Bekareti gitmiş midir?

Sevgilimle sevişiyorduk daha sonra cinsel birleşme yaşamaya karar verdik ben penisimi onun içine yavaşça sokuyordum sanırım sadece penisimin baş kısmı girdi çok canı yandı ben de onun canının yandığını görünce geri çektim. O anda kan gelmedi bir şey yoktur sandık bir 3-4 saat sonra tuvalete gittiğinde klozette kan olduğunu görmüş sonra bez koymuş beze de biraz gelmiş ve kanama kesilmiş.

Sizce kızlık zarına bir zarar vermiş olabilir miyim ?

Güncellemeler:
Kızlar siz birlikte olduktan sonra sizde kan hemen mi aktı yoksa birkaç saat sonra aktığı oldu mu ? Soruyu gören tüm kadınlardan cevap bekliyorum zor durumdayım.

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Büyük ihtimalle bozulmuştur. Zaten fazla kanama olmaz, devam etmediğiniz için kanama olsa da içerde kalmıştır. Tuvalete gidince dışarı çıkmıştır. Bir problem yoksa sürekli kanama olmaz. O kadar kan geliyor zaten. Anlattığına göre gayet normal bir kızlık bozulması. Ilişkiye girerseniz bir süre daha az kan gelebilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kızlık bozulsa bir kaç gün sürüyor kanama sızıntı şeklinde..zedelenmiştir belki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hacı ya bozulmuştur ya da zedelenmiştir doktor a gitmeden anlayamazsınız sevgilin gidip bekaret testi yaptısın..sende rahatla oda..

0|0
    0|0
    • Hacı kızı bekaret testine götüremem basit gözükse de kötü bir şey bence. Psikolojik olarak, ayrıca kayıtlara da geçiyor. Ailesinin böyle bir şeyi öğrenmesini istemem :(

• Sanırım dediğin gibi bu işi bir doktora giderek halletmek en doğrusu olcak. Tıp merkezi iyi fikir, sağol dostum.

• eyw saolasın..

• Olabilir ne diyim.

0|0
    0|0
  • evet kızlığını bozmuşsun arkadaş başı girdimi zaten kızlık bozuluyo

0|0
    0|0
    • Ama anlamadığım kızlık bozulma olayı zaten zar yırtılması değil mi? O zar yırtıldığında kan akması gerekmiyor mu ? neden o an değil de birkaç saat sonra geldi acaba.

• kız kendı kendı wcde parmaklayarak bozmadıya arkadaş illa hemenmı gelmesi lazım o kanın sonucda damar kesmıyosunkı anında fışkırsın kan

• Zar bozulsa bile kanamanın olmadığı durumlar bile oluyor yani bir kaç saat sonra gelmesi normal olabileceği gibi vajinanın darlığından dolayı zorlamaya bağlı kanama olabilir bozulmamışta olabilir yani

Yükleniyor...