Riski göze alıp geri çekme yöntemiyle ilişki yaşayan var mı? Partneri hamile kalsa ayvayı yutacak olanlar?

prezervatif ile hiçbir zaman et ete olan hissi yakalayamıyorum.

bu aptallığı yapan sadece benmiyim?herdefasında prezervatif kullancam diyorum sonra o iğrenç kokulu şeye elim gitmiyor...ilişkiye girdikten sonra partnerim adet olana düzgün uyku uyuyamıyorum uyuşamda değsık kabuslar görüyorum.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• aynı durum bende de var. hap falan iyi gelmiyor geri çekil çekil neereye kadar. her ay hamileyim sanıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hap kullansin ozaman.. prezervatfsiz korunmadan isi götürdükce o korkuylada yasacaksin. Evet et ete degmek var neden prezervatif degilmi ;) hap kullansin ne o korksun nede sen

0|1
    0|0
    • hap kullanmıyor hormonlarim bozulur falan gibisinden dusunuyor.

• Simdi birsey derdim de.. igne yapsin, bir cok sey var hamile olmayi engellemek icin. Ozaman seks yok kanka ;))

• biz şimdiye kadar hep geri çekilme yöntemiyle ilişkiye girdik. bir sorun olmadı. hamile kalmak düşündüğün kadar kolay değil.

0|1
    0|0
  • aynen 2 snedr oyle yapıyoruz arada sadce ertesi gün hapı kullanyorum :D merak etmeye başladım kısırmıım acaba diye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• adet döneminden 10 gün önce ve 10 gün sonra sını hesaplarsanız risk azalır

0|1
    0|0
    • 10 gun once 10 gun sonra eder 20 5-6 gunde adet eder sana 26 geriye 3-4 gun mu kalıyor yani musait :D

• yapacak baska biş yok :) ama hesabında küçük bir yanlışlık var adeten 10 gün sonra bu günü kapsıyor

• bununla ilgili bir çok korunma yöntemleri var işini şansa bırakmaya gelmez.

0|0
    0|0
  • inşallah hepiniz hamile kalırsınız :D

0|0
    0|0
  • sadece 1 kere yaşadım anal sex yaparken sıçradı mı diye berbat bir duygu bilirim..kıça boşaldığım halde çok tedirgin oldum :D

0|1
    0|0
  • ben prezervatif kullanmam.ilk bikaç kere kullandım ama sevmem.et et değecek.ancak öyle zevk veriyor.arada başka unsurlar olmamalı

0|1
    0|0
Yükleniyor...