Ben çok korkuyorum ama korkacak kadar değil mi?

baktım bu konu hakkında sayısızca soru var ama hiç birinde tatmin edici bir cevap bulamadım evet konu kızlık zarı evet esnek fakat çevremden duyduğum evlenenlere kulak misafiri olduğum kadarıyla sanki çok acı verici birşey herkes çok acıdığını söylüyor sizce evlenmeden psikoloğa gitmeliyim?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• güzelim kendini acıyacak diye şartlandırırsan allah korusun vajinusmus olursun. boşver elalemin ne dediğini. bence herkes bir şekilde abartıyor olayı. ben açıkçası hiç ama hiç bir şey hissetmedim ilkinde. hatta dedim zarım esnek heralde. sonra kanı görünce anladım acımamış olduğunu. benden sana tavsiyen baktın korkunu yenemiyorsun. erkeğin yapmasına izin verme. sen kendin yap. çık üstüne adamın. hangi hızda ne şekilde istiyorsan öyle yap. belki ben öyle yaptığım için acı ve korku duymadım

1|0
    0|0
    • hep bizim bu baskıcı kültürümüz yüzünden korkutuyorlar bizi:(

• önemli olan kimin ne söylediği değil senin bunlara karşı tutumun. millet kimse bilmiyor diye atıp tutuyo bence. ciddiyim bak sen kendin yap o işi. ne zaman hazır hissedersen otur penisin üzerine. yavaş yavaş az az... emin ol hayatındaki en güzel deneyim olacak. bir erkeğin penisini vajinanın içinde hissetmek kadar güzel bir duygu yok bence dünyada

Erkekler Ne Diyor 4

• Esnekse hiç sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Sevdiğin erkekle beraber olcaksan acı falan hisstceğîni sanmıyorum

0|0
    0|0
  • karsındaki davar değilse acımaz :) bana kalsa ilk kanı tatmak en büyük tutkum ama artık bakire kalmadı :D

0|0
    1|0
  • abartmayın okadar görende başınız gidecek sanır:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eşin bilinçli kibar ve narin olursa sende kendini kasmazsan. ön sevişmeyi ön tutarsan..canın falan yanmaz.

0|0
    0|0
  • şu aşamada pskiloğ sana nasıl yardım edebilir ki?evlilik mi yakın ya da nişanlı mısın ? ancak sevişeceğin insanla yakılaşıp ona dokunduğunda zevk almana reğmen korku hissedersen gerekli olablir pskilog. seninki şu an basit bi,r kaygı. duydukların etraftan işititklerin etkilemiş seni. ancak kızlık zarırnın çeşidi ve daha önemli birlikte olacağın insanın penis kalınlığı da etkiler çekeceğin acıyı. acımaz demek çok saçma illaki acı olur ama hayatında hiç mi dişine anezstezi yaptırmadın. o iğnenin acısı kadar bile yok

0|0
    0|0
  • bilinçlenmek amacıyla gitmen yararlı olabilir fakat abartıldığı kadar acı verici bir durum yok anlık bir sızı hissediyorsun en azından ben öyle hissetmiştim. Birde partnerinin sana olan davranışı çok önemli bu hususta yani birden üzerine çullanırsa korkup kendini kasabilirsin bu da sana acı verir. ilkler özeldir eşini iyi seçmeni öneririm. :)

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim yinede bilinçlenmek için gitmekte fayda var teşekkürler

• içini rahatlatacaksa git tabi :) rica ederim.

Yükleniyor...