Favori prezervatifiniz...

prezervatif kullanmayı sevmem ama kullanmak da istiyorum, hatunun beni aradığı zaman "ulan acaba" gerilimini yaşamamak için. yine de biliyorsunuz ki aynı zevki vermiyor. "et ete değecek" mevzusu doğru bu yüzden. merak ettim, araştırıyorum... hangisini kullandınız ve tercih ediyorsunuz ?

karşı cinsle ilişkiye girerken, mastürbasyonda deği :))

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya o değilde benim prezervatifle ilgili bir anım geldi aklıma dayanamadım anlatcam :D

Bikeresinde annemle markete gitmiştik ben ordan prezervatifi alıp kasiyere bu neyli dedim oda çilekli dedi (ben onu sakız sandım) annem yüzüme tip tip baktı bırak onu dedi bende ısrarla alıcam ya nevar ki allah allah manyakmısın nesin falan diye söylendim. sonra kasiyer şaşkın şaşkın ama o erkekler için dedi. o an yerin dibine girmiştim.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Yahu bilindik markalardan "ekstara ince" olan bir kondom fazlasıyla iş görür..Mümkünse kayganlaştırıcılı olmayanlarından.. (spermisit olsun tabi)

Diğer mühimmatla ben bir şey anlamıyorum ıslak yolda patenaj yapıyormuşum gibi geliyor..

0|0
    0|0
  • ben pek kullanmam ama durex elit tavsiye ederım hem ustundee kayganlaştırıcı var hemde ınce et ete gibi hissetiryor

0|0
    0|0
  • Okey rotar

0|0
    0|0
  • Durex fetherlite.Serinin en incesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...