Aşk,gurur,ihanet,pişmanlık vs vs

cinsellik uğruna sizi terkedip ayrılmak isteyen sonra pişman olup evlilik teklif eden erkeğe geri dönermisiniz?

Güncellemeler:
yol verdim gitti zaten evlilik teklifini kabul etmedim ama arada aklıma geliyo acaba diiyorum bir şans daha verilebilirmiydi ama yaptığı hazmedilecek gibi bişey değilki:(( .bir iki kişi dışında herkes kabul etme demiş teşekkürler cevaplar için

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• sadece bu açıdan değerlendirmek yanlış. çok çok iyi özellikleri olan biri de cinsellik yaşamak isteyebilir. yaşayamadığı için de ayrılmak isteyebilir. bu davranış aldatmasından da iyidir.

diğer karakteristik özelliklerini de hesaba katıp kararını vermelisin..

1|1
    0|0
    • haklısın bu kötü bir özellik değil ama insan değer verdiği birisinden bu neden için vazgeçermi?

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben bu konuda çok katiyim kusura bakma bir .m için beni birakcak sağda solda ziplicak sonra beni affedermisin benimle evlenirmisin hoppala paşam malakara keşan

1|0
    0|0
  • zaten adam olsa cinsellik uğruna seni terk etmez. yol ver gitsin

1|0
    0|0
  • saçmalama sakın böyle bir hata yapma.

1|0
    0|0
  • yol ver gitsin ;)

1|0
    0|0
  • En iyisini yapmışin hiç pişman olma o zaten belli bir süre peşini bırakmaz özürler diler yalvarir yakarir

0|0
    0|0
  • geri dönmek güzeldir aslında.pişmanlığını bilmek yaptığı hatadan vaz geçmekte bir erdemdir.

0|0
    0|0
  • semazen gibi dönerim:Pp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yine gider...bu sefer kocanken gider ve daha cok yaralar...iyice ele doku

1|0
    0|0
  • dönmem terk eden gittiği gün bitmiştir cut

1|0
    0|0