Sizce güvenmeli miyim?

Ben biriyle ilişkiye başlamayı düşünüyorum ama bu kişi bana sadık kalır mı emin değilim. Ben bakirim o ise bakire değil. Ben ciddi düşünerek yola çıkacağım. Düşünceniz nedir?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir kızla ciddi düşünmek, bilemedim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kimseyi geçmişinden dolayı yargılama. Ne kadar güvenilir ve sadakatli olduğunu öğrenmek istiyorsan, zamana bırak...

Mutluluklar dilerim sana.

Ben her ne kadar, nikah öncesi birliktelikleri uygun görmesem de hemcinslerimin tanımadıkları bir kız hakkında sui zanda bulunmalarını kınıyorum.

0|1
    0|0
  • İlla ki kafanda sorular olacak ilerde bence iyi düşün yarın öbür gün evlilik aşamasına gelince şüpheyle yaşayacaksın yinede herşeyin hayırlısı

0|1
    0|0
  • Bak kardeşim git kendin gibi temiz,el değmemiş bir kız bul hayırlısıyla onunla evlen. Başkasının dokunduğu,2.el bir kızı erkek olsam hanım diye evimin kadını yapmazdım. Meshebiniz bu kadar geniş olmasın...

0|1
    0|0
  • sen bakirsin o bakire değil dünyanın suyu çıkmış amk bu ne o kızdan sana hayır gelmez panpa

0|1
    0|0
  • zor hiç başlama derim.

0|1
    0|0
  • bakire olmadığı içinmi güvenemiyosun ? açıkçası bu seni ne kadr sevdiğine sana duyduğu saygıya bağlı güvnmiyosan hiç başlama yıpranmaktan başka bişeye yaramaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben yapamazdım başkasının altında evlenmeden zevkle inleyen kız gelip bana seni seviyorum ölüyorum geberiyorum dese bile inandırıcı olmaz .

0|1
    0|0
  • bakire olmaması onun güvenilir olmadığını göstermez.tabi herkesin anlayışı farklıdır.ama seni rahatsız ediyorsa ki sorduğuna göre ediyor, bence kıza da kendine de çektirme baştayken ayrıl kızdan

0|1
    0|0
  • bir yerden baslamak lazim sampiyon

0|1
    0|0
  • olsun sen bence başlaaaa güven vermesse bititrsin..

0|1
    0|0
Yükleniyor...