Kapat

Abi anlamadım gitti bu türk insanını nie bu kadar geri kafalı ?

Abi anlamadım gitti bu türk insanını nie bu kadar geri kafalı ? mesela küpe takarsın top ya da gay derler çenede sakal bırakırsın onada top ya da gay derler anlamadım gitti bunun yüzünden yabancı ülkeleri örnek alıyorum abi adamlar özgür rahat takılıyolar ama türkiyede böle değil...

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap: Türkiye zihniyet başta olmak üzere her açıdan dünyadan 100 yıl geride.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkes kendinden mesuldür..

Bu senin hayatın günahı da sana ait sevabı da... başkalarına amel defterini tutmak düşmez halt yemek düşer...

0|0
    0|0
  • Bir ricam olacak:Genelleme yapma lütfen. Tüm milletimi kötüledin şu an. Yabancıları da örnek al istersen ama her açıdan değil. Kim bilir o adamların da ne pislikleri vardır.

0|0
    0|0
    • hepsi olmasa bile çoğuluğu diyebilirim ben sadece yabancıların serbest yaşantısını seviyorum yani kimse orda küpe taktığın için gay top demiyolar

• takmadan yaşayacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• arabesk toplum sebebi Türkiyenin dünyada bulunduğu pozisyon sallama yapmak istiyorsan yap gençsin yalnız dövme olsun küpe bir kere başlayınca devam etmek isteyebilirsin orda dikkat!

0|0
    0|0
  • Alakası yok türkiye ile

bi çok yeri gezdim, küpe takmam ama sakalıma cins cins şekil vermeyi severim

kesinlikle çevre ile alakalıdır

0|0
    0|0
  • şekilsiniz ya haamna

0|0
    0|0
  • tekçi zihniyet. kendinden olmayanı dışlama herkesi kendi gibi yapma çabası

1|0
    0|0
  • yoo ben buna rağmen rahatım

0|0
    0|0
  • haklısın. takke takarsın elkaide militanı gibi bakarlar..

0|0
    0|0
  • takma kafana kardeşim bende ılık değilim ama göğüsüme piercing yaptırıcam vücudum fit body ile ugrasıorum estetik duracagını dusundum ayrıca gotık kızları severım onları cekmek cıın bırazcık :)

0|0
    0|0
  • sana herşeye top ya da gay diyorlarsa hareketlerini bir gözden geçir derim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...