Bir erkek olarak Türkiye' de yaşamak

İlişkiler çok zor bir kere ya... Cinsel deneyim yaşayamıyorum.Cinsel deneyim kelimesini kullandığım için bile tepki alacağım neyse ama olayım bu değil zaten.

Sevgili bile edinemiyorum ki ben.Çok yakışıklı ve sosyal değilim.Çok yakışıklı değilim dedim ama gayet iyi beğenilecek bir tipim var.

Şimdi kızlarla çıksam elini bile tutturmayacak bunlar.

Niye açık görüşlü değiliz? Hey size sesleniyorum kör bekaret toplumu (!)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evet tepki alacağın kesin. yani bir kere şu cinsel deneyim nedir abi yaaa. bırakın şunu artık. inan boş işler bunlar yaa. sen boş işlerle uğraşırsan sana bakacak kızda boş bir kız olur ancak. kızlar genelde tipe bakmıyorlar bir kere. tipte olsa iyi ama asıl baktıkları şey başka . ben çirkin adamların yanında da güzel kızlar görmüşüm. senin yapman gereken tek şey boş işlerle uğraşmayı bırakmak . ondan sonra istediğin gibi kızlar peşinde koşar ama bu sefer sen istemezsin. çünkü boş bir insan olmadığın için cinsel deneyim falan saçmalıklarını bırakırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yapan nasıl yapıyor... ülkeyi ve kızları suçlamayı bırak... sorunu kendinde ara...

0|0
    0|0
    • Birkaç kızla denedim. Put gibi kafede oturacakmışız sürekli öyle dediler. Ne yapayım bir şey yaşayamayacağım kızları ben. Haklısın da ama.

• yanlış anlama olmasın laf çarpmak için değil samimiyetle söyledim... kızlarla şansı yaver gitmeyen erkekler ya da erkeklerle şansı yaver gitmeyen kızlar hep genelleme yaparak karşı tarafı suçluyorlar... ama genelde problem kendilerinde oluyor... doğru iletişim kurmayı bilmemek ya da bir yerde hep aynı yanlışı yapmak gibi...

• yaaa adamın anlatmak istediği başka şey türkiyede rahat rahat cinsellik nasıl yaşarım demek istiyor sorunun en net hali bu...

• tamam

0|0
    0|0
  • :D isyeaaaaaaaaaaannnnnnnnnn! yok güzelim o kadar karamsar olma. hiç bir şey düşündüğün kadar kötü değil. allaha şükür tabularımız bir bir yıkılıyor. sen de yap ki bu tabu kıranlar çoğalsın..

0|0
    0|0
    • Ne güzel beni yargılamadın. Teşekkür ederim... Niye herkes sövdü, saydı bana bu kadar onu anlamış değilim.

• Kızlara daha çok üzülüyorum bu konularda daha çok baskı altında olan onlar.Onların baskı altında olması erkekleri de kötü etkiliyor.Diyorum ya kuru kuru sevgili mi olunur? Görüştüğüm bir kız vardı sırf bu yüzden bitirdim.Elini bile tutturmayacakmış çünkü.Al dedim elin senin olsun...

• ben de eskiden kızlar üzerinde baskının daha fazla olduğunu sanıyordum. ne zamanki cinsel hayatım aktif hale geldi o zaman anladım ki erkekler üzerindeki baskı da ööle az uz değilmiş. adamların hemen hepsinde problem vardı biliyo musun. yabancı erkeklerde bu tarz birşeye rastlamadım ama tr erkeklerinde acayip sorunlar var. o zaman anladım baskı çift taraflıymış

Erkekler Ne Diyor 4

• Yurt dışına git madem öyle Tutan mı var yolun açık olsun.

0|0
    0|1
  • Beğenmiyorsan s*ktr git

1|1
    0|3
  • iyide yapiyolar senin dinin islam . sen münafiksin herhalde ? begenmiyosan ulkeyi terk et kardes .

0|0
    0|0
    • Bırakın bu millete din dayatmayı ey YOBAZLAR. Sizene milletin dininden. Herkese müslüman yaftası yapıstırmayın. Bu ülke laik bir ülke bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşını müslüman değilsin diye kovamazsınız bunu o kalın kafanıza iyi sokun !

• çıkanlar nasıl çıkıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...