Lezbiyen olmak suç mu?

evet bir lezbiyenım ve bundan asla utanmadım aksine hep gurur duygum çevremdekı bır takım dahası toplumsal olarak şiddetle yargılana bılıyor bu durum kimi tarafından bir hastalık olarak bilinir fakat bu bir hastalık degıl ne istediğimi ne yaşadıgımı bılıyorum çoçuk degılım 22 yaşındayım ve hayatımda herkesın yaşam tarzına nasıl saygı duyuyor ön yargıda bulunmuyorsam bana ve ben gibi ön yargıya mahruz kalanlara saygı duyulmasını istiyorum lezbiyenlık kimileri tarafından sadece seks olarak biliriz bu çok yanlız bizde aşık olup sevebiliyor ve aglaya biliyoruz!

0|0
13|31

En İyi Kız Görüşü

• Bir lezbiyen olarak "Lezbiyen olmak suç mu?" diye soru sorarsan ikna edici olamazsın öncelikle onu söyliyim.

Kimsenin günahı bir başkasının boynuna değil. Herkesin kendi hayatı. Yıllarca heteroseksüel bir hayat yaşadım, hiç aşık olamadım. Sonra aradığım aşkı bir kadında buldum. İnsan kime ne zaman, nasıl aşık olacağını seçemiyor. Bu bir tercih değil. Olsaydı kolay yolu seçer heteroseksüel hayatıma devam ederdim. Ama sadece farklı olduğum için yargılanmayı ve aşağılanmayı da kabul etmiyorum. Özellikle gurur duymuyorum belki ama utanç hiç duymuyorum. Hayatım boyunca kovaladığım aşkın kollarına düştüğüm için mutluyum sadece.

2|2
    1|3
    • Kollarıma düştüğün için bende mutluyum :) <3

• Kimenebundan, satastigim falan yok. Aklima takildi ogrenmek istedim.

Peki Dearg soyler misin senin icin 'yönelim' ne demek?

Tercih, bir erkege kensini yakin hissetmekse yönelim dedigimiz sey ne tam olarak?

Neye yonelim? Kime yonelim?

Ve bu yonelim nasil oluyor?

• içinden gelen hislerin, duyguların doğrultusunda karşı veya hemcinse yönelimden bahsediyorum. sen nasıl bir erkeğe aşık oluyorsan, ben de bir kadına aşık oldum. sen nasıl erkek arkadaşınla sevişeceğinizi düşünerek ilişkiye başlamıyorsan ben de kız arkadaşımla ilişkimi cinsellik üzerine kurmadım. senin erkeklere karşı hissettiğin duyguları ben tek bir kadına karşı hissedebiliyorum, kadınları ise nasıl arkadaşın olarak görebiliyorsan sadece ben de erkekleri içgüdüsel olarak öyle görüyorum. oldu mu

Erkekler Ne Diyor 31

• Bir çok lezbiyen arkadaşım oldu ve gerçekten saygıyı hakeden, bir çok kişiden de daha karakterli kişiler olduklarını biliyorum. Toplumumuzda bilinmeyene yönelik olumsuz bakış açısına malesef sizler de maruz kalıyorsunuz. Gayler kadar göze batmasanızda hemcinsleriniz arasında dışlandığınız durumları sıkça görmek mümkün. Olsun, inandıklarınız üzerine özgürlüğünüzü savunmak en doğal hakkınız ve onurunuzdur. Sevince adam gibi seven üzülünce içten üzülen ve duygularını en had safhada yaşayan kişilersiniz. Sizleri tanıdığım için şahsım adına ben mutluyum. Önyargılı kişiler de bilmelidir ki, herkes gibi her ırk gibi her millet gibi her farklı inanca sahip kişiler gibi onlarında böyle bir marjinal durumları var ve geri kalan her durumda sizler gibi bildiğiniz insanlar. İnsana insan olduğu için önem vermelisiniz.

4|0
    0|2
    • teşekkür ediyorum

• Ah, ah..

Nerede senin gibiler..

İlerde olur mu acaba senin gibi bir kisilik? Tanisabilecegim, dost olabilecegim..

Merak ediyorum hep..

• hayat bir çok şey getirir götürür. Ama götürdüklerinden geriye acı tatlı hatıralar kalmasından ziyade kalıcı dostluklar bırakır. Yeter ki sen sen ol ve bildiklerinden istediklerinden şaşma, kendini mutlu ettiğin sürece hayatını da kazanımlarınla biçimlendirir ve mutluluğunla şekillendiriyor olursun.

• Eşcinsel ve travesti tanıdığım arkadaşlarım var .

Herkes bunlara direk sende yapmışındır gibisinden iimalarda bulunuyor ama çok ters.

Evlerine gideriz dışarda eğleniriz , gayet iyidirler.

Onlarlada çok uzun uzun konuştum hep , ama sonuç hep aynı

O yüzden sanada saygı duyarım , olabilir kendi cinslerinden hoşlanıyorsundur

Severken ya da arzularken onları arzuluyorsundur .

Sen bile anlatsan oturup uzun uzun dinlerim yani , ilk nasıl başladığını nasıl hissettiğini vs vs vs.

Herkes gibi insanlarsınız sizde .

He günümüz türkiyesinde eşçinsellik , travestilik ya da lezbiyenlik dediğin gibi sadece sex içeriği olarak düşünülüyor.

Ama çok yanlış .

Hatta sana ben şu şarkıyı armağan ediyim

Eşçincellerin yaptığı bir mitingte söyliyorlar sende dinlemişsindir muhtemelen .

* link *

Boşver sen hayatına bak :)

1|0
    0|1
  • lezbiyen olmak suç

HARAM

GÜNAH

VE ÇOK ÇİRKİN İĞRENÇ BİRŞEY

ama nasıl yaşarsan yaşa diyemem

sonuçlarına ve cehennem azabına ne kadar dayana bileceksen o kadar günah işle

birde şu var

eş cinsellik seçenek ya da hastalık değil

bile bile suç

arzularının esiri olmaktan başka bir şey değil

BU YÜZDEN ALLAH C.C. BİR KAVMİ HELAK ETTİ VE ONLARI TAŞA ÇEVİRDİ

ALLAH C.C. buna çok sinirlenmiş ki şuan ayetlerde o kavmin hala AZAP GÖRDÜĞÜ YAZIYOR

2|3
    2|0
  • Kıyamet Alemetlerinden Biride Şu;

Kızlar Kızlarla Yetinmeye Erkekler Erkeklerle Yetinmeye Başlayacaklar..

Vay Halimize.

Sonumuz Hayırola İnşallah.

2|1
    2|0
  • Tabiki değil. Bir erkeğin başka bir erkekten, bir kadının başka bir kadından hoşlanması çok normal. Buna hiç karşı değilim elbette. Kaçıncı yüzyıldayız hala eşcinsel olmayı suç,hastalık ya da rezillik olarak görüyor insanlar malesef. Aşkınızı yaşayın dilediğiniz gibi.

1|0
    0|2
    • evet malesf ki öyle umuyorum ki bunun bir hastalık olmadıgını ve ınsanlara tercihlerıne saygı duyulmalarını gerektıgını anlarlar teşekkür ederım...

• ben sana lezbiyen olamazsın demedim gözüme gözüme sokup midemi bulandırmana gerek yok dedim.

0|3
    1|0
  • Hastalik filan degildir. Cehenn#mdeyanmak istemiyorsan gel yolundan vaz gec .

Allah C.C. Hz. Lutun kavmini aynen bu yuzden helak etmistir. Inan miyorsan bugune kadar toprak seklinde gelmistir ve bilim adamlari tarafin hicbir aciklamasi yoktur.

Arkadas kiz kiza aldigin zevkin daha fazlasi erk!ekde var . Don lutfen yolundan

1|1
    2|1
    • yorumlarını kendıne sakla ! kimse kimsenın nereye gıdecegını ve ne kadar acı çekecegını bılemez cehenneme gıdeceksemde bu benım sorunum ! senın degıl saygı duymuyorsan ınsanların hayatlarına rıca edıyorum yorum yapma geregı duyma...

• Ben de diyorum ki boyle bir tercih soz konusu degildir. Allah yolunda ve basiri yolunda tek sik vardir.

Bunu inkar edenler bilki ya bu isten ci;arlari vardir ya da kotuluk iclerine islemistir. Tskrler

• teşekkürler

• ben suc olarak tanimliyorum. kanunen olmasada gay ve lezbiyenler benim icin ahlak sucu isleyen varliklar.

0|3
    2|0
  • tesvik etmek suç, olmak değil. Bu senin tercihin, lakin lezbiyen sayısı az bir toplum da lezbiyen isen bazı şeylere sabretmelisin ve kulak tikamayi bilmelisin ve maalesef ki bizim toplum çok karışır...

Cut.

0|0
    0|0
  • Benim fikrim eşcinsel dürtüler bir imalat hatasıdır ama bu hatanın faturası içinde bu duygularla doğan kişilere kesilir..not:bkz.doğada eşcinsellik.

0|0
    2|0
    • ahanda sana bu şarkıyı armağan ediyorum kardeş link

• teşekkür:)..umarım eşcinseller imalat hatası sözümden alınmamıştır.fakat milyonlarca özürlü doğum gibi buda doğa ya da tanrı bizleri kim üretiyorsa onun hatasıdır ve bir nevi cinsel özürdür.

• insanların bu tür tercihlerine ciddi bir ön yargı var

lezbiyenliği özellikle erkekler cinsel doyumsuzluktan dolayı kendi cinsiyetine yönelim olarak nitelendirerek bakıyorlar

umursamaz olmayı başarabiliyorsan daha çok mutlu olursun

bizim millet bir 100 yıl daha değişmez laf olsun torba dolsun hesabı

her konuda duayen bir milletiz ya

takılma derim

0|0
    0|1
    • ve malesefki toplumumuz pek kabul olarak görmesede biz varız bu bızım tercıhımız saygı duyulması gerekır ve kimse kimsenin yaptıgından sorumlu degıldır tsk ederım...

• böyle düşünüuor olman sevindirici anlayış ve hoş görü başka bir sanatkarlıktır tsk ederım tekrar...

• aa ne tesadüf bende kadınlardan hoşlanıyorum :D

2|1
    1|1
  • Bütün lezbiyenler toplanmış gene..

0|2
    2|0
  • suç diyeni zittsinler. :(

3|1
    2|4
  • Yorum yapan çogunluğu erkek olarak ele alırsak suç değil baksana , hatta sempatık buluyolar

0|1
    0|0
    • Çünkü azgınlar erkekler duygusuz

• evet herşşeyi seks ten ıbaret oldugunu ve kafaları bel altından başka bırsey ıcın çalışmaz sözüm meclisden dışarı kimseye htap etmedım yarası olan gocunur...

• suç değil ama ben pek sıcak bakmıyorum bu gibi durumlara. beni ilgilendirmez hayat senin hayatın nasıl yaşamak istersen öyle yaşarsın artılarıyla vede eksileriyle..

0|0
    1|0
  • Bu suç değil.Cinsel kişiliğin senin.Utanmak ya da dışlanmak bunları düşünmeye bile değmez...

Suç mu diye sormanın mantığı nedir ben onu anlamadım?

0|0
    0|1
    • toplumsal olarak suç olarak görünüldüğünden ama bende nasıl bir suç olarak gördüklerini merak ettıgım için sorma geregı duydum...

• boşver sen milleti.Hayatını yaşa.Ben nasıl seks deneyimlerimi anlatmıyorsam,sen de lezbiyen olduğun için aslında farklı olmadığını bil ve ona göre yaşa.Bunlar sana verebileceğim tavsiyeler...

• kesinlikle büyük rezillik. suç olmasa bile rezillik. hele erkek erkege olanı intihar sebebi

0|1
    1|0
  • özenti gençlik işte.. kızlarımıza kötü örnek olmayın :D bir ara zaten herkez lezbiyen di :D

0|0
    1|1
  • ne oldu ki?

0|0
    0|0
  • okumayın beyler lezbiyen oldum

0|0
    1|1
  • Lezbiyenlerin hepsinin babasini ay yok bos ver :D

0|0
    2|1
  • utanma yavrum ama bir dahakine benide aranıza alır mısınız..?

0|0
    2|1
  • 30 a geldiginde herkes kendi yolunda olur

0|0
    2|0
  • lezbiyen kızları severim <3 kalbini çalabilirim onların bir erkeği sevdiklerinde aldatmazlar pek belki kendime güvenimden ötürü böyle düşünüyorum.

0|0
    2|1
  • Ya zaten ülkede her erkeğe 78 gram kız düşüyor bide sen lezbiyen olma amk

0|1
    1|0
  • o bu degılde lezbıyen p*rnosu ızlerim genelde çok harikalar ya inanılmazlar böyle aşıklar resmen birbirlerine süperler benıde çıldırtıyorlar :D

0|0
    1|1
  • bizim erkeklerin geneli hayati kendilerin etrafinda dondugunu saniyo

kizlarda sadece bir arac gibi bisey her isini gorup ustune bide egosunu tatmin ederler

ulkemizde bu kadar cok okuz yasadikca lezbiyen olarak yasa daha mutlu olacagin kesin

ben escinsel felanda degilim

bazi erkeklerin iki lezbiyenle 3 lu yapma fantazisi var ama caddede gormek istemiyolar escinselleri bu ne sacmaliktir anlamam?

2|0
    1|4
    • malesefki o saçmalıkları herzaman ön plandadır anlayan yok buyuzden hiç uğraşmıyorum kimn ne düşündüğünüde pek algılamıyorum özellikle erkeklerın halbukı onlardan nefret etmıyorum sadece sayggı duyulmasını istemek büyük birşey degıl dünyanın hakimiyetı onlarda degıl

• sen milletin ne yazikki yenilige acik olmadiklarin benimse bence cunku obur turlu cok beklersin...

• artık beklerimiyorum tsk ederım

• Buda bir erkeğin bir erkekten hoşlanması gibi bagrimiza basariz.

0|0
    1|2
  • Kişisel seçimlerinden dolayı kimse kimseyi yargılayamaz.

3|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 12

• Lezbiyen olmak değil, reklamını yapmak suç...

Şu an mesela, suçlusun.

Bize ne ki, nedir ki? Yaşa işte.

7|7
    3|2
  • Lezbiyen kelimesinden hoşlanmıyorum.Eşcinsel demeyi tercih ediyorum.Tabiki suç değil ama insanlar bizim tercih etmediğmiz bir yönelimden ötürü nerdeyse ellerinde olsa ipe götürücekler bize.Bende kendimden hiç bir zaman utanmadım ama eşcinsel olduğum için gururda duymuyorum çünkü bunu ne utanıcak nede gurur duyulucak bir farklılık olarak görmüyorum.Ama kendimi şanslı hissettiğimi söyleyebilirim.Çok az kişiye nasip olcak bir ilişkim var insanların ne dediği g.tümde bile değiim.Mutluyum mutlu olmaya devam edicem.

2|0
    0|0
    • eleman bildiğin alınmış jhkj

• kendimce gurur duymam bu benım kendımde olan saygım ve asla pişmanlık duymama sebebım dediğin gibi ipe sonrası kurşun dizasına koyacaklar ellerınden gelse anlayışlarına ihityacımız yok aslında önyargıda bulunmamaları gerektıgını ve birde cennet cehennem konusunda kendılerince cehenneme bilet kesmeleri yeterınce can sıkıcı fakat artık bende takımıyorum tsk ederım anlayış çercevesı ıcersındekı yorumun ıcın...

• Aynen öyle.

• Lezbiyen olmak utanc verici birsey degil ama gurur duyulacak bir tarafida yok..Normal bir insansin iste sonucta, yadirgayanlar var ve hepde olacak. Bunun önüne gecemezsin ama hayat senin hayatin sonucta, kime ne hissedecegine sen karar vermedin.. Senin sucun degil.

2|1
    0|3
    • yarın bir gun adam öldürmek genlerimde var hoşlanıyorum bu benim mi suçum diyecekelr..

• sen once yazmayi/konusmayi ogren terbiye yoksunu. Senin kim oldugun beni ilgilendirmez, benim ne dusundugumde seni ilgilendirmez. herkes kendi isine baksa, kendi yanlislarini duzeltmeye calissa kimse hor gorulmez insan gibi yasardik. madem milliyetci ulkucu ataturkcusun pc basinda cinsellik kategorisinde luzumsuz yorum yapip millete bok atacagina git vatanin milletin icin biseyler yap. saygisiz cahil

• Süper yorumdu :D

• yoo suç değil, noldu ki?

3|0
    0|1
  • Cinsellik tek amaç olunca şaşabiliyor insan tercihin yanlış birbirinize bişi sokuyozrsanız buda kanıtıdır.umarım değişirsin üzücü bir durum

0|2
    3|0
    • Tek amac sokup sokamamak mi? Ask bundan mi ibaret? Yada sevgi?

• sdfsd ne alaka yavru izci.

• yavru izcim.grupcu olduğumu nasıl anladın ordan onu merak ettim :(

• valla ben de seninle gurur duydum. gayet normal olmasına rağmen bunu herkes kolay kolay söyliyemiyo. insanların öyargılarını kırmaları çok zor. bazı insanlar sadece kendi normallerine göre yargılarlar karşılarındakileri. takılma sen böyle şeylere.

1|0
    1|0
    • gayet normal degıl mı.. allahtan ıyı bılıyorsunuz degıl mı.. allah sızı ıslah etsın.. ne dıyeyım

• insanların cinsel tercihleri veya kendilerini ilgilendiren diğer tetcihleri sizi neden bu kadar bağlıyor. sizene arkadaş ister gay olur ister lezbiyen ister başka bişey. bu bir hastalık değil tedavi edilmiyor yani. bazılarının doğasında var. kendini öyle hissediyor yani. bu ona göre normal.

• İnsanlık suçudur.Özentiliktense oda daha fena.git tedavi ol.hastalıklı insan

1|3
    3|0
  • herkes gay lezbiyen olsa? hep bu soru aklıma gelir...

0|0
    1|0
  • Bana uzak Allah'a zaten uzaklar...

1|0
    2|0
  • çok günah iradenize biraz sahip çıksanız ? siz Allah tan çok mu biliyosunuz eğer eşcinsel olmak caizse Allah bütün insanları aynı cinsten yaratırdı . Bi de gurur duyuyorum demişsin tam şeytana uymuşsunuz Allah ıslah etsin bari içinde yaşa böyle dışarıya vurma. Hz Lut peygamberi bir araştır istersen sodom ve gomorra yı da araştır ondan sonra yine gurur duyarsın.

1|0
    1|0
  • kimse sana karışamaz tabii ki ama şunu söylemek istedim ,

Allah kendi cinsiyle beraber olanlara lanet eder..

0|0
    0|0
    • elebtte bunun bilincindeyim fakat her koyun kendı bacagından asılır...

• aynen ama bence yol yakınken tövbe et. tabi genede senin kararın.

• orda da allaha oyle soylersın.. allajhım ben bunu bılıyordum ama bılmıslık yaptım dık durdum.. her koyun kendı bacagından asılır dedım dersın..

• bende bazen lezbiyen hissediyorm kendimi hahah :)

0|0
    1|3
Yükleniyor...