Odasında dildo bulsanız ne düşünürsünüz?

Ben dildo almak istiyorum ama bakireyim ve onu goren benm bakire olmadigimi ve ya sapik oldumu falan dusunebilrmi sizce siz arkadasinizn odasnda gorseniz ne dusunursunz ve bakire olmayanlarda bunu kullanirmi ben denemek istiyorumda

0|1
4|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Bu zar kafasını anlamadım gitti...

Ön bakire, arka şakir'e şeklinde dolaşmak bakirelikse, bunu yiyen de varsa, afiyet olsun...

Bakirelik, insanın beyninde ve kalbindedir, iki bacak arasında değil, keyfine bak...

Şakir'ler alınmasın, sözüm meclisten dışarı...

1|1
    1|0
  • Bakireysen napacaksın ki.. Saçma olur

0|0
    0|1
  • yaaaa kimin ne düşüneceğini neden takıyo bu kızlar bu kadar kim nederse desin takmayın yaaaa b u kadar keyfinize bakın...ayrıca titreşimli alırsan anal mastürbasyon yapabilirsin...

0|1
    0|0
  • Birsuru anal dildo ya da tittesimli vaginal oyuncak var , duz bir titresimli dildo eksik kalir :) ayrica benim gozumde bakire ligin bir onemi yoktur. Dildo gordugum zamanda ciddi derecede gozumde buyur helal olsun hayattan zevk almayi biliyor sacma sapanntabulari yok derim. Bekaret aklima bile gelmez

0|1
    1|0
  • Şehvete yenik düşüp bekaretini bozma ihtimalin bir hayli yüksek olabilir. Vazgeçmelisin diye düşünüyorum.

1|0
    0|1
  • Eğer kızlığını bozma düşüncen yoksa anal olarak kullanabilirsin, bu tamamen senin istemene bağlı... Saklamayı bildikten sonra sıkıntı olmaz bence :) Yakalanırsan da onun üstünde deneyip onuda olaya dahil edebilirsin :))

0|1
    0|0
    • Anal mast yaptim ama hosuma gitmedi zevk bile almadim

• Doğrudur bir şey diyemem :) Analdan bende pek zevk almadım, yapmıyorum artık :)

• Netice de kesinlikle bir sakatlık çıkacak. Bu durumda yeni soru bir haftaya kesinlikle KS deyer alackatır diye düşünüyorum...

Merdane oalrak kullanılamayacağıan göre işini görmek için kullanıyor diye aklıma gelir.

1|0
    0|0
  • deneyin ama iyi saklayın bence..

eğer ebebeynler ile yaşıyorsanız dikkatli olun derim..

henüz anlayış gösterecek olgun ebebeyne sahip olmak zor yani...

0|1
    0|0
  • sakat olur ve işine yaramaz. bakire değil diye düşünürüm heralde

1|0
    0|0
  • en sağlıklı ve güvenli bir alet bence benim kız arkadaşım olsa kullana bilr sakıncası yok bakire is anal kullanır bu orgazm olmak değilmi kendini nasıl mutlu edebiliyorsa bana uyar

0|1
    0|0
  • Dildoyu görsem kesin bakire değil diye düşünürüm, bence evlenmeyi dene

2|0
    0|1
    • yapma ya

• Yani evet seks için evlenmek saçma ama napalım başka şekilde yaşamak ta çok doğru değil, hele dildo ile kendini kaybedip yüzeyelden derine geçebilirsin

• Birçok insan gibi elinle idare edebilirsinde

• Arkadaşımsa bayağı bir gülerim...kız arkadaşımsa daha çok gülerim ):))

0|0
    0|0
  • Bakire bir kızın odasına girme ihtimalim cok az. Senin oda gelen geçen hanımı

0|0
    0|1
  • bırebır bnzeyenını alma farklı bır model al kımse anlamaz ozellıkle bakıreler ıcın neler var neler :)

0|0
    0|0
  • Diline aci biber surerdim :D

0|0
    0|0
  • Sahsen ne kadar istekli ne kadar sehvetliymisyaa derim pozitif yani ama bakire icin uygun degil titresimli cihazlar var klitoral yasatir size buda gercek orgazm degildir idare etmeniz icin ideal

0|0
    0|0
  • napıcan koy masaj aletını veya trash makınesını tersten kıpraşıp dursun.

0|0
    0|0
  • titreşimli alırsan senin için daha iyi

0|1
    0|0
  • Yakalanırsan kuzenimin dersin :D ahah

0|0
    0|0
  • çükerim...

0|0
    0|1
  • bakire isen dildo değilde bakire dildoları olması gerk onu al

0|0
    0|0
  • Ben daha çekici ve seksi olduğunu düşünürüm :)

0|0
    0|0
  • dildo yerine kendi penisimi veririm ona

ne gerek var burada kanlı canlı şey varken dildoya

1|0
    0|1
  • senin sonun hiç iyi değil senin en kısa zamanda ...

0|0
    0|0
    • Niye oyle diyon sonucta bir erkekle yatmicam mast yaparken kullanicam

• bende onunla yatıştıramazsın dayanamazsın sonrada yetınemezsın demek istedim

• nerene sokcaksınkı ?:S

0|0
    0|0
  • zewk ıcın kım kullanmaz kı dostum

0|0
    0|0
  • Bizmi sattık acaba lan

0|0
    0|0
  • titreşimli olanlardan al analdan kullanırsın keyif alırsın baya.

0|0
    0|0
  • canlısı varken hemde ücretsiz ne gerek var dildoya :ddd

0|0
    0|0
  • Bi kızın odasında dildo görsem , kesinlikle onun bakire olduğuna inanmam.

Hatta açıp gösterse bile acaba diktirdi mi diye bir düşünce olurdu ..

Ama öte yandan anal yapıyorsa , o dildonun büyüklüğü fazla değilmi ? :S

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Bakireysen pek işine yaramaz, anca merakını gidermek için alabilirsin. Bir zararı olmaz.

Başkası onu bulursa senin bakire olmadığını düşünür doğal olarak.

0|1
    0|0
  • bakireysen dildoyu napacaksın ,bakire dildosu al bari

0|0
    0|0
  • bakireysen gerek yok. bakireler için titreşimli küçük oyuncaklar var. onları tercih edebilirsin.

0|1
    0|0
  • bakire ve dildo paradoksunu çözemedim. odan da görsem dildoya oral yaptığını düşünmem

1|3
    0|0
Yükleniyor...