Asıl bekaretin yerini kaç kişi biliyor?

Bekaret kadınlar için de erkekler için de bacak arasında mıdır? Bir erkek evlenene kadar faklı kişilerle cinsel ilişkiye giriyorsa ve bunu övünerek anlatıyorsa, bir kadın da evlenmeden cinsel ilişki yaşama hakkına sahip değil midir? Yada kendisini kocasına sakladığını söyleyen bir kız evlenene kadar bir defa yada bir çok kez anal ilişki yada oral seks yaşıyorsa ve evlendiğinde de kendisini kocasına bak bakireyim der gibi sunuyorsa bunun neresinde bekaret? Kızlık zarının tabu olduğu ülkemizde bu durumun insanların cinayet sebeplerinden olması ne kadar doğrudur. kadının evlenene kadar kendini saklama mecburiyeti gibi saçma bir durum olabilir mi? yani biz erkekler istediğimiz anda istediğimiz bir kıza sahip olabileceğimizi düşünüp evlendiğimiz kadının kesinlikle bir cinsel münasebette bulunmamış olmasını isteme lüksüne sahip miyiz? ve biz erkekler bir kızın bekaretini sonlandırığımızda bunu neden ulusal bir başarı gibi orada burada paylaşırız?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi! buna karşı bi yorum daha olamaz yani nokta

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• namus sadakattir...

namus dürüstlükdür..

namus bağlılıkdır...

erkek veya bayan için sadece bunlar önemlidir...evleneceği kişide önce bunları aramalılar.yoksa ilerde hayalkrıklığı yaşayabilirler.

2|2
    0|0
  • Namus ve bekaret çok farklı kavramlar

0|2
    0|0
  • Her erkek senin gibi düşünseydi,dünyanın son hali bu olmazdı bravo! Bide şöyle birşey var kadının geçmişi önemli erkeğin o kadınla geleceği.

1|0
    0|0
  • Bir erkek ne kadar şerefliyse kadın o kadar sadakatlidir .

0|0
    1|1
  • Ben biliyorum da keşke tanıdığım insanlarda bilse.

0|0
    0|0
  • namus insan karakterinin bi parçası ama bekaret öyle değil namuslu olmayıp bekareti olan çok insan var ama namusuyla yaşayıp bekaretini kaybetmiş olanlarda burda tercihini doğru belirlemek erkeklere kalmış

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne bizim öyle bir lüksümüz nede kızların yapıpta bakire rolüne bürünmeleri doğru değil. Böyle bir ilişkide yürümez zaten. Bir erkek yapıpta bakire kadın bekliyorsa o erkekle zaten evlilik olmaz. Bir kız herşeyi yapıpta ellettirmeymiş analmış ortalmış vs bunları yaptıktan sonra sırf zarını bozdurmadı dye bakireyim diyebiliyorsada o kızdan kadın olmaz. Çünkü bu ne şerefe ne dürüstlüğe nede saygıya sığan bir davranıştır. hepsinden yoksun ahlaksız bir davranıştır.

2|0
    0|0
  • bakireden başka biriyle evlenmem diyen bir arkadaş vardı evet bakire ile evlendi ama o kızla iki arkadaşım birden sırayla anal yapmıştık kız kendi parmaklarıyla gevşetti sonra yatakta domaldı hadi sırayla gelin dedi işimiz bittiğinde deliğinte çeşme gibi sperm ayaklarına akıyordu. ama kız bakire evlendi

0|0
    0|0
  • Bekaretin yeri belli kafada olmali. Kizlar vajinal degilde anal yada oral sex yapiyorlar sonra ben bakireyim kimseye elletmedim kimseye koklatmadim diyorlar sizce ne kadar dogru zaten 3 delikten 2 si gitmis gerisi ne olacakki kalan 1 delik onlari masum mu kilacak sanmiyorum.

0|0
    0|0
  • kimse bilmiyor insan beynini ve kalbini yönetebiliyorsa bu tarz şeylere hiç gerek bile yok bence

0|0
    0|0
  • yapılan yorumlara herkesın fıkrıne saygı duyarım kım ne yasamak ıstıyorsa yaşasın yalnız benım bu yaşa kadar tek bıldıgım bır sey war ( elıne. dılıne .BELİNE .) sahıp olmak

0|0
    0|0
  • çok güzel bir paylaşım ettin malesef yaptığı hatayı çok iyi yapmış gibi anlatan çevremizde çok odun var.. birde şöyle derler gittim şeye offf ne kızlar var neler ettim neler ama farkında değil o kadını değil asıl kendini becermiştir

0|0
    0|0
  • valla onu onla bunla yatıp bakire arayanlara sormak lazım.

0|0
    0|0
  • sen bir fenomensin.. tebrikler

0|0
    0|0
Yükleniyor...