Hemcinslerde öpüşme.

Mutlaka p*rnolarda görmüşsünüzdür. Mesela grup seks sırasında 2 kadın (lezbiyen değil) öpüşebiliyorlar hatta birbirlerine oral seks bile yapabiliyorlar. Ama erkeklerde durum çok farklı, öpüşmek ya da oralın düşüncesi bile çok kötü..Kızlar bu durumu nasıl açıklar?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• kadın da erkek te çocukken anne tarafından emzirilir, o yüzden her iki cinste kadına yatkındır, bu yüzden kızlar birbine yakınlaşmaya daha meyillidir diye duymuştum, psikoloji kitaplarından bakın bence bu konuya

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir kız öpmeyle lezbiyen olunuyor mu hmm lezmişim o zamn ben evet.

0|0
    0|2
  • Kadinlar biseksuel olmaya egilimlidir.

0|3
    0|1
  • İki yakışıklı erkeğin birbirini öptüğünü görmek beni heyecanlandırıyor mesela. Nedenini tam açıklayamıyorum. Şöyle ki lezbiyenlerin lezbiyen olduğu düşüncesi tam oturmamış bence. Yani bir erkek çıkıp diyebiliyor ki ben bu kızı heteroseksüel yaparım. E bu durumda başka bir kızla öpüştüğünü göründe hmm tam sevişmelik bu kız diye bir çıkarım yapabilir. :D Öbür türlü en gözümüzün önünde olan gayler zaten. Ama bizim türk erkekleri gay olmayı erkekten saymadığı için fikri bile itici geliyor.

0|1
    0|0
    • belki %99 u böyle ama "bizim türk erkekleri" olarak genellemen çok yanlış. "eşitlik" hayat felsefemdir insan ayırmam

• "gay olmayı erkekten saymadığı için" ne demek yahu bu, açıklayabilir misin, cidden anlamadığım için soruyorum ?

• Erkekliğe hakaret gibi algılamak demek istemiştim.

• nerdesin aşkım

burdayım aşkım :*

1|0
    0|0
  • O değilde kız kıza öpüşenlere lezbiyen demiyomuyduk?

0|1
    0|0
    • benim de sorduğum şey bu zaten..erkeklerden hoşlanan 2 kadın grup seks esnasında birbiriyle öpüşebiliyor. bu nasıl olabiliyor onu soruyorum.

• Lez değil biseks diyorduk..

• arz talep meselesi. gay p*rnolarında gayet öpüşülüyor. ve şahsen bunu izlemek bana haz veriyor şahsen

1|3
    0|1
    • lezlerinde birbirini öpmesi beni deli ediyor aralarına dalayım diyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• link safsfsafdsadf

0|0
    0|0
  • kızları bilmemde erkeklerde iğrenç olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...