Bakire sevgilinizi bekler misiniz, yoksa ayrılır mısınz?

Erkekler sorum size; sürekli geçici ilşkiler yaşadınız cinsel anlamda bir doyuma ulaştınız. Ama bu tür ilişkilere de alıştınız.

Uzun zamandan sonra ilk defa ciddi bir ilişkiye başlıyosunuz ama kız arkadaşınız bakire ve herhangi bir cinsel ilişki yaşamak istemiyor. Eski alışkanlığınızı bırakıp bekler misiniz, yoksa kaçamak cinsel ilişkiler mi yaşarsınız ya da sevgilinizden soğuyup onu bırakır mısınız?

Kızlar sizin yorumlarınızı da bekiyorum.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Başlarda bekler gibi gelir... İlk 3-5 ay ama sonra illaki sana karşı beklenti içine girer senden bi ışık alamazsa gözü dışarıya kayar... Bir birlerini gerçekten seviyorlarsa toplum moplum hepsi hikaye gelir birbirlerinin olurlar zati böyle kasmazlar zaman içersinde..

1|0
    0|0
    • eski sevgilimin neden şimdi eski olduğunu daha iyi anlıyorum :(

• peki bunun çözümü ne? ayrılmak mı yoksa kızın bu kaçamaklar için ona izin vermesi mi? evlenmeden önce ilişki yaşama alternatifi düşünmeyen biri olarak?

• Bu işin oluru yok bence... Göz yum desem bunu sende katlanamazsın ki çünkü bileceksin başka tene dokunacak başka biri ile olacak sonra gelip senin elini tutacak istermisin böyle bir şeyi sığdırırmısın yüreğine. İki yüzlülük değilmidir bu.Hem ben şöyle düşünüyorum bir insan bir insanı seviyorsa onu ister onu arzular ruhu onu nasıl istiyorsa bedenide onu öyle ister diye düşünüyorum.Ve benden istiyorsa neden engeller ki insan kendini.Yemişim toplumu...

Erkekler Ne Diyor 12

• Valla alışmış kudurmuştan beterdir derler. Beklese ne beklemese ne? Evlenince yine özler farklı bedenleri gibime geliyor... Erkekler arasında aldatma o yüzden fazlaca yaygın diye düşünüyorum. Adam alışmış bir kere. Durur mu? Tabi ilkeli insanlar da var ama "eğilim" o yönde...

0|0
    0|0
  • Bence hiç kasma

link

yapay kızlık zarı 55 lira. Ha olmadı diktirme 1000 lira. Bir sorun yaşarsan çözüm çok.

1|0
    1|0
    • ben bunu düşünememiştim ya çok saol ne safmışım ben ! bir insanın başkalarını kandırırken aslında kendine olan saygıyı da yitirdiğini birinin sana öğretmesi gerek.

• erkek gerçekten aşıksa bekleyebilir diye düşünüyorum ancak mkeskin haklı bir sınır var zaten daha önce ilişkiyi tecrübe etmiş birisiyse mastürbasyon biyere kadar.

sonuç olarak 3 seçenek var

en düşük ihtimal bekler

orta ihtimal tecavüze kalkışır

yüksek ihtimalle ayrılır

0|0
    0|0
  • Önceden yaşadıklarım aslında benim için çokta önemli olmaz çünkü onlar yaşanmış ve geçmiştir ayrıca önceden yaşadığım birlikteliklerdede kimseyede isteği dışında birşey yapmadığım için o an çıktığım bayan istemiyor ve evlenince diyorsa tabiki bunu bir olgunlukla karşılarım.

0|0
    0|0
    • karşılarsın ama bekleyebilir misin? ikisi çok farklı.

• kesinlikle beklerim..

bence bir erkek eline beline diline sahip çıkabilmelidir.;))))

• beklerler ama fırsatı da kaçırmazlar genelde

0|0
    0|0
  • süreye bağlı bir durum, ne kadar bekleyeceğine bağlı, çünkü bu konuda bir cevap vermek doğru olmaz dürtüler insanı rahat bırakmaz ve rahat olmayan bir insan sağlıklı kararlar alamaz, bu her iki taraf içinde geçerli aslında, belkide bu konuda bir karar almak için sende acele etmemelisin

0|0
    0|0
  • Herşey illa sex demek değildir... Zaten doyumunu almıştır uzun süre sex yapan biri... Ben bkendi adıma beklerdim vala bila..Ama onu iyice tanımak isterdim..

0|0
    0|0
  • beklerdim herşey birlikte olmak değildir sevgi saygı daha önemli ama şu zamada böyle insanlar çok az kaldı

0|0
    0|0
  • eger 1 yil bekleyeceksem beklerdim ama daha fazlasi zor... bu yuzden aldatacagima bastan hic baslamazdim o iliskiye

0|0
    0|0
    • 2 yıl.gerçekten seviyorsun ama.baştan pes mi ederdin? bu kadar kolay mı olurdu yani...

• oda atbiki bedensel olarak arzuluyor seni sevdiğini de biliyorsun ama ah bu toplumsal normlar :) bekarete de önem veriyor açıkçası

• yahu kiz benimle evlenecekse ne normu kaliyor benim icin onemsizse? bu demektir ki kizin plani benimle evlenmek degil baskalarina gidebilir her an. eger oyleyse de benden ne hakla bekler ki durmami?

• çok saçma :S

0|0
    0|0
  • sevgi aşk varsa her şekilde beklenir

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünüyorsam beklerim onu zorlamam ama düşünmüyorsam bırakırım, bıraktım da.

0|0
    0|0
    • süresi de önemli .kız iki sene diyor. eski alıskanlıklarından bir anda vazgeçip bekler misin ?

• öyle bir alışkanlığım yok zaten bir de şu tarafı var tabi bekarete önem veren bir kızın yaşam tarzının bana uyma ihtimali az o yüzden böyle biriyle evlenmeyi düşünmem herhalde, yani böyle bir sorunla karşılaşmam diye düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• önce beklerim der.sonra hiç olmazsa şunu yapsaydık olmadı bunu da yapsaydık der. Sen bana güven miyomusun? der. Vs vs. En sonun da elimden kaydı der. Kazara oldu bir kere. Üzülme artık. Bu kez bilinçli olsun der. Durmak yok yola devam da diyebilir. Senin le tabii der. Ama genelde öyle olmaz.

0|0
    0|0
  • bekler ama tek geceliik ilişkiler yaşar aldatır yani

0|0
    1|0
    • onu da anlamaya çalışıyorum ama buna göz yummak da gururumu incitiyor.sence buna göz mü yumulmalı?

• yapcak birşey yok yaparlar yani tabiki göz yummıcaksın ama yapar sana belli etmeden yada ön sevişme vs. idare eder seninle ama sanmam

Yükleniyor...