Herkese iyi geceler arkadaşlar belki klasik ama...

daha önce sevgilimle en fazla öpüştümm ki onun için bile ayrıldıktan sonra çok pişman oldum hala da günahını nasıl ödeyeceğimi düşünüyorum :(( şimdi ise evlenicem ve hiç yaşamadığpim bir şeyi yasıcam cinsellik.. açıkçası korkuyorum nişanlımda kimseyle birlikte olmadığnı ama o gün geldiğinde ona bırakmamı benim istemediğim bişey yapmıçağını söyledi. bakireyim ama kan gelmesse napiçam ya kendimden eşimi soğutursam nasıl atabilirim bu korkuyu

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• neden kan gelmesin ki hem sen kendinden eminsen en fazla zarın esnektir oda ortaya çıkar bence boşa kasıyorsun kendini

0|0
    0|0
  • bakiresin ama kan gelmezse diye birsey olmaz kisiden kisiye degisir kan miktari ama genede gelir

0|0
    0|0
  • cehennemliksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• üzülüyorum senin gibi kızlara valla İNŞ KANAR CANIM YA :(((( kanamassada kızlık kontrolüne gidersiniz beraber, daha önce içine pipi girmediğini kanıtlarsın ne var bunda. ama öpüştüğünü kanıtlayamazsın napcan onu off çok kötü yaaa :(

0|0
    1|0
    • ya sen ne diyosun , bende acıyorum senın gııbı midesizlere daha doğrusu içine pipi girdiği için kendıne sınır koymus kısılerı ağzınıza aldığınız için. opuşmek ayrı altına yatmak ayrı

• tamam aşkım

• seni üzmek istemem ama ben 1 yıllık evliyim ve kan gelmedi bakire oldugum halde eşime bir türlü ikna edemedim hastaneyede gitmek istemedi her kavgada üzüme vuruyor suçsuz yere ben çok korkuyodum anım aıak diye yavaş yavaş yaptık belki ondan kan gelmedi buda evliligi olumsuz etkiliyo malesef :((

0|0
    0|0
    • ondan cok korkuyorum iştee

• en iyi ben anlarım aklımda hiç böyle birşey yoktu çünkü emindim o gece berbat olmuştu hala öyle her kavgada yüzüme vurur bende birşey diyemiyorum artık öbür dünyada çıkar herşey ortaya diyip susuyorum çok kötü durum çok dikkatli ol ben böyle olagını bilseydim evlenmeden öne dr gider rapor alırdım

• saçmalayıp durma ya kan gelmezse gelmez kendini korkuta kortuta psikilojin bozulacak

0|0
    0|0
    • aynen .(

• aklından çıkar o zaman böyle şeyleri. o kadarda zor bir şey değil

Yükleniyor...