Kişilik testi ya da psikolijik test

pisikoloji okuyan bir arkadaşıma seminerde hocası tarafından yöneltilen bir soru bu arkadaşlar. Arkadaşım bana sordu bende sizden gelecek cevapları merak ediyorum.

siz çok sevdiğiniz eşiniz çok samimi doktor bir arkadaşınız kışın bir dağ evine bir kaç gün geçirmeye gidiyorsunuz ama siz evdeyken çığ düşüyor ve sizin boynunuzdan aşağısı tutmuyor hava çok soğuk arkadaşınız ve eşi cinsellik yaşayarak ısınmaya çalışıyorlar ve doktor, eşinizlede sadece ısınma amaçlı olarak birlikte olmak istiyor yoksaeşiniz ölecek bu durumda nasıl bir cevap verirdiniz?

Güncellemeler:
sorunun deavamında eşine izin verenlere kendileri için tepkileri soruluyor en sondada adam iyileşiyor ve doktora teşekkür edip etmeyecekleri soruluyor. benim cevabım şu oldu izin vermem benden izinsiz karım yaparsa doğrarım karımı doktor bana gelirse arkadaşım olan doktoruda keserim onun eşinede el koyarım dedim arkadaşım bana klinik tedavi önerdi :D

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• ben içim acıya acıya izin veririm :) diğer türlü sırf egon ve bencilliğin için sevdiğin insanın ölümüne göz yummuş olacaksın . kendinden tiksinme sebebi bu bence. ama iyileştikten sonra onların bir daha görüşmesine engel olurdum arkadaşlığım biterdi ve teşekkürde etmezdim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok ya sen bakma onlara arkadasim, simdi sen ciddi derecede hastasin o zaman?

boyle piskolojik testi olmaz. Senin arkadasinin ogretmeni kafayi yemis, ya da bu soruyu sorarken adam yaniyormus feci sekilde.

0|0
    0|0
    • yok hani ben rahatsızsam bile ben böyle mutluyum ama soruyu soran hakkında benimde hiç iyi düşüncelerim yok :D

• Eh yani, senin rahatsiz olmadigin ortada. Ama o ogretmen icin ayni seyi soyleyemeyecegim :)

• Allah göstermesin diyorum

1|0
    0|0
    • Bencede katiliyorum alttaki yazdigin yoruma +++

• muhtemelen yabancıların testlerindendir

• o kadarını bilemiyorum ama çok rahat olmak gerektiğine katılıyorum evet demek için

• ben erkek olsam, ölsün karim derdim :)))

0|0
    0|0
    • başarısız kimlik olurdu:) peki sen böyle bir durumda eşin olmaz derse ne yapardın bayanlar için olan soru bu

• neden başarısız oluyor? bilinç altından başka şeyleri bize empoze etmeye çalışmadıkları ne malum:D başka örneklerle gelsinler peeeh:D

• yaşam ve gurur arasında götürüp getiren bir soru

• İzin veririm ama teşekkür edemem ağzımdan çıkartamam sanırım o kelimeleri.

0|0
    0|0
  • tek yol buysa yapsınlar ölcek mi millet

0|0
    0|0
    • peki erkek olduğunu varsay sende üşüyorsun doktor sana gelse ne diyecektin

• ayaklarımı kesip yaksınlar öyle ısınsınlar..

0|0
    0|0
    • :D hiç iyileşmeme ihtimalin yokken kendini sakat bırakmayımı tercih ediyorsun

• Olmaz, gebersin !

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Temel ile Dursun tarlada çalışırken Temel i p..isinden yılan sokmuş. Dursun hemen koşarak Telefonda doktora Temel i yılan soktu ne yapalım? demiş.

Doktor da yılan sokulan yeri emip emip tüküründemiş.

Dursun Temel in yanına gitmiş, Temel merakla Doktor ne dedi? demiş.

Dursun cevap vermiş bırak Ölsün p**evenk dedi.

hacı dediğin duruma düşmektense ben öleyim daha iyi

nasıl bir soru la bu

0|0
    0|0
    • çok pis bir soru ve devamında karısına izin verenler için sende soğuktan donacaksın doktora bunu yapması için izin verirmisin sorusu var

• Nasil yani, doktor adamin karisindan sonrada adami mi yapicak? :DDD

• ne bilem baksana ondan sonraki evre oymuş soran öyle diyor yok arkadaş ben bu soruda doktor olmak istiyorum bana ne lan

• yüce ALLAH yanına çağırıyorsa

cinsellik felan hikaye

ölüm her an gelecek

temiz gitmek varken kirli gitmeği kimse göze alamaz

0|0
    0|0
  • gel beni s*k beni ısıt :dadlqşkda

0|0
    1|0
    • devamında karısına izin verenler için sende soğuktan donacaksın doktora bunu yapması için izin verirmisin sorusu var

Yükleniyor...