Lütfen yardım edin..

ben küçüklüğümden beri masturbasyon yapıyorum. küçükken tabi bu yaptığım şeyin ne olduğunu bile bilmiyordum. hala yapıyorum ve yaptıkktan sonra pişmanlık duyuyorum. kızlık zarımın yırtılmış olmasından korkuyorum. bunu nasıl anlayabilirim? ve ilerde evleneceğim insanın bakire olmadığımı düşünmesinden korkuyorum. yorumlarınızı bekliyorum? ve birde bu sorum erkeklere; siz bakireliği bir ilişkiye girmeden bozulmuş bi kadınla evlenmek ister miydiniz?

0|0
219

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi bakire ve bakir demek başkaları tarafından dokunulmamış ellenmemiş demektir. Mesela bakir topraklar demek daha önce hiçkimse tarafından işlenmemiş topraklar demektir. Bir kız kendi parmağı ile kendi kızlık zarını yırtsa aslında o kız hala bakiredir. ama bunu isbatlayamaz o ayrı konu. şimdi insanlar dul kadınlarla evelnebilyorlar. ama bakireliğini evlilik dışı ilişkilerde kaybetmiş kadınlarla evlenmiyorlar. çünkü evlilik toplumumuzda kutsaldır ve cinsel ilişki ancak evlilik durumunda meşru sayılır. evlilik dışı cinsel ilişki toplumda gayri meşru sayılır ve gayri meşru ilişkiye girmiş veya girebilecek biriyle herkes evlenmek istemez. ama bekareti ilişkiye girmeden kızın kendisi tarafından bozulmuşsa bu kız hala bakiredir. bu durumu bilen erkekler bunu dert etmezler. ama bu durumun bilinmesi pratikten çok zordur. yani erkeğin buna inanması zordur.

Eğer masturbasyon yaparken parmağını içine sokmadıysan üstten okşamayla kızlıkzarı bozulmaz. Çok şüpheleniyorsan bir jinekoloğun muayenehanesine git. tabii önce telefon aç muayene ücretini falan sor. tahminen 30-40 TL civarı olabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• jinekoloğa git onun dışında sorduğun şu soruya

siz bakireliği bir ilişkiye girmeden bozulmuş bi kadınla evlenmek ister miydiniz?

sorusuna

benim açımdan bir problem olmaz sonuçta kadınlarda insan onlarında ihtiyacı ve zaafları var yok illa bakire denmesine ben anlam bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • Bu hayatda herşey insanlar için, yırtık,yırtılmış zar şu bu aklına ne gelirse insanlar için kafana takma

0|0
    0|0
  • kızlık bana gore erkegın seyınn ucuna gelen dalga da deıl kafada bıter sevıyorsa her halyle sever sevmıosa kız malzeme olmusturr gecmıs olsun...zarın esnek bı yapıya sahıp olmustur telas etmee ama kan gelmezz ılıskı durumunda haberın ossun...

0|0
    0|0
  • bakireysen çekinmene gerek yok niye triplere girdin ki bu yaşta, bu arada masturbasyonu da klitoris ve dış dudaklara dokunarak yap iç dudaklara elleme soruın olmaz

0|0
    0|0
  • kızlar nasıl masturbasyon yapar ? hep merak etmişimdir

bizimki elle tutuluyor ama kızların böyle bir şansı yok

0|0
    0|1
  • parmağını vs. bişeyi vajina içine sokmamışsan zarın yırtılmamıştır ama yinede en iyi jinekolok bilir.

0|0
    0|0
  • ya şu zamanda bakir erkemi kaldı bakire kızmı kaldı. hepsinde bişeyler çıkıyor. yapma denilmez. yapta denilmez:) eğer kızlığı senin dediğin olayla bozulmuş biri olsa kabulumdür. yeterki yalan sölemesin:) saygılar.

0|0
    0|0
  • çok yapmaktan sıkıldın sanırım.kızlık zarı için içinde korku varsa doktorunla görüşebilirsin.evliliğe kadar eletme kızlık zar işini sende

0|0
    0|0
  • bakire bi kız isterim

0|0
    1|0
  • şimdi bakire olup olmadığın masturbasyonu nasıl yaptığına bağlı,içeri sert bir cisim girdiyse muhtemelen bozulmuştur,

0|0
    0|0
  • Doktora gıt muayane ol.Ayrıca son soruna cevap vermek gerekırse bazı erkekler bu durumu kabul edebılır bazıları da etmeyebılır.

0|0
    0|0
  • tabi ki bakire olup olmadığını anlaman için annene kontrol ettirebilirsin ayrıca bakire olmayan bi kızla evlenmem ben

0|0
    2|0
  • :)))

0|0
    0|0
  • Cogu erkek kabul etmez ama benim sordugun bir soru var oku bence

0|0
    0|0
  • doktora git o karar versin kimse kabul etmez sanırım böyle birşeyi

0|0
    0|0
  • Bakir olsaydım bakire isterdim. Bakir olmadığım için bakire isteme hakkım olmadığını düşünüyorum. Bakire olursa bile kabul etmicem. Eşitlikçiyim huyum kurusun.

0|0
    0|0
  • alışkanlık yapmışsınız ama zamnla illaki bırakırsınız benim görüşüm ben sevdikten sonra benim için hiçmi hiç sorun degil tabiki evlenmek isterdim cunku sevdıgım için bana anlatmasını isterdim ve kabul ederdim nasıl oldu diye sadece sonrada unuturdum

0|0
    0|0
  • Ben bakirim o yüzden bakire kız ararım ama senin ki farklı biraz ama kanıtlayamazsın :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakire kız isteyen erkeklerin istersen karşısında kendi elinle kızlıgını boz onlar için farketmez :) illa kendileri bozacak :)

0|1
    0|0
  • kendini aynada muayene edebilirsin.Böylece anlarsın bakire olup olmadığını

0|0
    1|0
    • zor o biraz.

• kendi anlaması zor iste. görme duyusu önemli. teknik bir şey doktorlar bile karıştırabiliyorlar bazen.

• Tabi elbette zor ama az çok fikir edinebilir diye düşünüyorum bilgisi olması önemli ancak anlamıyorsa zaten anlamaz hala şüphesi olursada doktora gider

Yükleniyor...