İki çocuk yapmış genç bir kadın kızlık zarı diktirse vajina küçülür mü?

evet çok merak ederim bu soruyu iki çocuk dünyaya getirmiş normal doğum ile vede kızlık zarı diktirse ve övijanı genişliği daralırmı merak ediyorum malum çuval gibde biraz iki çocuktan sonra hep olur nasıl daralır yoksam acı açısındanmı yaparlar

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• kızlık zarı ile daralmanın hiçbir baglantısı yok ki. bunun için yapılan egzersizler düzenli yapılırsa bir sorun kalmaz. biraz bedeninizi daha yakından tanımanız hem ruh hem beden sağlığınız için iyi olur.

1|0
    0|0
    • normal spor mu eskı halıne getırcek anlaamadım doğumumdan 4 yıl gectı ıkı cocuk var vede buyu genıs resmen cuval gıbı

• normal sporunu zaten yapmalısın. ayrıca vajina egzersizleri var. nette arat bulursun. düzenli yaparsan epeyce toparlanma görürsün. sonra begenmediğin yerler için minik bir kaç estetik olabilirsin. dış görüntü için.

Erkekler Ne Diyor 20

• olmaz o işte olan birşey biri dışda olan şey hastanede çalışıyorum yani sen ne öğrenmek istiyorsun ki

0|0
    0|0
  • Bildgim kadariyla daralma oluyor fakar iki cocuktan sonra ne kadar daralabilir ki diye dusunmedim degil. Esin sana bu konuda baski yapmiyorsa bubise kalkisma derim ama zevk konusnda farklilik ariyorsaniz bir dene. Ya da baska yollarida var tabi zevk almanin. En azindan ben bunu basariyorum

0|0
    0|0
  • valla buna burda cevap alabileceğini sanmıyorum bir doktor görüşü almanı öneririm ama bunun zar diktirmeyle bir alakası olacağınıda sanmıyorum

0|0
    0|0
  • vıjına neymiş ?

0|0
    1|0
  • Bu tur ameliyatlar var

Beyninde ki zari ne yapacaklar

0|0
    2|0
    • sen nasıl hayatta kalabıldınse bu beyınle bende kalırım merak etme: )

• HADI ORDAN

• :)

Hadi dedigin gibi olsun

• beton döktürsün oraya

0|0
    0|0
  • diktirme ile alakasi olacagini sanmiyorum ama vajina estetigi ile kucultulebilir ve daha hos bir gorunum katilabilir

0|0
    0|0
  • Hatun piskopata bağladın ama orada ''malum çuval gibi de biraz'' yazmışsın. Yani sanki senin vajina çuval olmuş anlamında.

0|0
    0|0
    • :D

• :D annenınkı daha guzeldır bal dök yala cinsinden ;)

• Babam için öyle olmalı.

• kadın olucan bide vıjına nedir ya,daraltma ile kızlık zarı ne alaka ..Yat zıbar sabah sabah ,

0|0
    0|0
  • oraya kadar daraltma ameliyatı da var onun için diktireceğine bıçak altına yatacağına daralttırır ama bu kadına zarar verir doktor kötüyse ilerde hiç zevk alamayabilir. en iyisi egzersiz.

0|0
    0|0
  • zar dıkılmesınee gerek yok hanımefendı cok basıt bır operasyonla daraltmak mumkundur artık tııben bu durum iğnee vurulmak gibi bişeydir yaptıran kadınlarıda hep takdır etmısımdır

0|0
    0|0
  • Depresyondayım unutuldum aldatıldim ...

0|0
    0|1
  • bende marangozluk var biraz :D

0|0
    0|0
  • kızlık zarı diktirmek yerine vajina daraltıcı ameliyatlar var diye biliyorum ama

0|0
    0|0
  • Vajina daraltılabiliyor. Eşin ne diyor peki?

0|0
    0|0
  • tatlım daralır ama bence gerek yok...

0|0
    0|0
  • eski halie kavuşur.

0|0
    0|0
  • seninki dikiş tutmaz be canım :ddd deneme boşuna

0|0
    0|0
  • zarı diktirmene gerek yok vajina daraltma ameliyatları var

0|0
    0|0
  • link

çuvala dönmüşse çözüm burada :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ay ne fatazileriniz varmış sizin yahuuu. kjsdşsdd :D akıl mantık yahu kızlık zarıyla vajina boyutunun ne alakası var

0|1
    0|0
  • canım vajınal estetık yapılıyo daralması ıcın kızlık dıktırmekten daha etkılı bır yontem cunku kızlık zarı bellı bolge vajınal estetık genel olarak daraltmaya programlı ;)

0|0
    0|0
  • Kızlık zarıyla alakası yok, daralttırabilirsin

0|0
    0|0
  • neden doğal olanı denemiyorsun? "kegel egzesizleri" var.hem ileride idrar yollarını sorununu hem de bahsettiğin yönde seni mutlu edecek olan bir faydayı sağlar.

0|1
    0|0
    • Herkes bilmez ama bu egzersizi

• pardon da ne primi o ? sen neden bu kadar kızdın,onun sayesinde sana yardımcı olmaya çalışıyorum farkında değil misin? bu nasıl bir anlayıştır anlamak mümkün değil gerçekten!

• soruna cevap veren hemcinsin olduğu için derdini daha rahat ifade edebileceğini düşünüp konusma yapabilirsiniz diye öneride bulunmak yaptığımız.. verdiğimiz cevapları ciddiye almıyorsan sen bilirsin.

Yükleniyor...