Cinsellik haram mı.?

eşimle cinsel ilişki esnasındaydık bir andan ezan okundu içim rahatsız oldu orda namaz kılınırken biz burda cinsel ilişkiye giriyoruz hemen tövbe etip boy addesti aldım ama eşim pek sıcak bakmadı onunla boşanmayı düşünüyorum ama emin değilim napmalıyım

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• böyle devam edersen önüne gelen boşar :D şöyle söyleyeyim;

Sen yemek yerken ezan okunduğunda yemeği bırakıp kusup tövbe ediyor musun? onlar orada namaz kılarken?

Cinsellikte yeme içme gibi bir ihtiyaçtır. Cinselliğe bu şekilde farklı bakmak sadece cahilliktir. yobazlıktır. Eşin haklı sanırım.

0|0
    0|0
    • ne alakasız cevap vermişsin, sen kabeye gidiy otelde cinsellik yaşarsın bu kafayla, kız doğru olanı yapmış işte,

• dogru olan bosanma kararimi ? Asil sen ne kadar alakasiz cevap vermissin aynisini esin ya da sevgilin sana yapsa ve iliskisini bitirmek istese ne hissediceksin ?

• arkadaşlar beğenmeyebilirsiniz. benim doğrularım bunlar. evet kabeye de gitsem otelde karımı bir güzel beceririm. helalim değil mi? bu nasıl bir takıntıdır arkadaş. yemek yerken de tuvalette de bunları ciddiye alın o zaman. wc de sıçarken ezan okunduğunda bu anlamlar birleşiyor mu?

ayrıca özgün, boşanmayı düşünen kadın. kocası değil. bu sebeple boşanıyorsa boşansın gitsin zaten.

Erkekler Ne Diyor 24

• eşinle yaparken aldın zevk kadar san sevap yazılır a-ezan okunur ikensede bence ezan bitene kar beklersiniz sonr devam edersiniz en ktü ihtimel bu ama cenabet gezmeyin derler ya hani onun içinde bir sonraki nnamaz vaktinden önce boy abdesti alınladır boşanmak kolay değildi hele böyle birşey iiçin

0|0
    0|0
  • müslümanlığa göre eşinle "anal hariç" yaptığın herşey sevaptır,ezan okunurken ara verebilirdiniz ama onu orda bırakıp duş almak çok saçma ve gereksiz,onunla bu yüzden boşanırsan da nasıl büyük ve saçma bir hata yapacağını bilmelisin sakın böyle birşey yapma kaldı ki bekaretin bozulduktan sonra insanlar sana çok daha yargılayıcı gözle bakacaklar böyle şeyleri neden aklına getiriyorsun eşin o senin yahu şu gereksiz bağnazlıklardan sıyrılın artık

2|1
    0|0
  • bazen kendini tutamazsın.

1|0
    0|0
  • inanclısındır ezana saygın vardır anlarım ama namazı beklemek nedir? zaten dunyanın her anında namaz kılan insanlar var o zan hiç yaşamayın bari ve bunu boşanma nedeni olarak gorursenuz yuh size sevgi ve sadakat kolay bulunacak bisey degil elinizdekini kaybetmeyin zaten boyle sacma bir nedenden ayrilacaksaniz (bana dusmez ama) bu iliski ne kadar saglamdir ki?

2|0
    0|0
  • Eşler arasında, cinsellik helal. Eşlerin birbirini memnun etmesi şart. Lakin cinsellik vakti sadece namaz vakitleri arasında ve vakit namazı gelmeden gusul abdesti alınması gerekir.

Kaç yıllık evlisiniz bilmem, lakin bu ve gibi meseleleri konuşarak çözmelisin, zira boşandıktan sonrası da kolay iş değil. Sen anlat, niyetin temiz olduğu sürece, ahirette hesap ona sorulacaktır.

0|0
    0|0
  • sen ne ayaksın yav bu nasıl mantık lan bencede boşan ve kurtar adamı kendinden

adam senin eşin zaten neyin töbesini ettin eğer ezan okunduysa ve bu sende huzursuzluk yaptıysa işin bitince kalk abdestini al ve sende namaz kıl

0|1
    0|0
  • bu mantıkla seni başka kim alır ki

1|3
    0|0
  • Ezanı bekledin anladık tamamda namaz bitmesini beklenileceğini bilmiyordum açıkçası.. hepsini geçtimde boşanma nedenimidir.. bunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Boşan da kurtulsun adamcağız.

0|1
    0|0
  • boşan boşan..zaten aynı kafada değilsiniz..

boşan da adam senden kurtulsun,sevabını alırsın ..şimdi sana ne söylesek boş..

0|1
    0|0
  • Mantığıyla cevap veremedim la soruya. Önüne gelen hüküm veriyor. Ne günlere kaldık.

1|0
    0|0
  • Eşinle yaptıysan günah değil, bu yüzden boşanmaya değmez. Ezan okunduğunda ilişkiyi derhal kesin abdest alın.

1|0
    0|0
  • bu sebebpten dolayı ne boşanması saçmalaıyosun ! cinsellikte haram mı değil mi tam bilmıyrm ama bu yuzden bosanmak çok saçma ! tövbe etmende saçma cocuk olmasını istedin ne olacak tovbelisin ?

0|0
    0|0
  • bunun için mi boşanacaksın :S

0|0
    0|0
  • sen manyaksın arkadas hadi basını örttünde hiç mi kuran okumadın sen ya yuh diyorum sana

0|0
    0|0
  • bu kadarcık şeyden boşanmamı, çok ilginç

1|0
    0|0
  • Soacak soru bulamadın, uydurayım en iyis dedin, söledikelrin birbirinden çok kopuk ...

1|0
    0|0
  • neden boşanmak istiyosun

1|0
    0|0
  • Benimle yapacaksan haram değil:)

0|0
    0|4
  • git imamla yat :)))

0|0
    0|0
  • Sen bu sitedeki üyelere bakma hepsi dinsiz. iyi olanı yapmışsın tabi ezan okunurken şey mi yapılır. Yorum yazanların kendisine bile saygısı yokken ezana mı saygı gösterecek pis mahluklar?!

Eşin de refleks olarak öyle yapmış hani onun zevkini alırken bir anda kesmen moralini bozmuştur ezandan sonra devam etseydın keşke çünkü kocan senin sonucta ve dinimizde de erkeğini mutlu etmek var..

0|0
    1|1
  • Ali Rıza Demircan sevişmek ibadettir diyordu

0|0
    0|0
  • Cinsellik tabiki haram degil bir vucudun ihtiyac duydugu birsey ama senin bosanma istegin altinda sanirim cok farkli seyler var dogrumu?

1|0
    0|0
  • Ya siz ne kadar seviyorsunuz evlilik bitirmeyi , bu kadarmı cahilsiniz siz?

Ezan okunurken ara verip devam etseydin , bozulur tabi eşin.

Ben olsam bende bozulurdum , bırak kalk git duş al .

Seni İstanbul antalya'ya götürücem diyip , yolun ortasında indirsem ne hissederdin?

Buda öyle birşey yani.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• cinsellik haram mı? :))) hemde bide eşinle... :) eşin seni aldattı mı? kaç kişiyle... bu yüzden mi boşanmayı düşünüyorsun yani..akıllı olun biraz ..adam olaya sıcak bakmadı diye uyarabilirsin sende abartmışsın boy abdestiyle..sanki camide millet sizi izliyor..o anda sadece durunyeter ona sarıl ezanı bekle ne alaka ya vallahi tam dayaklıksın...

1|6
    0|0
  • Boşan tabi. böyle birşey affedilemez! aman tanrım dudağım uçukladı gerçekten çok ayıp etmiş. kesinlikle boşanmalısın.

0|1
    0|2
  • bu kadar inançlı insan yalan söylemez,asıl boşanma seben ne peki o bahsettiğin bahane

0|1
    0|0
  • bu kadar mantıksız olmayı nasıl becerebiliyorsunuz anlamıyorum, pes.

0|3
    0|0
  • Sana yorum yapmakta zorlaniyorum adam kurtulsun bence senden bosan bencede

0|0
    0|0
  • offfffff ne saçmalamışsın ya...evet boşan da adamda kurtulsun sevaptır

0|4
    0|0
Yükleniyor...