Matt Bomer gibi adamlar neden gay?

Geçen Grinin Elli Tonu filmi için oynaması istenen adama baktım. Adam yakışıklı gayet ama gaymiş. Anlam veremedim. Hüsrana uğradım resmen

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sen gaylerin hepsiniN Fatih Ürek ya da kuşum Aydın'a benzediğini sanıyon galiba:)

her karakterden,her tipten insan gay olabilir mesela ben çok dindar bir gay tanırdım.hem 5 vakit namaz dahil tüm dini görevlerini yapar hemde erkeklerle beraber olurdu.boylu boslu,yakışıklı manken gibide bir çocuktu.en son aklıma gelebilecek şeydi ve bunu öğrenince bende senin gibi şok olmuştum ama oluyormuş..

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• evet öyle adam,oyunculuğuna yansıcak mı merak ediyorum şu an, kitap tüm zamanların en çok satan kitabı durumunda umarım berbat etmezler

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik anormal birşey değil ki neden bu kadar şaşırdın.

0|0
    0|1
  • sanki normal olsa senle çıkıcak :D ama Ian Somerhalder oynamalı bence bu filmde çünkü tarif edilen adam bu resmen

0|0
    0|0
    • Matt Bomer daha uygun bence. Karakteri tam yansıtıyor. Anastasia'yı Alexis Bledel oynamalı

• siz böyle naz kapris yapmaya devam edin ,yakında erkekler sizi tercih etmeyecek ;) çekilecek gibi değilsiniz ! gay çünkü kapris yok sorun yok ;)

Grinin elli tonu hafif BDSM sadece esas film sodomun 120 günü ;)

0|0
    0|0
  • Testesteron hormonu eksik olabiliyor bazı gaylerde bu yüzden bazıları daha kadınsı güzel ama her gay böyle değil

0|0
    0|0
  • çok yakışıklı ve zengin olunca her türlü kadınla yatıyorlar ve istedikleri zaman .bir süre sonra bal yiyen baldan usanırmış hesabı yap maktan zevk almıyorlar ve farklı yollara farklı heyecan arayışı içine giriyorlar ve sonuç...herkes için bu gecerli değil bazıları buna yatkın oluyor

0|0
    0|0
  • neden şaşırdın? sen hiç çirkin gay gördün mü? var evet türklerde filmlerde çıkıyor trimax vidyo bizi ne hale getirdi.

ricky martin ve george michael de sanırım gay olduğunu söylemişti.

0|0
    0|0
  • ulan ne boş milletiz be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yerim onu. Yazıklar olsun. Bide svgilisiyle 3 çocukları varmış taşıyıcı anne sayesinde :) ya christian greyimmi bile gey çıktı tüü :p hehe

1|0
    0|0
    • aynen yaa çocukları bile var :)

Yükleniyor...