Cok onemli lütfen yardımcı olur musunuz ? Ozellikle Bayanlar

Merhabalar ben bundan 1 hafta once fuckbodymle ilişkiye girdim

Doğum kontrol hapı alıyordu sivilce mi yoksa adet yüzünden mi ne

6 gün boyunca kullanmıştı gözümün önünde de attı alkol almıştık

bana içime boşal diye bağırınca ben de dayanamadım ve boşaldım uyuduk ve sabah 9 gibi kalktık ilk gözlerimizi açtığımızda birbirimizin içindeydik ve tekrar içine boşaldım hemen gittim gece 12 gibi ertesi gün hapı attırdım 12 saat sonra da tekrar attı sizce hamile kalabilir mi ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ertesi gün hapını almakla iyi . yapmış. 6 gün içilen doğum kontrol hapı korumazdı zaten. o kadar ilaçtan sonra öyle birihtimal kalmamıştır

0|1
    1|0
    • peki şimdi test yapalım desek bu doğum kontrol haplarının etkisi testi yanıltabilr mi ?

• durduk yere test mi yaplır. gününün geçmesi gerek...daha sonra yapn yanıltmaz

Kızlar Ne Diyor 3

• güzel senaryo.

1|2
    0|3
    • Benim yaptıklarımı senin hayal bile edemeyeceğinden kaynaklanıyor sana senaryo gib i geliyor =)

• Sus artık daha fazla kendini yıpratma terket burayı şuku

• terketmıyorum zavallı

• her zaman gebelik ihtimal dahilindedir fakat doğum kontrol hapı kullanıyorsa alkol aldığında onun etkisini düşürebiliyor. Ertesi gün hapını alması iyi olmuş. Yalnız ertesi gün hapının 2sini birden yutması gerekiyor. Gebe değildir endişelenmeyin.

0|2
    1|0
  • yok yahu. doom kontrol hapı yeterli zaten. niye boş yere ertesi gün hapı alıp hormonlarını mahvediyor ki

0|0
    1|0
    • ya olursa diye :/

• insallah olmaz peki sonradan attırdığım doğum kontrol hapının bir etkisi olur mu?

• e heralde :)

Erkekler Ne Diyor 1

• hepsi bir arada ne gerek var bir yol seçseydiniz zaten yeterli olurdu...

0|0
    0|0
    • nasıl anlamadım müdür ?

• sadece doğum kontrol hapı yeterli,ertesi gün hapına ayrıca gerek yok,ikisi bir arada kadının hormon dengesini altüst edebilir...

Yükleniyor...