Sıkıldım artık böyle insanlardan.

Arkadaşlarımız ile otururken yan masamızda oturanlar bakire olmayan kız yoktur varsa da gösterip vermiyordur kaşardır yani diyorlardı. Aynı şekilde kendi arkadaş ortamımda bile dalga konusu oluyorum cinsellikten konuşuyorlar ben lafa karışmıyorum sonra bana ''aaa sen bakireydin dimi yazık yaa'' deyip gülüyorlar sıkıldım artık böyle insanlardan. Var mı sizin çevrenizde böyle karaktersizler? Ne yapsam artık bir şey söylesem ukala diyorlar demesem dalga geçiyorlar, görüşmezsem ergen misin trip yapıyorsun diyorlar. Of ne yapacağımı şaşırdım, yardımcı olun ya.

Güncellemeler:
Arkadaşlar hepiniz haklısınız ama onlar sizin gibi düşünemiyor, ben onlar gibi olmadığım için yabani diyorlar. Çocukluk arkadaşlarım diye gıkım çıkmamıştı bu zamana kadar ama artık görüşmeyeceğim hiç biriyle.

0|0
521

En İyi Erkek Görüşü

• senin özel tercihlerin kimseyi ilgilendirmez birisiyle bir şey yaşayıp yaşamamak senin tercihin o konuyu sıkıntı yapma ne derlerse desinler. Belki bu durum bu konular konuşulurken hiçbir şey söylememenden (çekingen davranmandan) kaynaklanıyordur. Yani bu tarz konuşmalar gençlik döneminde çok normal(seviyeli olması şartıyla) ve gerekli bence. Bence bu tarz konuları konuşmaktan çekinme seviyeli bir şekilde konuş hem sana çok katkısı olacaktır hem de çevrenin sana bakış açısı değişecektir ve eğer bu konuları biraz seviyesizce konuşuyorlarsa senin dahil olmanla biraz çekidüzen vereceklerdir kendine. Sen yeter ki çekingen olma içine kapanma bu konular konuşulurken bunların bir ihtiyaç olduğunu da unutma kafanı da çok fazla takma bu duruma.

1|0
    0|1
    • Haklısın ama ben onlar gibi değilim olamıyorum da normalde çekingen biri değilim ama böyle konuştukların da canımı sıkıyorlar. Onlar yol ortasında şapur şupur öpüşürler utanmazlar ama ben öyle değilim ne yapayım kimse için değişemem, onlar için asla. Beni kabul eden de böyle edecek napalım.

• kendini değiştir demedim zaten,bu yaptığım yorumu da çevrenle alakalı olarak yapmadım bence çevrenden biraz kopmalısın,benim anlatmak istediğim şu bu tarz konulara kendini kapatma konuşmaktan çekinme sosyalizasyon konusunda sıkıntı yaşama gayet doğal bunları konuşmak onların yaptıkları terbiyesizlik orası ayrı,ayrıca duruşunu çok takdir ettim.

• Anladım, teşekkürler.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• bıraksana guzelım onlarımı takıyosun kafana onlar serefsız dıye sendemı olucaksın ne utanıyosun kendınle gurur duymalısın ben 25 yasımda hala cınsel ılıskı yasamayan bırıyım aslada pısman olmadım ama benım cevremde kımse dalga gecmez aksıne benımle ovunurler sen ıyısını yapıyosun bosver adamlık seref herseyden once gelır allah senı asla utandırmasın ınsallah helal olsun sana

1|1
    0|0
  • mesele onların sana ne dediği değil mesele senin "acaba ben de onlar gibi olmalı mıyım" soruna kendince net bir cevap verip verememendir işin orjinalinde. onlar gibi olma.

2|0
    0|0
  • Gülüp geçin bence... Küçük insanları dikkate almanız onları büyütür...

2|1
    0|0
  • sen doğru yoldasın onlar yoldan çıkmışlar bu tür insanlar şeytanın evlatları olmuşlar sen şeytan ve evlatlarından Allaha sığın

2|1
    0|0
  • takma takafan sen onlar gibi eğlenilcek kız değil evlenilcek kızsın

1|0
    0|0
    • Yetiştirilme şekli farklı işte, onlar çok rahat büyüdüler. Hatta arkadaşımın annesi beni örnek vererek o çok düzgün ve terbiyeli sen kendini görüyor musun yazıklar olsun sana demiş gelip bana çattı seni örnek veriyor sürekli annem bıktım senin bu kadar iyimser olmandan diye.

• Öyle, cevap için teşekkürler. :)

• rica ederim

• ben namusumu koruyorum. bende ALLAH korkusu var de

2|1
    0|0
  • arkadaş çevreni değiştir. gün gelir onların seviyesine düşersin Allah korusun.

2|1
    0|0
  • Herkesin kendi seçimi bana göre bende tenlerin her vakit birleşmesinden yanayım ama evlenene dek bakire kalcam kmseye de kaşarlık yapmicam diyenleri de hoşlukla karşılarım. bnce sen bu knuda kararlıysan onları takmamalısın.

1|0
    0|1
  • senin arkadas cevresi baya no* birligi olmus

ne takiliyon onlarlaki

1|0
    0|0
  • Hee de geç. Bence hee bile deme direk geç git..

2|0
    0|0
  • ya bn hayatımda bu tarz konusma duymadım ne sacmalık yanımda bırı öyle konussa kafa goz kırarım

1|1
    0|0
  • En iyisi böyle tiplerle görüşmemen.Psikolojin bozulur yoksa.

0|0
    0|0
  • türkiyede cinsel tercihlere saygı bekleme...

1|0
    0|0
  • Toprak dolacağına et dolsun ;)

0|0
    1|1
  • bu ahlaksızlık baska bısey degıl bu kadar genıs olmamalı kımse samımı arkadas olsa dahı

1|0
    0|0
    • Öyle, bundan sonra görüşmeyeceğim zaten hiç biriyle.

Herkes kendinden sorumlu sonuçta. Cevap için teşekkürler bu arada.

• Niçin kendini sakladığını anlat sanırım bilgisizler kavrayamıyorlar

1|1
    0|0
    • En doğrusunu yaparsın görüşme eğer fikirleriniz uyuşmuyorsa saygıda göstermiyorlarsa ya kırılacaksın ya sen onları kıracaksın araya mesafe koymak en iyisi

• boşver öyle insanları. o kadar yakın bir arkadaş olsa dalga geçmezler.irtibatı kes keyfine bak

0|0
    0|0
  • Bunu yapan kız arkadaşların mı?

0|0
    0|0
    • Hem kız hem erkek hepsi çocukluk arkadaşım.

• çevreni değiştir.eminim bunları söyleyen hep aynı kişilerdir.ben olsam onları yanıma bile yaklaştırmayıp iyi çevre edinirdim.

1|0
    0|0
  • Takılma mk cocuklarıyla mecburmusun ? sinirlendim mk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Duymazlıktan geleceksin, kimse kimsenin yaşadığına ya da yaşamadığına laf söyleyemez. O onların saygısızlığı

1|1
    0|0
  • Hiç kaale alma canım. Gereksiz insanlar. Herkesin tercihi kendine sonuçta. Karışmaya hakları yok. Eğer tekrar derlerse de cevabını ver.

1|1
    0|0
    • Cevap verince ukala oluyorum, sinirlerim bozuldu artık görüşmeyince konuşmayınca da ergen misin diyorlar.

• Kaale almaya bile degmez

• Haklısın.

• canım görüşme onlarla ne derlerse desinler zorundamısın onlara. boşver kendi hallerini pisliklerini bastırmak için seninle öyle dalga geçiyorlar o tarz konuşuyorlar. hiç takma uzaklaş onlardan. sen doğrusun yanlış kişilerdende uzak dur.

1|1
    0|0
  • Millete kendinizi ...meyi marifet sanıyorsunuz galiba desene guulüm

1|0
    0|1
  • görüşmeyi kesmek en doğrusu

0|0
    0|0
Yükleniyor...