Lezbiyenlik degil bence :)

Ya ben bazen erotik hikaye okuyorum ondada ara sıra lezbiyen hikayesi okuyorum tamam da ben mesela gelse lezin teki yalaşa zevk alırım okşasa falan ama ben aynısı ona yapmaktan zevk almam şimdi ben lez miyim:))

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• oraldan zevk almayan bayan yoktur zaten kimin yaptığının bir önemi yok, vajinal orgazm yaşayan bayanların sayısı zaten bir hayli düşük, tek teselli klitoral orgazm, burada da erkek partnere büyük görev düşüyor.

1|0
    0|1
    • Hmm evet bak doğru

• Sacma bir yorum olmuş bencede sayin benbendegilim

• Teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 13

• Bunca yıllık heteroseksüel erkeğim, bir erkeğin bana oral seks yaptığını, okşadığı ve bundan zevk alabileceğimi hayal edemiyorum.

Yorum yapanlar nasıl normal diyebiliyor bu olaya anlayamadım, tamam anormal değil ama bu soruyu soran kişi de heteroseksüel değil müsadenizle artık.

Nasıl çarpık bir cinsellik algınız var çözemedim arkadaş, sevgilisiyle öpüşen kadın erkeğe sapık dersiniz, lezbiyenle oral seks yapan kadın normal gelir.

Bigidinla :p

1|0
    0|0
  • Sadece ergenliktesin.

1|0
    0|0
  • her bayanda olur bu normal hikayeeleri okumak benimde hoşuma gidiyor

1|0
    0|0
  • ne diyorlardı ona, pasif lez oluyorsun ışte, yani değilsin aslında yarı yarıya:/ ha kız gelip oranı yalıyor da sen başka birşey hayal ediyorsan bilemem hayal alemi ışte normalsın fazla hayalperestsin derim.

Cut.

0|0
    0|0
    • Kiz erkek meselesi kiz olsada onu erkek gibi görebilirim o an :) normalim bence aman

• anladım sadece zevke odaklışın bu konuda hepsi bu, karşıda ki cins önemsiz:) değilsin:)

• Ivet noktayi koyduk ;)

• Biseksüeldir belki

0|0
    0|0
  • degilsin ama böyle giderse olursun

0|0
    0|0
  • bisex falan ggibi bişisin ama olmamış taaam :D

0|0
    0|0
  • Değilsin... o sadece zevk alma isteği... merak yanii... ama day olabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Değilsin..sölemedi deme

0|0
    0|0
  • ne lez i sen sadece yalanmasını istiyorsun olay bu ;) sadece sana oral yapacak adam lazım sana ok çok zor değil zaten dakikalarca yalar seni orgazm olana dek

0|0
    0|0
  • erkeğin ya da kadının şeyini ne yalasa hoşuna gider zaten:)sen hoşlanmıyorsun ondan o yüzden lez değilsin yani meraketme:)

0|0
    0|0
  • bence sen lezzetlisin.

1|0
    0|0
  • Sana yapılınca zevk alırsın genelde zaten.

0|0
    0|0
    • Bazilari yapmaktanda aliyo

• Yok işte olmam

• Bir de cinsel deneyimin yoksa sana oral yapmasını düşünmen normal kızların.Lez değilsin bence.

Kızlar Ne Diyor 6

• aklınızı elletmekle okşatmakla o kadar bozmuşsunuz ki perdenin ardındaki o derin duyguları göremez olmuşsunuz. yazık.

1|0
    0|0
  • vajinanı okşadığında zevk alıyorsun..sevgilin emse yalasa dilini gezdirse zevk alırsın.bir bayan yapsa bunu yine zevk alırsın..eğer sen başkasına bunu yaparken zevk almaya başlarsan o an sıkıntı var demektir.

0|0
    0|0
  • bence cogu kadının bayanın ıcınde azda olsa bı deneyım yasamak ıstemesi vardır

0|0
    0|0
  • bende aynı şeyi hissediyorum. ama güzel ve bakımlı bir lezzo ise bende yapabilirim :)))

1|0
    0|0
  • bence sadece lezmalsın .

0|0
    0|0
  • lez değilsin cicim normal bir zevk anlayışın var:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...