ?

0|0
    0|0
    • geri kazanmak için yaptım kardeşim. kızla ayrılsam dahamı iyi olur.

• Erkekle bilmem ne yapmış gibi o ne ya !

• yaw işte kızı çok seviyorum. o zamanlar geldi odama aynısı sende olsa sorun kalmazdı filan dedi

girdi aklıma. zaten o arkadaşlarla konuşmuyorum hiç

• hacı sen naptın yaa :/

0|0
    0|0
    • ne yapacam ben ya bununla nasıl yaşıyıcam

• o zaman kızı hayatından çıkaracan o kız seni kullanmaya çalışıyo sende kendinden nefret etmeyi bırak

• kullanmaya calıstını nasıl anlarım

• sofor asci kahya hizmetli vs olaylarini hayata gecirmelisin dostum eksik olan bu kalmis

0|0
    0|0
Yükleniyor...