Siz olsaydınız kabul eder miydiniz?

Düşünün güzel bir kız var çokta ahlaklı biri aslında inançlı da ama zamanında uzun süreli bir ilişkisi olmuş ve bakire değil ama çok pişman.böyle birini kabul edermiydiniz?

Güncellemeler:
5 vakit namaz kılan biri değilim çok istememe rağmen.Allah inancım var belki çoğu insandan daha çok anıyorum dua ediyorum.ama uzun bir ilişki olunca,sevince ve başbaşa kalınca insan nefsine uyabiliyor bende olduğu gibi.Çok ama çok pişmanım 2 kez yaşadım,kızlık zarım esnekti ve hiç zevk almadım.Megaloman biri değilim kesinlikle ama çok takdir edilirm,aslında bunları yaşmama rağmen ahlaklıym.. Tek bir kişiyle bir hata :( ve çok büyük bir pişmanlık.. Off çok pişmanımmm çook

0|1
5|37

En İyi Kız Görüşü

• Canım 1. Kesinlikle kendini suçlu hissetme insansın tabiki hataların olacak sen Allah'a sığın tövbe et bir daha yapma Allah herşeyi bağışlar. Biradaha kendini suçlu hissetme.

2. Kızlık zarını diktirr. İleride eşine bakireyim de çünkü bunu kafaya takmayacak erkek yoktur. Yani seni kabul etsede içi rahat etmez hep kafaya takar sana kötü davranır.

3. Erkeklerin hepsi hayatı boyunca zina yaptığı için seni eleştirmeleri en büyük ikiyüzlülük ve cahillik olur.bu işi yaptığın ve gizlediğin için kendini eşine karşı suçlu hissetme çünkü o zaten bakire bir kızı hak etmemiş olacaktır.

4.eşinde sende bakir olmadığınızdan sizin evliliğiniz helal olacaktır.mesela ben bakireyim benim evliliğim haram olacak çünkü zina yapan erkeğin bakire kızla evlenmesi haramdir.

Erkekler çok mu Ahlaklı ki sen onların bu konuda fikrini önemsiyorsun. Allah tövbe edeni bağışlar bunu bil. erkekleri salla sen:)) bir laf verdır " dinime küfreden Müslüman olsa bari" erkekler çok mu Ahlaklıda senin dinimi eleştiriyor.pehhh:))

1|1
    2|3
    • sölediklerin dogru ama zina yapan erkegin zina yapmayan kadınla evlenemez diye birşey yoktur insanlari yanlıs yönlendirme

• kafaya bak kafaya Allah bilmiyor değil mi adamı kandırdın Allahıda kandır canım :)

• Allah'a tövbe ediyor zaten kimse Allah'ı kandırıyor demedi sizde anlayışlı olsaydınız ne yapalım yani:))

Erkekler Ne Diyor 37

• Sen burada çoğu kişinin pişmansa istemeden olduysa ahlaklıysa sevdiysem iyi biriyse se sa lara bakma. Herkes sallıyor. Burada gerçek anlamda senin gibi biriyle tanışan bir erkek tek şey düşünür. Bende nemalanayım zaten bakire değil artık. Becereyim kandırırım keyfime bakarım düşüncesi vardır. Önüne gelen kızı becerip sonrada bakire arayan eşim el değmemiş olacak ilk ve tek sahibi ben olacağım diyen bir milletiz. Buraya bu soruyu sordun ama cevaplara kanma kimseyi de güvenip ekleme. Bulacaksan birini seven adam gibi adamı reel hayatta ara. Buradaki herkes sana ne gözle bakıyor sence. Bir düşün. Ha cevabıma gelince ben asla zara bakan biri değilim çünkü yaşım 20 değil ki bakire arıyayım. Her zaman söylerim önemli olan alttaki zar değil beyindeki zardır. Beyindeki zarı yırtık olan ama önüne gelenle anal oral yapmış bakireyle evleneceğime sevdiğiyle inanmış yatmış olabilir ve yalancı olmayan dürüst sadık bakire olmayanla evlenirim daha iyi.

3|0
    0|0
    • kızlık zari diktirmesinden baska care yok bosuna soru sormasina gerek yok

• namus sadece cinsellik yaşamak veya yaşamamak değil..

düşün bir defa; bakire ama her şeyi yapabilen birisi sizin gözünüzde namuslu mudur..

mesela hırsızlık,yalan,güvensizlik,aldatma vs..kızda her şey var diyelim..

sizce bu kız namuslu mudur?

elbette değildir..

o yüzden namusu iki bacak arasında aramak çok yanlış...

2|0
    0|0
    • Çok doğru dedin orası öyle zaten

• ben kabul ederdim ama karşıma gelip de ben ahlaklı inançlı biriyim ama bakire değilim derse yüzüne bile bakmam :D

bakire olmadığını örtmek için üretlien bahanelere benziyo çünkü. dürüstce bakire değilim desin yeter. zamanı gelince nedenini de söyler olur biter.yok ahlaklıyım yok inançlıyım derse çok gülünç duruma düşer

3|1
    0|0
  • Çok ahlaklı ama bakire değil her haltı da yemiş , kıyamam ..

Yok lan kıyarım, hatta kanın donar ;)

Hayır etmem, kendim gibi birini istiyorum; pişman sevmiyorum ..

Hah !

0|1
    1|0
    • İşte ne bekliyorsun ki bunlardan en iyi cevabına bak tam, katıksız * !

Zar diktirmiş, söylemeymiş, her erkek zina yapıyormuş tamamen * mantığı ..

Allah sizin gibi * şerrinden korusun ..

• zararın neresinden dönsen kardır derler belki de bu günah senin başka günahları işlememene vesile olmak için var tabi bilemeyiz ama

Allah ta zina yapmayın demiyor zinaya yaklaşmayın diyor

bundan sonra yaklaşmayarak hayatına güzel bir yön verebilirsin Allah affedicidir

Not:vaaz verdim sanki gece gece ilham geldi :D

1|0
    0|0
  • Neden kabul etmiyelim ki bana büyüklerim hep şunu öğretti.

' kerhaneden çıkarken yanında o..spu bile olsa , o senin yanındayken namusundur '

Önemli olan benim hayatımdayken hata yapmaması .

Yani ihanet etmez, aldatmaz arkamdan iş çevirmez ise neden olmasın ..

Herkes sevebilir , ve o sevginin hatasına düşebilir.

Biz sana ne kadar neden yaptın falan desekte sende farkında değildin , seviyordun çünkü.

O yüzden kabul ederdim ya . Herkes hata yapabilir kim masum ki ?

1|0
    0|0
  • güncelemenı okudum sana hak verıom ALLH yardımcın olsun inş Rabbim gönlündekının hayırlısını verır bacım Rabbim tekarr düşürmesın kötü yola O'nun Rahmetı buyuktur bı kere günah işledım devam edım deme sakın sabret inş Rabbim hayırlısını verir

2|0
    0|0
  • tabii ki. bu çok normal bir durum. biz de sevdiklerimizi becerdiğimize göre, o da sevildiğine bunu sunmuşsa bundan doğal ne olabilir? namus ve ahlak zarda değil kafadadır. Onu seven kişi bunu sorun edip ayrılırsa zaten sevmiyordur. bir zar ile aşk bitmez.

0|0
    0|0
  • şu pişman olduğunu kanıtlaması lazım veya pişmansa kabul ederim diyenler neyle kanıtlayacak nasıl olacak. ben HAYIR derim...

0|0
    0|0
  • Çok ahlaklıysa nasıl öyle birşey yapmış bu kız? İnançlıysa nasıl inancına ters davranmış? Eğer pişmansa nasıl "uzun bir ilişki olunca, sevince ve baş başa kalınca insan nefsine uyabiliyor" diyerek yaptığını savunabiliyor? Madem o kadar inançlısın ve ahlaklısın o halde sevgilim dediğin kişilere bu durumu anlat da kendini gizleyip yani onları kandırıp yalan üzerine evlilik yapma, kimseyle de oynama...

0|0
    0|0
    • Evet dediğim gibi nefis denen şeytan denen bişey var.İnsanın inancı olsa da uyabiliyor malesef bunda garip olan ne ? Yalan üzerine bir evlilik ve insanlarla oynamak mı ! Yok canımdaha neler benim o kişiden sonra sevgilim olmadı daha yeni ayrıldık zaten olsada uygun zamanda durumu anlatırım.

• kabulümdür .iyi ve düzenli hayat istemesi güzel .

1|0
    0|0
  • doğruyu söyliyim ben kabul etmezdim :) ve pişman olsaydı zamanında yapmazdı nekadar güzel olsada herşey güzellik olmuyo bazen :)

0|0
    1|0
  • pişmalığın faydası çok ama ben böyle biriyini çok sevdiysem eğer ve bana karşıda sevgiside varsa kabul ederim. her insan yanlıslıklar yapabilir yani önemli olan cinsel bölge değil onemlı olan kabimiz

0|0
    0|0
  • Tek kelime ile evet ruhu o* olmasın :)

0|0
    0|0
  • ya saçmalama allah aşkına yapanlar inançsız ahlaksız mı yani ?

0|0
    0|0
    • Bazıları tepki gösterdiği için yazdım. Herkesin hayatı kendine ben bişey diyemem

• söylediklerin birbirine zıt şeyler

0|1
    1|1
    • niye eksiliyorsun ki seninle aynı fikirde olmak zorundamıyım?

• Yaptığını hata olarak görüyorsan suç sende

yaşadığın her ne varsa arkasında dur

0|0
    0|0
  • Yalan yok kabul etmezdim en iyi cevap seçtiğin arkadaşın kızlık zarını diktîr tavsiyesini kayle alma hayat arkadaşın olacak kişiyî kandıracaksın buda büyük ğişmanlık olacak

0|0
    0|0
    • Yok diktirmem var zaten kızlık zarım istesem kandırabilirm esnek çünkü.ama ben açıklamak istiyorum

• Sana kalmış dürüstlük her zaman kazanır bence ama sen bilirsin tabi ben sseks yaptım söyleyecem yeni kız arkadaşım oldukçada söylüyorum

• burasi türkiye ve sende kız oldugun icin kızlık zari diktirmeden kimse seni alma alsada hemen yüzüne vurur ve daha once baskasinla yaptıkların aklına gelir burda sölenenler hepsi bostur diktirip töbe et baska caren yok

0|0
    0|0
  • doğruları tüm açıklığıyla söyledikten sonra hiç bişi olmaz. niye kabul edilmesinki?

0|0
    0|1
  • insanoğlu küçük hataları affetmez gururda yarışır ama Allah esirgeyen ve bağışlayandır.

0|0
    0|0
  • olabilir bana gerçekten sadık kalacağını bılsem evlenırım

1|0
    0|0
  • Eğer onu gerçekten seviyorsam kabul ederim tabiki, bakire olup olmamasını sorun etmem ona aşıksam.

1|0
    0|0
  • neden etmiyim ya insanların geçmişine bu kadar takılmayın birlikte bir gelecek kuracaksanız

1|0
    0|0
  • Temiz bir insanı bir zar yüzünden kaybetmek mi? Boşversene sen. Tabiki de kabul ederim.

1|0
    0|1
  • gerçekten pişman olduğuna inanırsam kabul ederim

1|0
    1|1
  • kabul ederdim

0|0
    0|0
  • pişmanlık seni kurtarır inşallah.

0|0
    0|0
  • ahlaklı ve imanlı birisin öylemi dürüstçe adamla konuşmalısın inanırsa olabilir ,zarını diktirmek senin dürüst kılmaz asla Allahı kandırmazsın kaş yapayım derken göz çıkartma dürüst ol ,azıcık Allah korkun varsa !

0|0
    0|0
  • aşık olursam kabul ederim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 4

• Insan yaptigina pisman oldugu seyi ya bosluga dustugunde yapmistir ya da cocuk akliyla yapmistir..Ama sen kullara hesap vermek zorunda degilsin, pismanligin Allah'la senin aranda birsey bence. Kendini hic üzme, gelecekte karsina cikan insanada dürüstce anlatirsin..Oda zaten delikanli biriyse insanlik halinden anlar ve seni oldugun gibi sever sana deger verir.

Mutlu yarinlar:)

2|0
    0|0
  • ben yapana değil de yapıp da pişman olana kılım.

0|2
    1|0
  • Hiç birine inanma kabul etmezler

1|0
    1|1
  • ahlak inanç ve zina? sen olsan ne düşünürdün

0|1
    1|1
    • İşte böyle olunca pişmanlık bin kart artıyor

• seni eleştirdiğimi düşünme. sadece insanların ne düşüneceğini anlatmaya çalıştım.

Yükleniyor...