Sizce olabilir mi böyle bir şey?

meraba arkadaşlar sorum şöyle bir ay eşimden okul nedeniyle ayrı kaldık o evdekaynanamgille kaldı ben annemlere gitmişdim.geçenlerde yatağın altından 2 tane kondom buldum herzaman kullandığımızdan değil farklıydı acaba eşim tek gecelik bişey yaşamış ola bilirmi?yaşasaydı diğer 2kondomu eve getirirmiydi biliyorsunuz 3tane olur içinde hep iyi gidiyor herşey ilk günlerdeki gibi cinsellik dahil bu olan kafamı karsdirdi yardım edin nolur

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• erkek sanmıyorum o kadar sal*k değildir ya senin sizin yatağınızda aldatacak kadar ben olsam yapmazdım böyle birşey hiç altadamazdım yani

0|0
    0|0
    • bizim yatagimisda yapmasi imkansiz cunki evde yalniz degildi disarda yapsaydi diger ikisini yok etmezmiydi kondomun

• vala ben bilmem böyle şeyleri bunu tecrübasi olanlara sor benim tecrübem olmadı bu konularda ya ben evli olsam sadece eşim vardır başka kadına yer yoktur bunu sana söyleye bilirim sami yusuftan "Ben eşimle tanıştığım gün, bütün kadınların cenaze namazını kıldım."

Erkekler Ne Diyor 11

• hesap sor bence açık açık konuşmalı herşeyi evlilikte. bunu bulduğunu ne olduğunu merak ettiğini sor sana mutlaka "yok aşkım olur mu öyle şey" diyecektir onu bile duymak eğer eşini seviyosan seni rahatlatır.. bir kaç gün trip yap sokulma bunun kafanı karıştırdığını söyle zaten sana gerçeği ispatlamak isteyecektir. bunun şüphe uyandırdığı için seninle cinselliği kesiyorum de bakalım tepkisi ne olacak?

0|0
    0|0
  • Belki icine su doldurup su savasi yapmislardir mahallenin yaramazlariyla ?

0|0
    0|0
    • sen oyle yapiyordun galiba

• Akliniza ilk gelen cevap neden hemen bu oluyor siz hatun milletinin :D

Yok benim evde unutmayacak kafam calisiyordu ;)

• şimdi sana desek ki aldatıyor

halbu ki yok öyle bir şey

bizim halimiz ne olacak

senin halin ne olacak

0|1
    0|0
  • bunu ona sorsana , kuşku duyacağına açık net ol. bundan korkmanın bir anlamı yok... eşler açık olmalıdır birbirine.

0|0
    0|0
    • eger boyle bisey yoksa aramiz sogur soramam

• yaninda buldum zaten hic bir asiri tepki vermedi

• ne tepki verecek ki :D kabahat olur o zaman

• belki kondomu taktı seni hayal etti kondomn içine boşaldı..ki ewlilik güzelse benim dediğim ihtiml yuksek bir ihtimal

0|0
    0|0
  • senden başka biri daha var anlaşilan...

0|0
    0|0
  • pek hayra alamet bir durum değil...

0|0
    0|0
  • evet yaşamış

0|0
    0|0
  • belki bir arkadaşına gecelik vermiştir evi

0|0
    0|0
    • cokk sacma

• yok yapmiyor buna eminim tesekkur ederim sanada en iyisi ben uygun bir dille sorayim bunu

• rica ederim.

• lan tabiki yaşıcak seni neden anana postaladı :) gecelik yalamak için

0|0
    0|0
  • eşinin seninle yetinmesinimi bekliyordun:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• belki onu takarak mastürbasyon yapmıştır.

0|1
    0|0
    • oluyormuki boyle bisey?

• tes edderim keske oyle olsa

• umarım öyledir

Yükleniyor...