Ne düşünüyor ne istiyor?

merhaba özetleyeceğim durumumu. Şu an hayatımda biri var tam olarak hayatımdada sayılmaz kız arkadaşımın 4 yıllık bir ilişkisi var fakat biz tanıştıktan 2 hafta sonra ansızın öpüşerek başlayan ilişki yaşamaya başladık (duygusal anlamda) yaklaşık 2 ay kadar sevgili olduk hemen hemen hergün görüştük saatlerce yürüdük her gün ve henüz cinsel anlamda bişey yaşamamış bu kız benimle üstünkörü cinselliği yaşadı detaylandırmak istemiyorum (4 yıllık sevgilisiyle öpüşmekten öteye gitmediğini söylemişti öncesindede kimseyle öpüşmediğini dahil söyledi ve kendisi bakire) yaklaşık 1 ay önce ayrıldık 4 yıllık ilişkisi süren çocuk gelmiş özür dilemiş vs vs ayrılma sebebi olarak bunu söylemedi ki biz ayrıldığımızda bu durum yoktu ayrıldıktan sonra olmuş ayrılma sebebimiz ise ona değer vermediğimi düşünmesiydi fakat tam tersi çok değer veriyorum şu anki durumumuz ise sevgili değiliz ama yine el ele geziyoruz öpüşüyoruz hatta yarın geceyi birlikte geçirip film izleyip birlikte uyumayı planlıyoruz. sorum şudur ki bu yaşananlara rağman birlikteliğimizin bir geleceği olmadığını söyleyip beni üzmemek adına birlikte olmamızı istemiyor fakat kendine engel olamadığını söylüyor sizce ne düşünüyor ve ne istiyor ne yapmalıyım allak bullak oldum

Güncellemeler:
daha çok bayanların yorumunu bekliyorum kendileri olsa bu durumda ne düşünüyor olurlardı

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Seninle vakit geçirmeyi seviyor, senin yanindayken kendini iyi ve huzurlu hissediyordur. Ama korktuğu muhakkak biseyler vardir seni uzmemek icin değildir yani

0|0
    0|0
    • peki ne olabilir korktuğu yanımda mutlu huzurlu olduğunu söylüyor bu tarz konulardan kaçınıyor sadece huzuru yaşamak istediğini söylüyor beni kaybetmek istemediğini söylüyor ama neden korkuyor

• inş teşekkür ederim vakit ayırıp düşünceni paylaştığın için ve emin ol yardımcı oldun bana teşekkürler tekrar

• ne demek ben tesekkur ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• :S İNanırmısın benim de 4 seneli ilişkim var ve 1 aydır öncesinde kardeşim dediim çockla aynı şeyleri yaşıyorum o da beni seviyomuş ama 4 senelk ilşkme okadar cok emek verdimki 4 senelik olan ilşkim artık alışkanlık gbi oldu daha cok bir sene içinde evlenicez diye söz de verdi beni aşırı çok seviyo her dedimde yanımda oldu onu üzemem kaybetmekten de korkuyorum baskası onun gbi beni anlayamaz tanıyamaz okadar diye düşünüyorum bu 1 aydır da bişeyler hissetiğim kişi onun da beni sevdiğinden çok eminim ailesiyle bile tanıstırdı okadar bahsetmişki benden ama 4 seneyi bir kalemle nasıl silerim değermi pişman olurmuyum hiç bilmiyorum ama aynı zamnda da kendime engel olamıyorum heycanlanıyorum gorunce onu bana bir hafta daha verdi tercih yapmam için olumsuz cevabımda dayanıcagndan bidha konusmıycakmış benle içim acıyo yemin ederim :(

0|0
    0|0
    • ben tercih yapmasını istemedim sunmadım ona böyle bir seçenek ama bunu kendi içimde yapmaya çalışıyorum tercih yapması gerekirse benimle birlikteyken yaşayacağı herşeyi hissedeceği herşeyi yaşamasını istiyorum o yüzden sanki öyle bir durum yokmuş gibi davranıyorum ona tercih yapmasını söylersem ve beni tercih etmezse ben yıkılırım ve oda üzülür böyle bir durumda şu durumdanda memnun değilim ama sabretmeye çalışıyorum sadece kalbini dinlesin istiyorum sende kalbini dinlemelisin

• ama şunu unutma 3. bir kişinin yani hiç kimsenin seni etkilemesine izin verme neticede evlenip ömür geçirecek olan sensin iyi düşün 1 yıldır tanıdığın bırakıp giderse aldırma sen onu tercih ettiğinde gerçekten seviyorsa aldırmayacaktır yaşananlara sadece kalbini dinle

• çok saol :) hayırlısı bakalım nelerr olucak

Erkekler Ne Diyor 3

• Git ve herşeyi açık açık konuş şu soruları mutlaka sor

''Onu unutamadın mı ? ''

''Sorun nedir ?''

''Beni gerçekten seviyormusun ? ''

İçinde ne varsa dök yarın gece

0|0
    0|0
    • kardeşim bu soruları sordum zaten cevapları ise şu oldu konuda yazmayı unutmuşum o kişiyi sevmiyor sadece alışkanlığı var ve birlikte zor badireler atlatmışlar ondan ayrılırsa haksızlık edeceğini düşünüyor ve beni sevdiğindende eminim kendisini tanıyacak zamanım fazlasıyla oldu ve sevmese benimle yaşadıklarını yaşamazdı ve şu an bu durumdada olmaz çoktan iletişimi koparırdı

• Dostum o zaman kızı kazanmalısın hoşlandığı şeyleri onunla sürekli yapıp ona sadece seninle mutlu olacağını düşündürmelisin kızları mutlu etmek çok kolaydır sevdiği şeyler yapman yeterli bence

• bu saat için çok güzel bir özet olmuş.Tebrik eder ve nobelini takdim ederim...

0|0
    0|0
    • evet kardeşim bu özet hali okumak okumamak senin tercihin ki 18 yaşında birinin bu durumu anlayacak deneyimi yoktur iyi geceler sana ;)

• lafı da koydun ben yatıyorum.Sütümü içeyim.

• Senden hoşlanıyor ama ilerisinide görmüyor ne kadar açıksözlü işte :)

yada onun istediği kadarını yap eğlenceyse eğlence

0|0
    0|0
    • ben 28 yaşıma geldim bu kızları hala anlayamadım ileriyi düşünüyor ama olmayacağına inanıyor ve üstüne çocuğumuzun adını bile düşünmemi istiyor

• daha önce denedim tutabiliyorum kendimi ki o beni tatmin ediyor detayına girmediğim yaşadığımız cinselliğin içinde :)

• Zaten bir kadının bekaretini kaybedişi erkeğin çok istdiğinden değil kadının artık dayanamadığından ;)

Yükleniyor...